Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RonM

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RonM

  1. RonM odpowiedział(a) na RonM temat w 1.9TDI
    To jedynie zostaje regeneracja
  2. RonM odpowiedział(a) na RonM temat w 1.9TDI
    Uszczelniacze zaworowe są okey bo miałem całą głowice robioną. Czyszczenie zajeło mu nie cały dzień i miał całe auto u siebie. Ta maź jest tłusta i czarna ale autko jeździ i zbiera się dobrze. Oleju co jakiś czas dolewam. Z ciekawości sprawdzałem 3 tygodnie temu kompresje i jest okey. Zaraz idę do garażu sprawdzić dolot czy przybyło w nim oleju
  3. RonM odpowiedział(a) na RonM temat w 1.9TDI
    Miałem turbinę czyszczoną bo zapiekły się łopatki i ten co czyścił przestawił ją nie wiem po co. I nie wiem czy opłaca się ją już regulować czy oddać odrazu do regeneracji [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:31_________________________________________________Odkąd mam autko w dolocie są ślady oleju. Jutro rano sprawdzę czy jest go tyle co zawsze czy coś więcej się pojawiło.[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 22:32_________________________________________________A po tym przekręceniu sztangi turbinka daje lekkie przeładowanie ale jej nie rozłancza
  4. RonM odpowiedział(a) na RonM temat w 1.9TDI
    To jutro rano zrobię logi :> A jakie grupy mam logować?[br]Dopisany: 10 Luty 2011, 13:16_________________________________________________Aaaa no i turbo mam przestawione na sztandze i mam wywalonego kata to nie wiem czy to może też mieć wpływ na to
  5. RonM opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam klubowiczów :> Autko zaczeło mi więcej palić i dzisiaj zauważyłem że w tłumiku końcowym jest jakaś czarna maź Czy to świadczy o tym że turbina jest już na wykończeniu?
  6. RonM odpowiedział(a) na RonM temat w 1.9TDI
    Wiem że kąt wtrysku ma bardzo duże znaczenie przy odpalaniu ponieważ jak miałem go mocno przestawionego to autko bardzo ciężko odpalało na zimnym silniku a po prawidłowym ustawieniu odpala od strzała. A jak kąt wtrysku ma się do spalania to nie wiem
  7. RonM odpowiedział(a) na RonM temat w 1.9TDI
    Czyli wystarczy jechać na wyregulowanie sztangi i będzie wszystko okey?
  8. RonM opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Siemanko Mam pytanko czy jak turbina jest przestawiona na sztandze i daje lekkie przeładowanie to czy zwiększy się wtedy spalanie? Po tym przestawieniu słychać świst turbinki już od 1000 rpm. Dawka paliwa jest ustawiona na 4,2 mgr. No i więcej mi pali teraz
  9. Witam wszystkich klubowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.