Treść opublikowana przez M.Arrkadiusz
-
Ceny paliwa marzec 2026
No właśnie nie do końca tak można ,ponieważ aby jeździć samochodem trzeba najpierw na niego zarobić i nie tylko ;(
-
[ALL TDI] Co lepsze dla silnika?
No to sobie kolego musiał byś poczekać ,aby silnik przy tej temperaturze na postoju osiągnął tmperaturę 90st.C
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Ja jak większość kolegów najpierw znalazłem stronkę za pomocom popularnej wyszukiwarki ,później się zarejestrowałem na forum A4-Klub,dowiedziałem się co nieco i zakupiłem swoje pierwsze Audi A4 B5 i jestem zadowolony
-
[ALL TDI] Co lepsze dla silnika?
Ciekawe :gwizdanie:, ale w sumie prawdziwe każdy ma swoje zdanie na ten temat
-
[B5 AWX] Przy dużych mrozach nie chce zapalić
Hmm... a silnik próbuje zaskoczyć cz nie ??
-
[B5 AWX] Przy dużych mrozach nie chce zapalić
Raczej nic się nie powinno stać, a co do paliwa to zależy właśnie jakiej jest jakości ,ile jest w zbiorniku,i gdzie stoi samochód przy tych temperaturach(chociaż może być wiele innych możliwości)
-
[B5 AWX] Przy dużych mrozach nie chce zapalić
Zapaliła Ci się kontrolka ciśnienia oleju ,przeważnie się zapala jak się za długo kręci rozrusznikiem(próbując odpalić auto) u mnie nieraz jest podobnie ale przyczyną jest rozszczelniona pompa wtryskowa
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Przy okazji tego wątku, sory jak coś przeoczyłem lub niedoczytałem :gwizdanie:,ale chciałem się dowiedzieć czy w modelu Audi z 99r. bez fis-a da się wstawić licznik z fisem .
-
[ALL B6] Schowek się otwiera
Trochę cierpliwości i powinno się udać
-
[ALL TDI] Co lepsze dla silnika?
Ja u siebie tak samo robię najpierw odpalam niech sobie pocyka na wolnych obrotach,a potem jazda (nie bez przesady oczywiście)
-
[ALL TDI] Co lepsze dla silnika?
- [ALL B5] CB-radia
OK dzięki za info- [ALL B5] CB-radia
Witam klubowiczów Jako że w niedalekiej przyszłości przymierzam się do zakupu CB-radia :gwizdanie:, to chciałbym się od Was dowiedzieć,poradzić jakie radia polecacie, oraz czy będą pasować w miejsca fabrycznych schowków w A4-rce ?? Pozdrawiam Arek- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Olej Mobil super 2000 10W40 :mysli:w silniku 1.9TDi 90km AHH! Opinie- za lub przeciw czy zamiana na inny??- [ALL B5] Regulacja drzwi
Byłem dzisiaj sprawdzić drzwi i są jak najbardziej sztywne ,brak wyczuwalnych luzów na zawiasie,to raczej teraz pozostaje tylko je odpowiednio wyregulować .- Ceny paliwa marzec 2026
PKP-pewnie tak, ale ceny biletów też nie są takie tanie ,a pozatym jeżdżąc PKP jest się uzależnionym od godzin odjazdów lub przyjazdów , a jeżdżąc samochodem jest się niezależnym !- [ALL B5] Regulacja drzwi
Witam Klubowiczów Ostatnio w swojej A4-ce zauważyłem że muszę mocniej zamykać przednie drzwi od kierowcy ,prawdopodobnie opadły (po zamknięciu drzwi szczeliny pomiędzy błotnikiem przednim,a tylnimi drzwiami są dobre) i teraz moje pytanie gdzie można na zawiasie wyregulować i podciągnąć drzwi??? Pozdrawiam Arek!- [ALL B5] Hałaśliwe koło
OK! kolego wielkie dzięki za odpowiedź , a co do kwestii łożysk to jest gdzieś napisane z jaką siłą dokręcać nakrętkę (napewno nie za mocno) piasty do łożyska ??- Ceny paliwa marzec 2026
Tak właśnie jest , ciekawe na ilu zł... się zatrzyma ???- [ALL B5] Hałaśliwe koło
Witam klubowiczów Ostatnio podczas jazdy samochodem zauważyłem że przy prędkości od ok. 80km/h zaczyna mi wyć tylnie prawe koło w mojej black Audi A4 , czym to może być spowodowane zużyciem łożyska czy czymś innym, sprawdzałem koło normalnie chodzi bez tarcia hamulca, smar jest w łożyskach! Co możem być nie tak ?? Pozdrawiam Arek!- Za co lubię/nie lubię forum A4
Bardzo dobra strona która daje wiele możiwości i rozwiązań w zakresie swojego hobby i pasji,przez co łączy wielkie grono osób, które kochają swoje auta!! Wielki pozytyw dla strony!! Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy Audi A4- [B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
Spoko furka- [B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
Ja osobiście posiadam czarną A4-kę po lifcie z silnikiem 1.9Tdi AHH 90km i nie narzekam!- [B5 AHH] Brak wspomagania kiery?
Układ wspomagania nie działa przy skręcie w lewą jak i prawą stronę,zarówno na zimnym jak i ciepłym silniku razem ze zwiększaniem obrotów silnika,a pompa przy maksymalnym skręcie kierwnicą w lewo i prawo nie wyje i nie buczy oraz nie ma znaków wycieków z układu płynu wspomagania.- [B5 AHH] Brak wspomagania kiery?
Witam Szanownych kolegów! Chciałem się was poradzić jaki jest najlepszy sposób na przywrócenie właściwego wspomagania kierownicy? Układ niedomaga po wymianie płynu,pompa nie wyje,płyn w zborniku nie buzuje,a maglownica nie przecieka co może być nie tak? Pozdrawiam! - [ALL B5] CB-radia