Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M.Arrkadiusz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M.Arrkadiusz

  1. a jaki jest miejwięcej koszt takiej zamiany:whistling: , 312 to już inna średnica i pewnie jarzmo inne
  2. Zawsze znajdzie się ktoś z orginalnymi własnymi pomysłami
  3. M.Arrkadiusz odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Widzę, że dzieje się w Radomiu
  4. Nawet fajnie Ci kolego to wyszło, różnica w odcieniach od razu rzuca się w oczy Czym ten lakier tak dopracowałeś Megsem UC czy czymś podobnym
  5. M.Arrkadiusz odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W Radomiu-Radomiak, a w Lipsku-Powiślanka Lipsko
  6. Takie patenty,to chyba tylko ruski mogą wymyśleć
  7. Tu macie trochę sposobów na czyszczenie zbiorniczka, co prawda z forum merca, można przetestować http://www.w201w124.com/forum/printview.php?t=17658&start=0&sid=abb46ce6fe830555cdf0c666b1d02f77
  8. Fele nawet ładne , a co do kół to narazie bujam się na 15'' ori(trochę za małe) i samochód zdaje mi się trochę kozowaty na tym zawieszeniu, dla porównania jest wyższy od Opla Kadeta mojego ojca
  9. To prawie tak samo jak i z tym EGR-em, i akcją zielonych dla świstaków
  10. Jak dla mnie spoko, tylko że to jednak imitacja prawdziwych zacisków
  11. Narazie nie mam zamiaru kupować z ciekawości się zapytałem, a swój też mam zamiar wytłuc i wstawić przelot,ale mam przesrane z tymi zapieczonymi śrubami przy końcu kata i raczej będę musiał męczyć się z rozdzieleniem wydechu w połowie
  12. Heh o efekcie poloneza jeszcze nie słyszałem, o chorobie wściekłych diesli to tak ciekawe co jeszcze wyjdzie na jaw. A wracając do tematu kata znalazłem na allegro taki pierwszy lepszy http://allegro.pl/katalizator-zamiennik-audi-a4-a6-vw-passat-1-9-tdi-i2303178717.html nada się jako zamiennik przelotowy kata i nie jest to jakaś strumienica
  13. Spadek mocy może być przyczyną zapchanego katalizatora, wywal kata i zrób przelot, chociaż w moim przypadku jest z tym problem, bo śruby po stronie puszki się mega zapiekły i trzeba będzie chyba układ wydechowy w połowie rozdzielić
  14. W intercoolerze mogą być znikome ilości oleju, jak masz do niego dostęp to możesz go wylać/wyczyścić, nie zaszkodzi
  15. Dokładnie nie pamiętam, bo kupiłem jeszcze przed świętami wielkanocnymi i do tej pory stoi i czeka, ale gość sprzedawał UC+ aplikator tri colori za 68zł
  16. Ja zamawiałem UC+ aplikator tri colori przez allegro i paczka priorytetowa od momentu wpłaty do przyjścia listonosza góra 3 dni
  17. Też myślałem nad tym, ale nie jetem pewien czy samą pracą fizyczną w postaci aplikatora i Megsa UC będą jakieś efekty, skoro mówicie że lakiery Vaga są trudne do pracy bez dobrej elektrycznej polerki
  18. M.Arrkadiusz odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zniszczą tyle zieleni dla jakiegoś tam sąduu
  19. Zacznij od sprawdzenia turbiny, intercooler raczej cały by się nie zatkał, bo turbina cały czas dmucha i olej leci do dolotu, co najwyżej olej może się zbierać na dnie intercoolera i gumowych rurach
  20. A do czarnego lakieru(czarna perła) jaki wosk
  21. Coś jest, bo sprawa dość zagadkowa niczym z "archiwum-X"
  22. Łożysko może być przyczyną hałasu, ale też w niektórych przypadkach winne,są niewywarzone koła, lub w moim przypadku buczało mi przednie koło na zakrętach i jak się okazało nie była to wina łożyska, tylko pozostałości tarczy na rancie, jak obiłem delikatnie tarczę po brzegach to buczenie się skończyło
  23. Głos oddany
  24. Turbina, jest smarowana samoczynnie, aby się nie zatarła, jak kolega napisał wcześniej turbina lekko się poci i przepuszcza olej, który dalej biegnie razem z powietrzem przez układ dolotowy,intercooler i następnie trafia bezpośrednio do dolotu,czyli kolektora ssącego, i tam jest spalany. A co do odmy,to kierunek obiegu jest od odpowietrznika skrzyni korbowej do rury łączącej się z turbo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.