Treść opublikowana przez M.Arrkadiusz
-
Przekręt na stacji benzynowej LUK
Winny się znajdzie, kłamstwo wyjdzie na jaw
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Łopel calibra może i kocha, ale czy laski w obecnych czasach na to polecom, chyba nie bardzo teraz są bardziej wybredne
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Kurcze kawał dobrej roboty zrobiłeś kolego, na sobie zauważyłem, że nawet najłatwiejsze mycie zabiera dużooo czasu
-
Przekręt na stacji benzynowej LUK
Co jak co, ale wątek się jednak rozrasta
-
SPOTY RADOMSKIE
- Zguba w środkowym kanale nawiewu
I jak kolego wydostałeś ten telefon, bo trochę tu przycichło- Zakup używanej turbiny "na odległość". na co zwrócić uwagę?
Zależy co się podziało,Twoje turbo czyszczenie + wymiana łożysk,wirnika,wyważanie powinno się zamknąć w 1tys zł,gwarancja 2 lata, nowy olej i filtr obowiązkowo i można śmigać. Czyli jak kolega napisał cena regeneracji turbo wraz z czynnościami technicznymi nie przekroczy tysiaka i jeszcze 2 letnia gwarancja, czyli zawszę parę stówek mniej w porównaniu z zakupem nowej ja u siebie mam turbawkę bez kierownic i narazie się trzyma choć troszkę poci się na dolocie- Przekręt na stacji benzynowej LUK
Może coś w tym jest, patrząc na zachowanie samego taxi drivera- [B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
O gustach się nie dyskutuje, jak mu się podoba to jest ok!- Zguba w środkowym kanale nawiewu
Wpadł na samo dno kanału nawiewowego, pewnie leży koło samej dmuchawy- Moja A4 B7 - Schwarze Perle
Kolorek auta zapewne LY9B- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dobre efekty pracy, widzę że kolega nie jeden samochód odpicuje testując produkty i sprzęt , a tak przy okazji jakie polecacie produkty do mycia/czyszczenia samochodu też coś z Megsa czy inne podobne, ewentualnie jakaś piana aktywna- wezyki podcisnienia
Od Egr-a jest wężyk o średnicy 5mm ,a co do wymiarów to napisałem Ci w swoim poprzednim poście większość węzyków podciśnienia jest średnicy 3 milimetrów, a parę 5 milimetrów, ja takie kupiłem i wymieniłem w swojej A4-ce- wezyki podcisnienia
Ja u siebie też wymieniałem na silikonowe ze sklepu FMIC.PL i polecam narazie się sprawdzają, a wymiary wężyków jakie zakupiłem to 1m-3mm i 1m-5mm i to mi wystarczyło- SPOTY RADOMSKIE
Siemka koledzy, studiuję ktoś z Was na Politechnice Radomskiej na wydziale ekonomicznym tam gdzie studiuję, dzisiaj widziane na parkingu B6 z ramkami klubowymi z blachami WRA 19***- Spotkania na drodze
Dzisaj miła niespodzianka, widziane czarne audi b6 z ramkami klubowymi z rejestracja WRA 19*** na parkingu koło Politechniki Radomskiej na wydziale ekonomicznym, tam gdzie studiuję ktoś z Was- Wgniecenie, jak się go pozbyć??
Dużo też zależy,od tego jak głębokie jest wgniecenie na rancie, ja mam parę wgniotek na gładkich powierzchniach nadwozia i poeksperymentuje z nimi (np, suszarka i substancja chłodząca) zobaczę co z tego wyjdzie- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dobry zestaw według Was do wstępnego oczyszczenia lakieru http://allegro.pl/meguiars-zestaw-glinka-detailer-wosk-mikrofibra-i2211316980.html- Uniwersalny sposób jak można wstawić duży grill (single-frame) do dowolnego auta
:naughty::naughty: B6 z grilem w stulu ala B7- Uniwersalny sposób jak można wstawić duży grill (single-frame) do dowolnego auta
Każdy ma inne gusta- Co o tym myślicie
Przy okazji tematu, wiecie może jaka jest średnica tej rury do wspawania węwnątrz katalizatora , bo też mam zamiar go wytłuc, chodzi mi żeby się wcześniej zorientować z wymiarem,to bym ją sobie skombinował, bo jak zdemontuje katalizator to nie będę miał i rury i samochodu do jazdy- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
To jest środek do korekty pomiędzy aplikacjami, pokazuje Ci które miejsca jeszcze musisz poprawić, bo niektóre środki chemiczne je trochę maskują, a nie usuwają- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Tak jak wcześniej pisałem dopiero przymierzam się do zabawy z lakierem i szukam informacji od Was co i jak- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Dzięki koledzy za podpowiedzi , czyli może być najpierw Megiuars UC, potem coś z cleanerów w stylu Deep Cleaner a na koniec wosk megsa, jak macie jakieś propozycje bądź zaprzeczenia to piszcie- Nie działa wspomaganie nawet po wymianie pompy na nową
Albo może to być wina zaciętego zaworu w maglownicy - Zguba w środkowym kanale nawiewu