Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M.Arrkadiusz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M.Arrkadiusz

  1. Winny się znajdzie, kłamstwo wyjdzie na jaw
  2. Łopel calibra może i kocha, ale czy laski w obecnych czasach na to polecom, chyba nie bardzo teraz są bardziej wybredne
  3. Kurcze kawał dobrej roboty zrobiłeś kolego, na sobie zauważyłem, że nawet najłatwiejsze mycie zabiera dużooo czasu
  4. Co jak co, ale wątek się jednak rozrasta
  5. M.Arrkadiusz odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  6. I jak kolego wydostałeś ten telefon, bo trochę tu przycichło
  7. Zależy co się podziało,Twoje turbo czyszczenie + wymiana łożysk,wirnika,wyważanie powinno się zamknąć w 1tys zł,gwarancja 2 lata, nowy olej i filtr obowiązkowo i można śmigać. Czyli jak kolega napisał cena regeneracji turbo wraz z czynnościami technicznymi nie przekroczy tysiaka i jeszcze 2 letnia gwarancja, czyli zawszę parę stówek mniej w porównaniu z zakupem nowej ja u siebie mam turbawkę bez kierownic i narazie się trzyma choć troszkę poci się na dolocie
  8. Może coś w tym jest, patrząc na zachowanie samego taxi drivera
  9. O gustach się nie dyskutuje, jak mu się podoba to jest ok!
  10. Wpadł na samo dno kanału nawiewowego, pewnie leży koło samej dmuchawy
  11. Kolorek auta zapewne LY9B
  12. Dobre efekty pracy, widzę że kolega nie jeden samochód odpicuje testując produkty i sprzęt , a tak przy okazji jakie polecacie produkty do mycia/czyszczenia samochodu też coś z Megsa czy inne podobne, ewentualnie jakaś piana aktywna
  13. Od Egr-a jest wężyk o średnicy 5mm ,a co do wymiarów to napisałem Ci w swoim poprzednim poście większość węzyków podciśnienia jest średnicy 3 milimetrów, a parę 5 milimetrów, ja takie kupiłem i wymieniłem w swojej A4-ce
  14. Ja u siebie też wymieniałem na silikonowe ze sklepu FMIC.PL i polecam narazie się sprawdzają, a wymiary wężyków jakie zakupiłem to 1m-3mm i 1m-5mm i to mi wystarczyło
  15. M.Arrkadiusz odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Siemka koledzy, studiuję ktoś z Was na Politechnice Radomskiej na wydziale ekonomicznym tam gdzie studiuję, dzisiaj widziane na parkingu B6 z ramkami klubowymi z blachami WRA 19***
  16. Dzisaj miła niespodzianka, widziane czarne audi b6 z ramkami klubowymi z rejestracja WRA 19*** na parkingu koło Politechniki Radomskiej na wydziale ekonomicznym, tam gdzie studiuję ktoś z Was
  17. Dużo też zależy,od tego jak głębokie jest wgniecenie na rancie, ja mam parę wgniotek na gładkich powierzchniach nadwozia i poeksperymentuje z nimi (np, suszarka i substancja chłodząca) zobaczę co z tego wyjdzie
  18. Dobry zestaw według Was do wstępnego oczyszczenia lakieru http://allegro.pl/meguiars-zestaw-glinka-detailer-wosk-mikrofibra-i2211316980.html
  19. Przy okazji tematu, wiecie może jaka jest średnica tej rury do wspawania węwnątrz katalizatora , bo też mam zamiar go wytłuc, chodzi mi żeby się wcześniej zorientować z wymiarem,to bym ją sobie skombinował, bo jak zdemontuje katalizator to nie będę miał i rury i samochodu do jazdy
  20. To jest środek do korekty pomiędzy aplikacjami, pokazuje Ci które miejsca jeszcze musisz poprawić, bo niektóre środki chemiczne je trochę maskują, a nie usuwają
  21. Tak jak wcześniej pisałem dopiero przymierzam się do zabawy z lakierem i szukam informacji od Was co i jak
  22. Dzięki koledzy za podpowiedzi , czyli może być najpierw Megiuars UC, potem coś z cleanerów w stylu Deep Cleaner a na koniec wosk megsa, jak macie jakieś propozycje bądź zaprzeczenia to piszcie
  23. Albo może to być wina zaciętego zaworu w maglownicy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.