Treść opublikowana przez RonM
-
Włączający się wiatrak klimatyzacji
cacek89 mam nadzieję że jest tak jak mówisz Pierwszy raz takie coś zauważyłem ponieważ było czuć że silnik zaczyna ciężej wtedy pracować
-
Włączający się wiatrak klimatyzacji
Cześć Czy coś złego się dzieje? Objaw jest taki (zauważyłem go na postoju. Nie wiem jak jest w trakcie jazdy). że na wyłączonej klimatyzacji włącza mi się na jakieś 30 sek wiatrak klimatyzacji...
-
[A4 98r] Włącznik świateł przednich przeciwmgielnych
Mati-23 bardzo dziękuję Ci za pomoc
-
[A4 98r] Włącznik świateł przednich przeciwmgielnych
Witam Piszę z takim problemem że odłączyłem ten przełącznik i nie wiem jak go teraz podłączyć.... ponieważ nie ma do niego kostki tylko oddzielne wsówki... :/ Mógł by mi ktoś napisać jaki kolor przewodu idzie do jakiego pinu w przełączniku? Będę bardzo wdzięczny
-
Strona zimna turbiny
Sztomel uspokoiłeś mnie Zrobiłem jak mówisz z tą butelką do odmy i za mały otwór odpowietrzający w butelce zrobiłem i olej zaczął mi się wyciskać przez te uszczelki na śrubach dokręcających pokrywę klawiatury:/
-
Strona zimna turbiny
Od strony filtra powietrza też jest trochę oleju. I jest jeszcze mały problem :/ odpaliłem auto (moja głupota) z ściągniętą tak rurą od turbo i podniósł się kurz który silnik zaciągnął :/ może to mieć jakiś wpływ na coś?
-
Strona zimna turbiny
Witam Dzisiaj zrzuciłem wąż (wylotowy) od strony zimnej turbinki i ujrzałem taki widok... 08062012411.jpg : pełny rozmiar - PicShot.pl Czy to normalne??
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
Panowie a czy Wasze turbinki na wylocie strony zimnej były pochlapane olejem??
-
Spryskiwacze reflektorów
Dzięki za odpowiedź zadzwonię do sprzedawcy i zorientuje się w temacie
-
Spryskiwacze reflektorów
Witam, Mam założone bixy Jak na razie jeżdżę bez spryskiwaczy reflektorów, ale na urlop chcę jechać za granicę w Polsce jeszcze ujdzie jazda bo da się dogadać z naszymi Policjantami ale w Niemczech czy Francji to już nie przejdzie ;p na alledrogo znalazłem 3 dosyć ciekawe zestawy... Jak myślicie który podejdzie do B5 przed liftem? http://allegro.pl/spryskiwacze-reflektorow-xenon-model-ii-i2345328351.html http://allegro.pl/spryskiwacze-reflektorow-xenon-model-i-i2345328317.html http://allegro.pl/spryskiwacze-reflektorow-xenon-continental-i2345328379.html
-
Pokrywa dekiel silnika
danu troszkę za gruba ta mata ja zrobiłem z maty o grubości 5 mm no i ta mata miała od razu klej poszukam jutro czy mam w domu jakiś skrawek i zrobię fotkę i zobaczysz o co mi chodzi
-
Problem z Turbosprążarką
A z wydechu nie leciał Ci olej tylko para wodna zmieszana z sadzą Też tak miałem nieraz Ale za pierwszym razem też pomyślałem że to olej ;p
-
Pokrywa dekiel silnika
Ja sobie sam zrobiłem wygłuszenie miałem w domu taką piankę z klejem odporną na temperaturę i okleiłem osłonę
-
Wtryski z ASV do AFN
i nie będę musiał końcówek zmieniać?
-
Wtryski z ASV do AFN
Witam Piszę z pytanie czy wtryski z ASV będą pasować do AFN ??
-
[1.9 TDI AFN 98r]Głośne klepanie i nieprzyjemna praca silnika. Prośba o analizę logów
Przemik a Ty jak oceniasz logi statyczne? dobrze wyszły czy jest coś nie tak?
-
[1.9 TDI AFN 98r]Głośne klepanie i nieprzyjemna praca silnika. Prośba o analizę logów
Ale dlaczego w trakcie jazdy korekcja przekracza dopuszczalne normy a u brata w Passacie niemal jest taka sama jak na postoju?
-
[1.9 TDI AFN 98r]Głośne klepanie i nieprzyjemna praca silnika. Prośba o analizę logów
Witam, Coś złego zaczęło dziać się z moim autkiem Pojawiło się klepanie (stukanie). Podłączyłem dzisiaj Vaga i zrobiłem logi statyczne. Mam nadzieję że ktoś na forum coś z nich wyczyta. statyczne normalne http://vaglog.rtnet.pl/radek.miarka_78849.html http://vaglog.rtnet.pl/radek.miarka_78850.html http://vaglog.rtnet.pl/radek.miarka_78851.html http://vaglog.rtnet.pl/radek.miarka_78852.html http://vaglog.rtnet.pl/radek.miarka_78853.html statyczne BS http://vaglog.rtnet.pl/radek.miarka_78854.html http://vaglog.rtnet.pl/radek.miarka_78855.html http://vaglog.rtnet.pl/radek.miarka_78856.html http://vaglog.rtnet.pl/radek.miarka_78857.html Nadmienię że zwróciła moją uwagę grupa 13 z korekcją wtrysków. Na postoju jest dosyć wysoka a w trakcie jazdy momentami sięga wartości 2 mg/R a czasami nawet przekracza 2 :/ Sprawdziłem to samo u brata w Passacie również z silnikiem 1.9 TDI AFN i jest o niebo lepiej i autko zbiera się wyśmienicie. A moje nie ma takiego kopa już :/
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam Pytanie mam odnośnie VW Passata B5 1.9 TDI AFN z 98 roku. Brat w tym Passacie nie ma fisa ale bardzo chce mieć ;D Znalazł na Allegro zegar z półFISEM. Ale jest drobna różnica pomiędzy tym z półFISEM a tym który ma w aucie. W aucie prędkościomierz ma wyskalowany do 220 km/h a ten z półFISEM jest wyskalowany do 260 km/h. Mam pytanie czy wystarczy go po prostu podpiąć i prędkość będzie dobrze pokazywana czy jednak konieczne będzie ingerowanie w jego wsad? I jest to zegar ze 115 KM Passata a brat ma zwykłego AFN 110 KM czy podejdzie do jego auta?
-
[B5 AFN] Szybkość osiągania temp. roboczej silnika
Tak właśnie się zastanawiam czy nie zalać go czerwonym G12 bo jeżdżę na zielonym kulerze
-
[B5 AFN] Szybkość osiągania temp. roboczej silnika
A orientujecie się może jaka jest różnica pomiędzy płynem chłodniczym czerwonym G12 a zielonym Kulerem??
-
[B5 AFN] Szybkość osiągania temp. roboczej silnika
-12 z do połowy zasłoniętą chłodnicą
-
[B5 AFN] Szybkość osiągania temp. roboczej silnika
Mój osiąga 90 stopni po 25 km i też obroty utrzymuje w okolicach 2000
-
[B5 AFN] Szybkość osiągania temp. roboczej silnika
w trakcie jazdy trzyma ładnie 90 stopni ale wystarczy mały postój i od razu spada
-
[B5 AFN] Szybkość osiągania temp. roboczej silnika
Sprawdziliśmy to nawet pod kątem stylu jazdy jechałem równo za nim i jak on miał już na blacie 90 stopni mi wskazówka wogóle się nie ruszyła [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 11:51_________________________________________________Sprawdzam na klimatroniku to co pokazuje klimatronik pokrywa się z vagiem [br]Dopisany: 04 Luty 2012, 11:52_________________________________________________Dzisiaj sprawdzaliśmy z wyłączonymi nadmuchami i jemu auto bardzo szybko się nagrzało a moje wskazówką nawet nie ruszyło