Treść opublikowana przez M.Arrkadiusz
-
Wymiana hamulców na coś skuteczniejszego
a jaki jest miejwięcej koszt takiej zamiany:whistling: , 312 to już inna średnica i pewnie jarzmo inne
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Zawsze znajdzie się ktoś z orginalnymi własnymi pomysłami
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Ale macie temacik
-
SPOTY RADOMSKIE
Widzę, że dzieje się w Radomiu
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nawet fajnie Ci kolego to wyszło, różnica w odcieniach od razu rzuca się w oczy Czym ten lakier tak dopracowałeś Megsem UC czy czymś podobnym
-
SPOTY RADOMSKIE
W Radomiu-Radomiak, a w Lipsku-Powiślanka Lipsko
-
Przyciemniane szyby ala LADA
Takie patenty,to chyba tylko ruski mogą wymyśleć
-
Czyszczenie zbiorniczka wyrównawczego
Tu macie trochę sposobów na czyszczenie zbiorniczka, co prawda z forum merca, można przetestować http://www.w201w124.com/forum/printview.php?t=17658&start=0&sid=abb46ce6fe830555cdf0c666b1d02f77
-
co myslicie o tych felgach?
Fele nawet ładne , a co do kół to narazie bujam się na 15'' ori(trochę za małe) i samochód zdaje mi się trochę kozowaty na tym zawieszeniu, dla porównania jest wyższy od Opla Kadeta mojego ojca
-
Duży katalizator w Audi A4 B6 1.9 TDI AVF
To prawie tak samo jak i z tym EGR-em, i akcją zielonych dla świstaków
-
Nakladki 3d na zaciski hamulcowe brembo tuning opinie??
Jak dla mnie spoko, tylko że to jednak imitacja prawdziwych zacisków
-
Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
Narazie nie mam zamiaru kupować z ciekawości się zapytałem, a swój też mam zamiar wytłuc i wstawić przelot,ale mam przesrane z tymi zapieczonymi śrubami przy końcu kata i raczej będę musiał męczyć się z rozdzieleniem wydechu w połowie
-
Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
Heh o efekcie poloneza jeszcze nie słyszałem, o chorobie wściekłych diesli to tak ciekawe co jeszcze wyjdzie na jaw. A wracając do tematu kata znalazłem na allegro taki pierwszy lepszy http://allegro.pl/katalizator-zamiennik-audi-a4-a6-vw-passat-1-9-tdi-i2303178717.html nada się jako zamiennik przelotowy kata i nie jest to jakaś strumienica
-
Brak mocy, a zapchany katalizator w Audi A4 B5 1.8
Spadek mocy może być przyczyną zapchanego katalizatora, wywal kata i zrób przelot, chociaż w moim przypadku jest z tym problem, bo śruby po stronie puszki się mega zapiekły i trzeba będzie chyba układ wydechowy w połowie rozdzielić
-
[Seat ASV] Zatkany intercooler- możliwe to jest?
W intercoolerze mogą być znikome ilości oleju, jak masz do niego dostęp to możesz go wylać/wyczyścić, nie zaszkodzi
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dokładnie nie pamiętam, bo kupiłem jeszcze przed świętami wielkanocnymi i do tej pory stoi i czeka, ale gość sprzedawał UC+ aplikator tri colori za 68zł
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja zamawiałem UC+ aplikator tri colori przez allegro i paczka priorytetowa od momentu wpłaty do przyjścia listonosza góra 3 dni
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Też myślałem nad tym, ale nie jetem pewien czy samą pracą fizyczną w postaci aplikatora i Megsa UC będą jakieś efekty, skoro mówicie że lakiery Vaga są trudne do pracy bez dobrej elektrycznej polerki
-
SPOTY RADOMSKIE
Zniszczą tyle zieleni dla jakiegoś tam sąduu
-
[Seat ASV] Zatkany intercooler- możliwe to jest?
Zacznij od sprawdzenia turbiny, intercooler raczej cały by się nie zatkał, bo turbina cały czas dmucha i olej leci do dolotu, co najwyżej olej może się zbierać na dnie intercoolera i gumowych rurach
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
A do czarnego lakieru(czarna perła) jaki wosk
-
Przekręt na stacji benzynowej LUK
Coś jest, bo sprawa dość zagadkowa niczym z "archiwum-X"
-
Huczenie podczas jazdy
Łożysko może być przyczyną hałasu, ale też w niektórych przypadkach winne,są niewywarzone koła, lub w moim przypadku buczało mi przednie koło na zakrętach i jak się okazało nie była to wina łożyska, tylko pozostałości tarczy na rancie, jak obiłem delikatnie tarczę po brzegach to buczenie się skończyło
-
Głos na auto z firmy...
Głos oddany
-
Luzy na turbo
Turbina, jest smarowana samoczynnie, aby się nie zatarła, jak kolega napisał wcześniej turbina lekko się poci i przepuszcza olej, który dalej biegnie razem z powietrzem przez układ dolotowy,intercooler i następnie trafia bezpośrednio do dolotu,czyli kolektora ssącego, i tam jest spalany. A co do odmy,to kierunek obiegu jest od odpowietrznika skrzyni korbowej do rury łączącej się z turbo