Treść opublikowana przez pokson
-
Ceny paliwa marzec 2026
Te europejskie normy itd. ropa może kosztować i 6zł niedługo :/ Od momentu jak wyjechałem za granice żal mi dupsko ściska że nie siedzę w swoim kraju, ale powiedzcie mi panowie co począć?
-
[ALL] Brak łączności z autem (VAG)
To załeży czy podłączasz inne kabelki do tego samego kompa. Z resztą tak profilaktycznie za każdym razem jak podłączasz kabel to sprawdzaj port com. Nasz kochany Microshit lubi namieszać. Ale najważniejsze, czy podłączasz kabel do tego samego kompa?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ja tylko czekam kiedy Polacy wyjdą na ulice z koktajlami mołotowa.... To się żyć godnie nie da :wallbash:
-
[ALL B6] Przerywanie głośników w Concert
Odkopię temat. Ja mam troche inny problem, mianowicie nie gra mi lewy przód. Ale jak popcham główną wiązkę kabli głośnikowych (tą z kostką iso do radia) to zaczynają grać. I teraz pytanie, czy ta wiązka ma gdzieś głębiej jakąś kostke czy poprostu kable się rozchodzą do głośników od razu? Co trzeba by zdemontować żeby to naprawić?
-
[ALL B6] Moja A4 2004/2005 na dobry start:) czarna perła avant
Piękna sztuka, oby woziła d*pę jak najdłużej
-
[B6 AVB] Mały edit...Już u mnie :D
Już zaczynam odkrywać mankamenty:( Coś mi szumi jak jade powyżej 30km/h :/ coś jak by ze skrzyni biegów :/ jak dociskam gałke to słychać to głośniej, a biegi wchodza luźno bez problemów. [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 15:21_________________________________________________Jakoś nie mam za bardzo czasu żeby zrobic zdjęcia:/ Jak na razie mogę się pochwalić jednym zdjęciem. Troche "artystyczne" Uploaded with ImageShack.us Jak do tej pory zmieniłem tylko radyjko na pionnera z czerwonym podświetlaniem, więc wtapia się ładnie w czerwone podświetlanie samochodu. Może dzisiaj pojadę gdzieś w plener to wreszcie troche fotek porobie.
-
Strefa Śmiechu
http://www.geekweek.pl/wilgoc-w-samochodzie-nie-dopusc-do-tego/315581/
-
[ALL] VAG CAN HEX USB VAG-COM 704.1 VCDS 805.1 i 812.4 - Naprawa kabla
Ogólno forumowa zrzuta na hakera?
-
Tuning w skali - Audi A4 1:24 / FotoStory
Widze że są ludzie na forum zajmujący się modelarstwem Może jakiś ogólny temacik o modelarstwie???
-
[ALL] VAG CAN HEX USB VAG-COM 704.1 VCDS 805.1 i 812.4 - Naprawa kabla
a juz myślalem ze zrobie sobie kopie zapasową Skoro jest zabezpieczony to z kąd w sieci wsady???
-
[ALL] VAG CAN HEX USB VAG-COM 704.1 VCDS 805.1 i 812.4 - Naprawa kabla
Panowie a wiecie może jak z kabla zgrać wsad? Mam nowy kabel i jak na razie działa wszystko, no ale nigdy nie wiadomo.
-
[ALL] Kupno auta "ciężarowego" zarejestrowanego na 4 osoby
Sorki, zagalopowałem się
-
Strefa Śmiechu
3ci filmik... chyba za głęboko mu włożyli ta petardę
-
[ALL] Kupno auta "ciężarowego" zarejestrowanego na 4 osoby
A mnie się czepiali że tematu nie czytam, BTW który ma 600 stron..... a co do tematu, do diagnosty i jak masz z tyłu 3 pasy i 3 zaczepy do pasów to nie ma problemu.
-
Strefa Śmiechu
http://www.funner.pl/link/14330/Honda_Civic_Wyjezdza_Z_Garazu/
-
Strefa Śmiechu
kompletne dno, dali kotu jakiegoś "spowalniacza" nie widze tutaj nic smiesznego Nic mu nie dali. Tak się zachowuje kot po operacji. po operacji ???? czego ? Chociaż by sterylizacja. Nie widziałes nigdy ludzi na głupim jasiu? To masz tu linka i popatrz jak ludzie się zachowują po narkozie Znieczulenie dentystyczne ps. Mam nadzieje ze rozumiesz angielski ps2. że karzde zwierzę zachowuje sie podobnie po narkozie. Pisząc podobnie miałem na myśli że nie wie co robi do końca a sama reakcja zależy od organizmu czy to człowieka czy kota czy SŁONIA...
-
Strefa Śmiechu
kompletne dno, dali kotu jakiegoś "spowalniacza" nie widze tutaj nic smiesznego Nic mu nie dali. Tak się zachowuje kot po operacji.
-
Strefa Śmiechu
Przepraszam z góry jeżeli było ale tyle jesty stron tego tematu... http://www.funner.pl/link/14642/Pijany_Kot/ Aż się spociłem ze śmiechu jak to oglądałem. Tak w ogóle to ten kot chyba po narkozie.
-
Strefa Śmiechu
http://www.funner.pl/link/14720/300_W_Polsacie/ ach te reklamy
-
Jaki rowerek
Opony pierwszorzędna sprawa jak w samochodzie. Często widzimy monocyklistów z oponami jak od malucha.... Widać że ludzie nie patrza (nie mówię tu o forumowiczach oczywiście, broń boże) na to jak będą używać roweru tylko w którym markecie taniej. A potem narzekają że ciężko się jeździ... Nic dziwnego, skoro, nawet najlżejszy rower z oponami pasującymi szerokością do traktora stawiają taki opór że jechać się nie da. I ludzie się dziwią, że taki rower za tyle a tak tragicznie się na nim jeździ.
-
Strefa Śmiechu
Taką taksi to ja rozumiem http://www.funner.pl/link/15141/Najszybsza_Taksowka_W_Miescie/ [mod]Czytaj wątek http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24.msg2319059#msg2319059[/mod]
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Może i nie z youtuba ale warto obejrzeć choćby dlatego że to audi http://www.funner.pl/link/15162/Blokada_Na_Kole_Ogranicza_Jedynie_Predkosc/
-
czemu ktos wywalil temat spotkania 10kwietnia pod palacem?
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
[ALL B5] Kontrolki deski rozdzielczej
Dobrze ze temat odgrzebany U mnie w b6 też się nie świeci od pasów, na vagu jak robię test to się świeci Zeby nie zakładać nowego tematu, wiecie może które kontrolki powinny się zaświecać przy zapłonie? Pytam bo jakiś czas temu zawsze sie swieciła lampka silnika a teraz w ogóle
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
A załóż sobie teraz tak, że 1zł to 1euro (jeden do jednego). I teraz, pomyśl ze w pl zarabiasz 1200zł i w np. belgii zarabiasz 1200e pamiętając że 1zł to 1e. I tu najważniejsze, w pl ropka kosztuje 5zł a w niemczech belgi itp 1,2 euro.... łatwa kalkulacja. W pl za 1200 zł kupisz 240 litrów ropy a za granicą 1000. Nie dziwie się ze tu zapier.... jak wariaci. No i do tego dochodzą autostrady. 150km robi sie w troche ponad godzine. Nie dziwię się ludziom którzy wybierając pracę za 1500 czy za 3000 ale te 300km dalej wybierają tą drugą :buhaha: trza do belgi jechac dieslem Osobiście wolał bym zostać w polsce. Niestety wyszło jak wyszło. A co do ceny paliwa i zarobków to tak samo jest w niemczech holandii itp. itd. Dlatego min. nie dziwie sie takim przebiegom