Treść opublikowana przez pokson
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
D3100 a D5000 to w wadze nie ma prawie różnicy. Do tego jak chcesz robić zdjęcia w nocy to raczej bez lampy więc taki statyw Ci w zupelności wystarczy. Jak stwierdzisz że chcesz brnąc dalej w fotografie to wtedy pewnie zaczniesz dokupywać lepszy sprzęt ps. głupio sie przyznać ale dalej używam takiego statywu w cięższym zestawie i często z lampą... Jak na razie ten plastik wytrzymuje
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Tu nie chodzi o wygląd... po co by wypuszczali produkty dla graczy gdyby gracze ich ne kupowali... Jeden z przyciskow mnie bardzo zainteresowal w tej myszy, mianowicie przy kciuku przycisk czułości. Mamy np. sytuacje, że w metrze wyskakuje zza rogu, przybliżam karabinem maszynowym, widze wroga. Wrog jest tak daleko że każde dotkniecie myszy to 'dwumetrowe" spojrzenie w lewo w grze. Dzięi temu przyciskowi moge precyzyjniej nacelować co jest ogromnym plusem gdy osoba którą chce ustrzelić to jakiś generał z wypaśną giwerą i jak sie odwróci to bede miał headshota... A już nie raz gralem na serwerze gdzie cały czas niewiadomo z kąd dostawałem headshota i to nie ze snajperki tylko np. z maszynówki. A żeby było ciekawiej z dalekiej odległości :/ Ponawiam pytanie. Czy któryś z kolegow, koleżanek z forum używał, używa takiej myszki? Nie chodzi mi o rozmyślanie czy była by dobra czy nie tylko na ocenie osoby która choć przez chwile miała styczność z tą myszką ( nie w sklepie )
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Jak masz jakiś lekki zestaw to bierz który kolwiek. Jak cos cięższego to tylko z metalową głowicą.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Mam to samo :/ ps. mam zamiar kupić mysz R.A.T 5, gra ktoś taka myszką?
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Mam taki sam jak na pierwszej aukcji. Do D5000 bez lampy w sam raz, ale jak podłączylem do D90 z lampą to już ten plastik zaczą sie wyginać. Lepie zainwestować w metalową głowicę. Statyw kupuje sie na lata. A no i za pomniał bym.... Szczęśliwego nowego roku :] Uploaded with ImageShack.us Niestety zdjęć kota juz nie będzie, bo jak tylko wyciągam aparat to sierściuch ucieka :]
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Holera ja w gości ide.... a kompa na garba nie wezmę:/
-
Grafika nie daje rady?? Nie sądzę żeby komp był za słaby - Problem rozwiązany!
Na forach piszą że pomaga aktualizacją sterowników do grafiki, płyty głownej no i oryginalna gra
-
Grafika nie daje rady?? Nie sądzę żeby komp był za słaby - Problem rozwiązany!
Zapytam inaczej, jak zacina? Chodzi mi o to czy te zaciecia są wtedy gdy dysk pracuje, czy po prostu jak wiecej się dzieje to wtedy zarywa? W ogóle, dziwna sprawa, na tym sprzecie powinno śmigać aż miło...
-
Grafika nie daje rady?? Nie sądzę żeby komp był za słaby - Problem rozwiązany!
Poszukaj na necie najnowszej witaminki :] powinna pomóc. Procek masz wystarczający. Ja gram na phenom 2 x4 2.6 na fullhd i zero problemów.
-
Grafika nie daje rady?? Nie sądzę żeby komp był za słaby - Problem rozwiązany!
A może w ustawieniach grafiki gry Vsynch masz włączone? To też częsty kwiatek
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
To ty grałeś ze mną dzisiaj na jakiś serwerze ? I nic się nie odzywałeś ? I ja takich problemów nie mam Za to wczoraj miałem dziwną sytuacje jak odpalałem grę to wywalał błąd ze gra jest źle zainstalowana i żeby ją przereinstalować, po resecie kompa wszystko działało Żebym to ja jeszcze umiał sie odezwać jak na razie zaczynam w to grać. Też mam czasami problem ze źle zainstalowana grą, ale nie patrze na to i odpalam ponownie i działa. A gdyby ktoś mial kiedyś problem z wywalaniem z serwera bo czas sie skończył to niech wyłączy Upup w routerze. Mi pomogło.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
poksonss gram na PC. Tzn gram.... dzisiaj shade4 zmiótł mnie z powierzchni ziemi ps. Mial ktoś problem w multi że wywala z gry bo limit połączenia serwera przekroczony??? :wallbash: :wallbash:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Zamiast się szczypać, pomógł by ktoś z tym rozłączaniem serwera, no i dodał mnie wreszcie do listy
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Panowie, pomocy... bo komp przez okno wyleci. Gram sobie gram a tu co jakieś 20-30 minut wywala mnie z informacją że limit czasu połączenia serwera miną.....
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Już znalazłem :]
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Panowie ma ktoś jakiś pluton utworzony? Może jakiś oficjalny a4-klub ???
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
no to teraz drugi problem. Odpalam grę z origina, wyskakuje mi stronka http://battlelog.battlefield.com/bf3/gate/?reason=notallowed wklepuje maila i hasło i nic sie nie dzieje:/ Udało sie :] Mój nick to Poksonss, więc można dodać. Gram na pc
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Panowie problem....... Mam BF3 z ORYGINALNYM cdkeyem tyle że nie mam DVD. Oj źle.. mam DVD ale płytki a nie mam napędu ..... Da rade jakoś ściągnąć ze strony origina BFa??? Bo produkt juz aktywowałem.
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Vario, niby taki normal a wyszło świetnie Daniels, pierwsze super, w drugim brakuje mi dołu i za dużo nieba :] a tu moja zabawa z CLSem (kot przeżył bieganie za nim:] ):
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
A cóż to za szkło?
-
Lustrzanka do maks. 2500zł nowa czy używana?
Hehe jeszcze trochę i kupisz ten aparat
-
Lustrzanka do maks. 2500zł nowa czy używana?
Cristoforo a nad czym ty tak dumasz??? D90 albo odrazu d300, D300s Bintom, ta pięćdziesiątka na forach często zachwalana
-
Sterownik do kamery internetowej
Niestety, ta kamerka nie ma wsparcia ze strony Creative do XP więc takich sterow nie znajdziesz
-
Lustrzanka do maks. 2500zł nowa czy używana?
http://allegro.pl/nikon-d90-18-105-f-3-5-5-6vr-kup-teraz-3500zl-i1954261017.html To jeżeli nowy, a jak chcesz coś używanego : http://allegro.pl/nikon-d90-nikkor-18-105-vr-torba-filtr-uv-i1968470575.html Do tego zostaje Ci na stałkę i (lub) lampę. Z takim zestawem jesteś przygotowany na większość sytuacji. Masz jakieś preferencje co do tego co chciał byś fotografować???
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Dorwałem dzisiaj jakieś duże szkło powiększające i strzeliłem parę pseudo makro :] By pokson at 2011-12-01 By pokson at 2011-12-01