Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szuwx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szuwx

  1. np. a4 b6 2004 rok, 2.5tdi quattro(BAU), niba ma 230tyś km ale wydaje mi się że więcej. Pali i chodzi idealnie. Olej od wymiany do wymiany. Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2
  2. To i ja się podzielę. 2.0tdi caga qattro manual.184tys i silnik pracuje idealnie. Co prawda bierze olej ale nie dużo, dolewam 200ml na 5tys. Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2
  3. Witam, chciałem dorzucić do autka bixenon, ale w ori bardzo nie podoba mi się pasek led. Szukam kogoś kto jest w stanie dorzucić soczewki do zwykłej lampy, lub wywalić pasek led i dorezać zwykłe żarówki. Cena używanych pustych lamp jest zbliżona więc pozostaje kwestia przeróbki. Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2
  4. Na lm w 2.5 tdi bau zrobiłem 60tyś i silnik chodzi idealnie mimo 230 tyś zrobionych. Do 2.0 caga też zalałem lm i jest dobrze. Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF700T za pomocą Tapatalk 2
  5. Witam, mam mały problem, tzn. nie przypilnowałem i mechanik wlał mi zły olej. Silnik 2.0tdi cr caga rok 2009. Zamówiłem liqui-moly toptec 4200 5w-30 który spełnia normę 507 00. Został wlany l-m toptec 4600 5w-30, który spełnia normy502 00, 505 00, 505 01. Na oleju przejechałem dosłownie 30km. Czy na tym oleju można bezpiecznie jeździć czy wymieniać od razu na zalecany? z góry dzięki za odp.
  6. Mi osobiście podobają się ledy w mercu, proste wyglądają średnio, nie chcę żadnych tam układów obniżających napięcie(ciekawe czy to zabangla z zenonami). Jedyne co mogłoby lepiej wyglądać to ledy w oryginalnej lampie ale to chyba niemożliwe.
  7. Witam, spodobały mi się ledy drl ala mercedes tzw. L shape. Orginałki w Pl koszt ok 1-1,5k. Znalazłem na alibabie coś podobnego http://www.alibaba.com/product-gs/385596503/L_shape_aluminium_material_led_DRL.html dostępny jest kolor czarny i srebrny, tylko nie wiem jak z żywotnością czegoś takiego. Niestety koszt wysyłki do pl jest dość drogi i szukam kilku osób do wspólnego zakupu.Ceny jakie dostałem to 120,5$ za 5szt i 218$ za 10szt z przesyłką. Do tego trzeba doliczyć kilka groszy prowizji dla paypal. Chyba że ktoś znajdzie tańsze albo ktoś wie gdzie w pl można kupić?Pozdro
  8. Witam wszystkich na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.