Treść opublikowana przez pokson
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Moje wypociny:) D5000 18-55
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Miałem identyczny dźwięk i to była dwumasa, tak rozpieprzona że cały syf z niej "wyciekł", tyle że ja ten dźwiek miałem co jakiś czas, bez reguły. Raz sie pojawił po 20 metrach przejechanuch a raz po 200km. Piszę to tylko dlatego bo dźwięk identyczny. Może nie tu gdzie trzeba szukacie? Często gęsto "usterka" przenośi dźwięk i wibracje w różne miejsca samochodu. Często ktoś szuka usterki z przodu, a to się okazuje coś z wydechem itp itd. ps. Ja tylko gdybam
-
Strefa Śmiechu
doczekaliśmy sie, juz dostępna przekladka do fiata 126p na anglika... Fiat 126p Bis z Silnikiem Ścigacza Honda
-
[ALL B6] Śruby zabezpieczające do kół - co polecacie ?
Witam. Mam pytanko. Jakie "złodziejki" polecacie? Chodzi mi o naprawdę dobre.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
No to lux wynik u mnie ten dźwięk jest mniej słyszalny w raz z nastaniem temperatur plusowych. Zaczął się jak pojawiły się grudniowe mrozy i przycichł z nastaniem wiosny Te Auta to jak kobiety.... mają swoje okresy
-
[ALL B6] Przy zgaśnięciu silnik "odpada"
Mam identyczny silnik i tak samo się zachowuje jak mi zgaśnie. Jak by ktoś młotem w silnik walną
-
[ALL B5] Malowanie plastików we wnętrzu
chodzi co o ta gume taka jakas dziwna?? starlem papierkiem sciernym. kilka warstw lakieru i smladu niema po malowaniu Czyli to gumowe coś da się zwalczyć Ja zrobię inaczej, po usnięciu tego badziewia, papierek 1500, 2000, 2500 i niech się wyciera ile chce Moim zdaniem lepsze to niż kombinowanie z lakierowaniem. Kolor pod tym gumowatym czymś nie za bardzo różni sie od oryginału... No ale jak ktoś chce malować..... Zawsze pozostanie mały problem, to już nie będzie ta "znosząca 200 tys.km guma". No ale to jest kwestia gustu a o gustach się nie gada
-
[ALL B5] Malowanie plastików we wnętrzu
To ja dorzucę jeszcze jedno pytanie, jak usunąć oryginalny lakier, okładzinę czy jak to zwał z uchwytu do zamykania drzwi?? Zaczyna się łuszczyć i chciałem całe zedrzeć i tak zostawić.
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie na 4 biegu
Itak nakręcamy portfele hurtownikom itd itp
-
[ALL B5] Stukanie przy skręcaniu! jakieś sugestie co to może być
Panowie, czy możliwym jest że układ kierowniczy wydaje taki jak by szum, tyle że przy dodawaniu gazu nasila sie a gdy puszczę gaz, cały czas słychać ale już o wiele mniej. Pytam tutaj bo nie chce zakładać nowego tematu. Dodam że ten szum ciężko wyczuć z kąd on dochodzi. Na pewno z przodu.
-
[B6 AWX] Dziwne zachowanie na 4 biegu
Albo bez wyprzedzania i gwałtownego przyspieszania. Nie martw się i ciesz że to nie dwumas!!! Tak na marginesie, jeszcze nie masz tak źle, jak ja miałem sprzęgło do wymiany w moim starym poczciwym fordzie to objawiało się to tym że musiałem ruszać jakieś 5 sekund przed zmianą świateł zeby kierowcy za mną mnie nie obtrąbili, a najlepsze było na autostradzie.... szedł do 120km/h dalej już tylko obroty się zwiększały, więc nie masz jeszcze tragedii :decayed:
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
No i wiemy skąd milka krowę wzięła do reklam....
-
Sety fidget & dutch & progressive.
Rozumiem i szanuje gust każdego człowieka, ale osobiście po 10 sekundach słuchania tego chciałem popełnić samobójstwo. Na szczęście przycisk stop był blizej niż nóż Rooney ale nie łam się Justin Bieber...... ją bym z chęcią zabił
-
Sprawdzisz przebieg przez internet! czy to się uda ?
Z dzisiejszymi vagami i innymi pierdołami nie problem raz do roku cofnąć trochę licznik przed przeglądem. Moim zdaniem polak potrafi i szybko znajdzie się obejście tego...
-
Kierowca A4 chciał przycwaniakować...
U mnie w robocie mamy 2 wjazdy do garażu. Pomiędzy nimi zawsze ktoś stoi, ale to nie problem. Problem zaczyna się gdy ktoś stanie na "5 minut" przy wjeździe. Na szczęście szefo dał przyzwolenie na wydrukowanie na naklejkach papierowych dużego przekreślonego P :D:D Mina właściciela zdrapującego naklejke wielkości a4 z karzdej szyby.... Bezcenna :decayed: I tu muszę podziękować niektórym wypowiadającym się w tym temacie :hi: :hi: to dzięki wam wpadłem na taki pomysł. Następnym razem zrobię fotki jak zdrapują
-
[ALL B5] Kontrolki deski rozdzielczej
Z tą kontrolką pasów to mam identycznie. Chyba nie mamy czujnika zapinania pasów, albo może trzeba to jakoś zakodować.
-
Strefa Śmiechu
Przeglądając dzisiaj gazetke dla polonii w belgii natknąłem się na ciekawą reklamę:
-
Passat Po tjuninku... Ferrari edition
Jakoś w need for speed i fast and furious te samochody ładniej wyglądają
-
[ALL] VAG CAN HEX USB VAG-COM 704.1 VCDS 805.1 i 812.4 - Naprawa kabla
bat21 widzę że się udzielasz nie tylko tutaj Może jakieś podpowiedzi co do zrobienia backupu kabelka?
-
[ALL B5] Kontrolki deski rozdzielczej
http://images23.fotosik.pl/152/f6d5d1f5133ae1a0.jpg Tutaj widać świecącą się kontrolkę silnika. U mnie sie nie świeci po przekręceniu stacyjki, a przy teście działa
-
[ALL] VAG CAN HEX USB VAG-COM 704.1 VCDS 805.1 i 812.4 - Naprawa kabla
:good: Wielu użytkownikom by się przydało.
-
[ALL] Logi dynamiczne robione w za jednym razem
Witam. Mam pytanko, czy można zrobić logi dynamiczne z różnych grup razem np. 003 008 010 a nie oddzielnie logować np. 003, przyhamować, wybrać 008 zrobić logi itd.?
-
Ceny paliwa marzec 2026
myślisz, że kogoś będzie na taki koktajl stać? :gwizdanie: Polak potrafi :naughty:
-
[ALL] Brak łączności z autem (VAG)
Może spróbuj zmienić parę parametrów w opcjach COM tu masz linka na szybko http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=80&t=369593 niektórym pomogło. ps. Mam nadzieje ze można wklejać linki z innych forum
-
[ALL B6] Moja A4 2004/2005 na dobry start:) czarna perła avant
Może ktoś już wcześniej grzebał, nie tylko My lubimy rezać nasze auta