Treść opublikowana przez M.Arrkadiusz
-
[b5] Moja srebrna strzała - skromny projekt -> tabar
Kolego krok po kroku i będzie lalka powodzenia w modach
-
SPOTY RADOMSKIE
Co tu tak cicho, koledzy pojechali na zlocik
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
No właśnie tu masz rację, w sumie to chciałbym narazie spróbować na własną rękę doprowadzić trochę lakierek do kultury, chodzi mi o jakieś produkty które trochę przeczyszczą lakier i usuną drobne ryski z lakieru muszę jeszcze załatwić jakiś dobry wosk bo obecnie nie mam, oprócz mycia w szamponie marki Sonax z niby woskiem
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
to i tak Ci nic nie da bo lakier w tym mercedesie był sporo miększy od tego co jest w Vag-ach (produkt to Megs UC na tri kolorze) To czym w takim razie da się ten Vag-owski lakier odnowić
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Kolego można wiedzieć jakim produktem tak go odpicowałeś
-
Katalizator czy tłumik w Audi A4 B5 1.9 TDI AJM?
Przy okazji tematu wywalał ktoś z Was wnętrze katalizatora i wspawywał rurę na przelocie chodzi mi tu o średnicę wewnętrzną rury do wnętrza kata
-
Kornackiemu urwali drzwi w Maserati
Masz kolego rację nie tylko to wina kierowcy autobusu
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
Fajna sztuka z odmłodzonym wnętrzem
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Fajne autko, i ten kolorek PS. jakie były koszty malowania
-
SPOTY RADOMSKIE
Z czasem się do strony przywyknie ja osobiście,też nie za bardzo to teraz ogarniam,wcześniejsze forum było jakoś bardziej przejrzyste
-
SPOTY RADOMSKIE
A co do usuwania tych wgnieceń, orientujecie się jakie są koszty takiej zabawy
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Jakie polecacie koledzy produkty do regeneracji lakieru chodzi mi o usunięcie drobnych rysek, hologramów itd,
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Witam kolegów Testowaliście ten produkt http://showcarshine.pl/5-pielegnacja-szyb/57-meguiars-nxt-glass-cleaner-gratis-mikrofibra-do-szyb.html i czy jest dobry na upierdliwe zacieki na szybach w stylu zaschniętych plamek po myciu samochodu
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Tu takie małe info odnośnie tego tematu :gwizdanie: http://forum.gazeta.pl/forum/w,20,128026881,,kolo_jednomasowe_zamiast_dwumasowego.html?v=2
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Tu takie małe info odnośnie tego tematu :gwizdanie: http://forum.gazeta.pl/forum/w,20,128026881,,kolo_jednomasowe_zamiast_dwumasowego.html?v=2
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Tu takie małe info odnośnie tego tematu :gwizdanie: http://forum.gazeta.pl/forum/w,20,128026881,,kolo_jednomasowe_zamiast_dwumasowego.html?v=2
-
SPOTY RADOMSKIE
Czyżby jakiś zlocik się szykował
-
[B6 AVB] Samochód traci moc po pewnym czasie jazdy.
Albo to wina zaworu N75
-
SPOTY RADOMSKIE
Teraz to tylko do dna
-
[B5 AEB] moje a4 b5
Poczekamy zobaczymy
-
[B5 AEB] moje a4 b5
Zapodaj ją tutaj
-
[B5 AFN] Powracający problem zapieczonych łopatek
Nie do końca jestem pewien,ale może to wina zaworu N75 w necie znalazłem coś takiego http://moteo.pl/forum/zawor-N75-brak-mocy-przymulone-auto-problem-z-wkreceniem-sie-na-obroty-190 tu jest akurat problem z przymulonym audikiem, ale może coś pomoże
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Te zderzaki od Es-y są na cenie,na allegro znalazłem coś takiego za prawie 1,5 tysiaka http://allegro.pl/zderzak-audi-a4-s4-b5-99-01-oryginal-wroclaw-i2119078588.html i w dodatku bez halogenów
-
[B5 AFN] Słychać gwizd
W necie znalazłem coś takiego, odnośnie tego zaworu N75 :gwizdanie: http://moteo.pl/forum/zawor-N75-brak-mocy-przymulone-auto-problem-z-wkreceniem-sie-na-obroty-190
-
[B5 AFN] Słychać gwizd
Sory ,że podpinam się do tamatu, :gwizdanie: ale chciałem się dowiedzieć odnośnie EGR-a, mam obecnie go zaślepionego(kulka z łożyska w wężyku podciśnienia),być może ktoś z Was go wywalił i zaślepił miejsca na kolektorze dolotowym i wydechowym blaszkami, a co w takim razie zrobiliście z tym wężykiem od EGR-a