Treść opublikowana przez van helsing
-
Hamulce
dużo pisania,generalnie do pierwszego hamowania wszystko ok, po pierwszym hamowaniu zaczynają świecic kontrolki ABS,ESP lekko trzyma ją z przodu.
-
Hamulce
Dzięki. Pozdrawiam
-
Hamulce
Witam,szukam speca z ursynowa i okolic który ogarnia hamulce audi a4 b6, 2.0 multitronik 2001r.
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Witam, a gdzie to miałby być ten spocik jutro?
-
Regeneracja wytartych przycisków klimatronika
szukam szablony do ,świateł, klimatronika,szyb przednich i tylnych.
-
[B6 ALT] Check Engine - mieszanka za uboga
u mnie miałem to samo-sprawdz zawór podcisnienia przy serwie. ja wymieniłem i wszystko jest ok
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia górnych wahaczy???
Byłem na szarpakach i mam ten sam problem,wymieniłem górny przedni wachacz i dalej stuka( mam wrażenie że chyba jeszcze bardziej) zastanawiam się co dalej z tym robić..
-
Naprawa zatartych wycieraczek
gwint można przegwintować gwintownikiem ,powinno być ok po takim zabiegu, a co do wyciągania mechanizmu wycieraczek, to trzeba przed wyjęciem rozkręcic cięgła na srodku( taka pozłacana nakrętka ,klucz 14 ) i wtedy wychodzi bez problemu. Po naprawie zamontowac mechanizm i dopiero zkręcic cięgła. :>
-
[ALL B6/B7] Kieszeń na zmieniarkę
na allegro są uchwyty do zamocowania zmieniarki w schowku
-
[ALL B5] Pytanko, co sądzicie o tych felgach?
- [B5 AVV] Instalacja gazu gdzie? - kielce-świętokrzyskie
Ja montowałem w Jędrzejowie w gazowni,w tej chwili nie pamiętam dokładnego adresu ale jak coś to mogę poszukać i ci podać.Zapłaciłem 2200 za założenie i jestem zadowolony.- B5 ACK] Jaka instalka i jak duża butla w koło do avanta
u mnie jest butla 45 litrów i obeszło się bez podkładki na butlę,pasuje idealnie ( nadwozie sedan)- [B5 ADP] Ubywanie cieczy chłodzącej ze zbiorniczka wyrównawczego
przy zakładaniu lpg często gazownicy zakładają stare opaski na węże,u mnie tak było i miałem wyciek nad skrzynią biegów,zmieniłem i wszystko jest ok.- [B5 AHL] Za szybko się włącza LPG
podniesienie temperatury przełączania z benzyny na lpg powinno coś pomóc.- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 AVV] Instalacja gazu gdzie? - kielce-świętokrzyskie