Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M.Arrkadiusz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez M.Arrkadiusz

  1. No właśnie nie do końca tak można ,ponieważ aby jeździć samochodem trzeba najpierw na niego zarobić i nie tylko ;(
  2. No to sobie kolego musiał byś poczekać ,aby silnik przy tej temperaturze na postoju osiągnął tmperaturę 90st.C
  3. Ja jak większość kolegów najpierw znalazłem stronkę za pomocom popularnej wyszukiwarki ,później się zarejestrowałem na forum A4-Klub,dowiedziałem się co nieco i zakupiłem swoje pierwsze Audi A4 B5 i jestem zadowolony
  4. Ciekawe :gwizdanie:, ale w sumie prawdziwe każdy ma swoje zdanie na ten temat
  5. Hmm... a silnik próbuje zaskoczyć cz nie ??
  6. Raczej nic się nie powinno stać, a co do paliwa to zależy właśnie jakiej jest jakości ,ile jest w zbiorniku,i gdzie stoi samochód przy tych temperaturach(chociaż może być wiele innych możliwości)
  7. Zapaliła Ci się kontrolka ciśnienia oleju ,przeważnie się zapala jak się za długo kręci rozrusznikiem(próbując odpalić auto) u mnie nieraz jest podobnie ale przyczyną jest rozszczelniona pompa wtryskowa
  8. M.Arrkadiusz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Przy okazji tego wątku, sory jak coś przeoczyłem lub niedoczytałem :gwizdanie:,ale chciałem się dowiedzieć czy w modelu Audi z 99r. bez fis-a da się wstawić licznik z fisem .
  9. Trochę cierpliwości i powinno się udać
  10. Ja u siebie tak samo robię najpierw odpalam niech sobie pocyka na wolnych obrotach,a potem jazda (nie bez przesady oczywiście)
  11. Witam klubowiczów Jako że w niedalekiej przyszłości przymierzam się do zakupu CB-radia :gwizdanie:, to chciałbym się od Was dowiedzieć,poradzić jakie radia polecacie, oraz czy będą pasować w miejsca fabrycznych schowków w A4-rce ?? Pozdrawiam Arek
  12. Olej Mobil super 2000 10W40 :mysli:w silniku 1.9TDi 90km AHH! Opinie- za lub przeciw czy zamiana na inny??
  13. Byłem dzisiaj sprawdzić drzwi i są jak najbardziej sztywne ,brak wyczuwalnych luzów na zawiasie,to raczej teraz pozostaje tylko je odpowiednio wyregulować .
  14. PKP-pewnie tak, ale ceny biletów też nie są takie tanie ,a pozatym jeżdżąc PKP jest się uzależnionym od godzin odjazdów lub przyjazdów , a jeżdżąc samochodem jest się niezależnym !
  15. Witam Klubowiczów Ostatnio w swojej A4-ce zauważyłem że muszę mocniej zamykać przednie drzwi od kierowcy ,prawdopodobnie opadły (po zamknięciu drzwi szczeliny pomiędzy błotnikiem przednim,a tylnimi drzwiami są dobre) i teraz moje pytanie gdzie można na zawiasie wyregulować i podciągnąć drzwi??? Pozdrawiam Arek!
  16. OK! kolego wielkie dzięki za odpowiedź , a co do kwestii łożysk to jest gdzieś napisane z jaką siłą dokręcać nakrętkę (napewno nie za mocno) piasty do łożyska ??
  17. Tak właśnie jest , ciekawe na ilu zł... się zatrzyma ???
  18. Witam klubowiczów Ostatnio podczas jazdy samochodem zauważyłem że przy prędkości od ok. 80km/h zaczyna mi wyć tylnie prawe koło w mojej black Audi A4 , czym to może być spowodowane zużyciem łożyska czy czymś innym, sprawdzałem koło normalnie chodzi bez tarcia hamulca, smar jest w łożyskach! Co możem być nie tak ?? Pozdrawiam Arek!
  19. Bardzo dobra strona która daje wiele możiwości i rozwiązań w zakresie swojego hobby i pasji,przez co łączy wielkie grono osób, które kochają swoje auta!! Wielki pozytyw dla strony!! Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy Audi A4
  20. Ja osobiście posiadam czarną A4-kę po lifcie z silnikiem 1.9Tdi AHH 90km i nie narzekam!
  21. Układ wspomagania nie działa przy skręcie w lewą jak i prawą stronę,zarówno na zimnym jak i ciepłym silniku razem ze zwiększaniem obrotów silnika,a pompa przy maksymalnym skręcie kierwnicą w lewo i prawo nie wyje i nie buczy oraz nie ma znaków wycieków z układu płynu wspomagania.
  22. Witam Szanownych kolegów! Chciałem się was poradzić jaki jest najlepszy sposób na przywrócenie właściwego wspomagania kierownicy? Układ niedomaga po wymianie płynu,pompa nie wyje,płyn w zborniku nie buzuje,a maglownica nie przecieka co może być nie tak? Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.