Treść opublikowana przez pokson
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
pewnie czymś takim filmowane
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
A ja tam nie palę już od 2 godzin
-
Bateria z Toshiba nie ładuje się 0% pomocy :)
Wkładasz 2 druciki w baterie i stykasz na dosłownie sekunde. Czasami zadziala, ale raczej wydaje mi sie że bateria juz doszczętnie zuzyta.
-
Bateria z Toshiba nie ładuje się 0% pomocy :)
pozostaje zakup nowej. Dobrze że to nie elektronika. A pwiedz jeszcze, czy to sie stało nagle ze nie chce ladować? Sprobuj zrobić krotkie spiecie baterii. Czasami pomaga.
-
Bateria z Toshiba nie ładuje się 0% pomocy :)
Moim zdaniem albo bateria padla albo jakiś układ odpowiadający za ładowanie. Sprawdź wszystkie styki baterii z lapkiem. Możesz też wejść do biosu i zobaczyc czy wykrywa baterie.
-
Dla informatyków.Na monitorze "no signal"- po kilku próbach ok.
Też racja. To może być głupota jak własnie kabel.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
obejrze za pół roku na DVDRip No co ty za 2 miechy to już oglądniesz w BlueRay Rip Byłem dzisiaj na seansie. Normalnie nie chodze do kina, w życiu byłem może 2 razy,no z dzisiejszym 3 ale to co dzisiaj zobaczyłem..... po prostu nie mam słów. Jeżeli ktos lubuje sie w takich filmach to nie ma co marnować czasu przed kompem cy tez tv w fullHD. Szczególnie sceny efektów... jak byś tam był, tego sie nie da opisać to trzeba zobaczyć
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Świetny ten 18-105. Cena- jakość A zdjęcia też dobre :good:
-
Dla informatyków.Na monitorze "no signal"- po kilku próbach ok.
grzechotanie? A może komp ci sie przegrzewa . Sprawdź organoleptycznie radioatory i wiatraczki na procku grafice i plycie głownej. Może też to być dźwiek z zasilacza. Często pod obciążeniem jak np. gram to słysze takie jak by piski lub właśnie coś podobnego do grzechotania tyle ze u mnie to z grafiki bo to ona jest pod obciążeniem. Jaki w ogóle zasilacz masz? bo jezeli jakiś no name kupiony z obudową.... to zacznij od zasilacza. Możesz też sprawdzić kondensatory na grafice i płycie gównej. Jeżeli będą wypukłe to mżliwe ze to przez nie.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=Vo0Cazxj_yc?version=3
-
Dla informatyków.Na monitorze "no signal"- po kilku próbach ok.
Pożycz od kogoś grafike, ram, zasilacz, zamień i zobacz czy działa wszystko. Jak nie to zostaje jeszcze mobo i procek. Ja obstawiam zasilacz. Czy do grafiki masz podłączone dodatkowe zasilanie??? No i podał byś konfiguracje kompa. ps. miałem podobnie, tyle że u mnie kostka od dodatkowego zasilania w grafice miała zimne luty.
-
Strefa Śmiechu
"Moja sekretarka weszła dziś do biura w swojej krótkiej spódniczce, czarnych pończochach i głęboko rozciętej bluzce. Schyliła się, żeby wyjąć coś z niskiej szafki i odwróciła się do mnie z sugestywnym spojrzeniem. Powiedziałem "dwadzieścia lat temu oparłbym cię o biurko i pokazał co potrafię". Odparła "oj, przecież nie jesteś jeszcze chyba za stary". "To nie ja jestem za stary, kochana". http://fun.net.pl/fun/25933/
-
Strefa Śmiechu
http://fun.net.pl/fun/26891/
-
Ciekawe strony warte odwiedzenia :)
Tam i tak trzeba sie zalogować żeby zobaczyć te wiochy od 18 lat więc chyba nie ma problemu. No i jeszcze polecam www.geekweek.pl Codziennie najróżniejsze ciekawostki z kultury, motoryzacji techniki itp itd
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
:shocked: :shocked: Zasługuje na miano walki wszechczasów...
-
Strefa Śmiechu
Może by tak nowy temat... Strefa żenady...
-
Ciekawe strony warte odwiedzenia :)
www.mistrzowie.org dobra stronka o mistrzach ciętej riposty
-
[ALL] Urlop nad Morzem
A wiecie może jak tam w grecji teraz jest? Chodzi mi o te ich problemy. Czy to jakoś się odbija na turystach?
-
[ALL] Urlop nad Morzem
Koledzy, mam ogromny probem, mianowicie chcemy z narzeczoną wylecieć na wakacje gdzieś nad morze. Będzie to nasz pierwszy wyjazd. Nigdy wcześniej nie lataliśmy za granice nad morze. I teraz prośba do was, gdzie najlepiej sie wybrać? Grecja, Tunezja, Turcja, Francja, Włochy? Może jakieś konkretne miasto?
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
D90???? Człowieku, to jest 100000 razy lepsze niż D5000 Więc zakup tym bardziej trafny ponieważ zakupiłeś ze szkłem 18-105mm:D Co do filtra uv, to używa się go bardziej jako ochrony obiektywu przed kurzem. Jednym slowem za***isty zakup :good: :good: :good:
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Dokopalem sie dzisiaj na kompie do zdjęć a że temat sie trochę rozkręcił to trzeba takie tempo utrzymać http://imageshack.us/photo/my-images/822/dsc0079hl.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/807/dsc0085n.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/98/dsc0102p.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc0110o.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/814/dsc0114v.jpg/
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Wszystko super pieknie, ale ale jak żeś uchwycił tą ważkę?????
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
nie ma sprawy, jeżeli będzie po polsku, bo kupuję go w grecji, a pytam może i głupio, ale chcę oszczędzić sobie rozczarowań po zakupie Z polsą instrukcją nie ma problemu, zawsze można zassać z neta w pdf. oczywiście pl
-
Aparat cyfrowy kompaktowy - który wybrać?
Iro, może to głupio zabrzmi, ale jak już zakupisz ten aparat to przeczytaj instrukcje obsługi. Ja tak zrobiłem i nie musiałem się męczyć z ustawieniami.
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Coś dość popularny ten D5000. Może Fan Club to nie głupi pomysł Będą jeździć Audi z naklejkami nikona