Treść opublikowana przez koman
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
w kolbuszowej na wprost komisu samochodowego i w mielcu tanio obszywa
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
na początku czerwca
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
dokładnie lakier strukturalny do plastików czarny matt BOLL Kowi87 ja z nudów zwykłym sprayem wymalowałem hehe
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
wybij sobie to z głowy kup na allegro strukturę do tego ona kosztuje około 25 zł
-
[B5 AFN] sebek840 moja A4
teee... klamki ci buchnęli
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ona jest skręcona na śrubkach ?
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
ale ładnie się prezentują te srebrne autka [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 18:52_________________________________________________orientuję się ktoś jak są zabezpieczone szyby w b5 bo po niedzieli będe chciał robić ściemę tylnych szyb i nie wiem jak tam wygląd sytuacja [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 14:33_________________________________________________ nie nic nie doszło
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
albo Kolbuszową? z Tarnobrzegiem to wątpię bo tam się nic nie dzieje od dłuższego czasu
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
trzeba zrobić tak żeby miało to ręce i nogi ...
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Inaczej nie okleisz dokładnie. Tylko demontaż. no dobra , tylko powiedz mi jedno jak nagrzeje się ta folia na lusterkach klej nie zacznie puszczać ? najważniejsze zeby po oklejeniu danego elementu, porządnie go wygrzać , bo jak nie wygrzejesz, to gdy dostanie temperatury to bedzie się odklejać :gwizdanie: Tylko jak będę obklejał lusterka pasuje jak najgłębiej wcisnąć folie za wkład , tylko jak ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Inaczej nie okleisz dokładnie. Tylko demontaż. no dobra , tylko powiedz mi jedno jak nagrzeje się ta folia na lusterkach klej nie zacznie puszczać ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
mi zostały kawałki foli to okleję lusterka tylko nie wiem czy zdejmować je z auta
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
na nastepnego spota wezmę spreja i zobaczymy
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
srebrny rządzi
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
hehhe będzie nie martw się może w czerwcu na początku
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
zgadłeś eheheho ile babcia będzie hojna chłopaki podeślijcie mi foto na e-maila [email protected]
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
a ja mam imieniny Babci $$ehhehe
-
[ALL B5] Centralka
ok jak dorwę to dam znać dziękiza pomoc
-
[ALL B5] Centralka
ok a ta pompka znajduję się w bagażniku ? i jeśli to wymienię centralka będzie działać bez zarzutów ??
-
Spoty Kolbuszowskie godzina 16.00
amor70 to wpadnij na spota to się oglądnie dokładnie
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
nom [br]Dopisany: 10 Maj 2011, 21:05_________________________________________________zaraz zapodam foto
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
30na 150
-
[ALL B5] Centralka
ta a możesz to przetłumaczyć na chłopski język ?
-
[ALL B5] Centralka
nie wiem czy fabryczny ale potem wstawię roto . ostatnio usłyszałem jak z auta wydobywa się odgłos zamykania drzwi ale sam odgłos bo wszystkie drzwi są otwarte , odłos wydobywa się z bagażnika
-
[ALL B5] Centralka
Witam. Mam problem związany z centralnym zamykaniem gdy zamykam auto z pilota po 4 s. auto samo się otwiera .... Ostatnio auto mało odepnie ta klemę na 20 nim i wyciągniętą wtyczkę od ele szyby od strony pasażera... Proszę o pomoc