Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koman

  1. w kolbuszowej na wprost komisu samochodowego i w mielcu tanio obszywa
  2. na początku czerwca
  3. dokładnie lakier strukturalny do plastików czarny matt BOLL Kowi87 ja z nudów zwykłym sprayem wymalowałem hehe
  4. wybij sobie to z głowy kup na allegro strukturę do tego ona kosztuje około 25 zł
  5. teee... klamki ci buchnęli
  6. ona jest skręcona na śrubkach ?
  7. ale ładnie się prezentują te srebrne autka [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 18:52_________________________________________________orientuję się ktoś jak są zabezpieczone szyby w b5 bo po niedzieli będe chciał robić ściemę tylnych szyb i nie wiem jak tam wygląd sytuacja [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 14:33_________________________________________________ nie nic nie doszło
  8. albo Kolbuszową? z Tarnobrzegiem to wątpię bo tam się nic nie dzieje od dłuższego czasu
  9. trzeba zrobić tak żeby miało to ręce i nogi ...
  10. Inaczej nie okleisz dokładnie. Tylko demontaż. no dobra , tylko powiedz mi jedno jak nagrzeje się ta folia na lusterkach klej nie zacznie puszczać ? najważniejsze zeby po oklejeniu danego elementu, porządnie go wygrzać , bo jak nie wygrzejesz, to gdy dostanie temperatury to bedzie się odklejać :gwizdanie: Tylko jak będę obklejał lusterka pasuje jak najgłębiej wcisnąć folie za wkład , tylko jak ?
  11. Inaczej nie okleisz dokładnie. Tylko demontaż. no dobra , tylko powiedz mi jedno jak nagrzeje się ta folia na lusterkach klej nie zacznie puszczać ?
  12. mi zostały kawałki foli to okleję lusterka tylko nie wiem czy zdejmować je z auta
  13. na nastepnego spota wezmę spreja i zobaczymy
  14. srebrny rządzi
  15. hehhe będzie nie martw się może w czerwcu na początku
  16. zgadłeś eheheho ile babcia będzie hojna chłopaki podeślijcie mi foto na e-maila [email protected]
  17. a ja mam imieniny Babci $$ehhehe
  18. koman odpowiedział(a) na koman temat w Audi A4 B5
    ok jak dorwę to dam znać dziękiza pomoc
  19. koman odpowiedział(a) na koman temat w Audi A4 B5
    ok a ta pompka znajduję się w bagażniku ? i jeśli to wymienię centralka będzie działać bez zarzutów ??
  20. amor70 to wpadnij na spota to się oglądnie dokładnie
  21. nom [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 21:05_________________________________________________zaraz zapodam foto
  22. 30na 150
  23. koman odpowiedział(a) na koman temat w Audi A4 B5
    ta a możesz to przetłumaczyć na chłopski język ?
  24. koman odpowiedział(a) na koman temat w Audi A4 B5
    nie wiem czy fabryczny ale potem wstawię roto . ostatnio usłyszałem jak z auta wydobywa się odgłos zamykania drzwi ale sam odgłos bo wszystkie drzwi są otwarte , odłos wydobywa się z bagażnika
  25. koman opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam. Mam problem związany z centralnym zamykaniem gdy zamykam auto z pilota po 4 s. auto samo się otwiera .... Ostatnio auto mało odepnie ta klemę na 20 nim i wyciągniętą wtyczkę od ele szyby od strony pasażera... Proszę o pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.