Treść opublikowana przez Pasacik1998
-
Wymiana listwy zasilającej pompowtryskiwacze w Audi A4 B6 1.9 TDI
witam jestem po wymianie tej listwy mialem blad na 4 cylindrze pompowtrysku po tygodniu problem wrocił ? włacza sie najpierw trakcja pozniej blad silnika jak zgasze auto na chwile pomaga troche poszarpie silnikiem czego dalej szukac prosze o pomoc
-
Audi a3 8p 2009r Nie otwiera szyby kierowcy
witam ostatnio przerebialem temat w audi a3 8p 2007 r nie bylo zasilania na sterowniku szyby od kierowcy przetarte przewody w "harmonijce" miedzy drzwiami a nadwoziem mylace bylo to ze dzialay lusterka i zamykanie od wewnatrz szyba ma osobne zasilanie zabezpieczone bezpiecznikiem 30 A mysle ze to pomoze moze komus
-
Świecą się kontrolki ABS i ESP w Audi A4 B6
witam ja ma taki problem z absem i esp stukaja klocki podczas jazdy tak jakby spadalo cisnienie w ukladzie hamulcowym blad byl czujnika cisnienia podmienilem czujnik ale problem dalej jest czy to moze byc pompa czy sterownik czy tak jak piszecie zabrudzony czyjnik ktorys abs ? dzieki za info
-
Vag lub vcds
ok dzieki tylko na tych filmikach są 4 okienka a u mnie 10 i po 2 zera a umnie 3 :-)
-
Vag lub vcds
-
Vag lub vcds
cos to jest nie tak nie ma znaczenia czy silnik pracuje czy nie w obydwu programach jest podobnie nie wiem o co kaman na fotkach widac
-
Vag lub vcds
zaraz bede testowal tylko czemu tak bylo w vagu i w vcds-ie
-
Vag lub vcds
ok
-
Vag lub vcds
błędów nie ma żadnych
-
Vag lub vcds
sinik musi pracowac ?
-
Vag lub vcds
witam po uruchomieniu w blokach pomiarowych grupy 001 i wcisnieciu switch to basic settings pojawia sie nie 4 tylko 10 pól pomiarowych i we wszystkich 0 !!! a nie wartosci położenia klap ktore maja sie zatrzymać na jakiejś liczbie co jest powodem
-
Vag lub vcds
-
Vag lub vcds
Witam potrzebuje wersje vaga lub vcds żebym mógł kodować adoptować itp mam wersje ale tylko do odczytu pozdr
-
MODUŁ BLUETOOTH AUDI CONCERT 1 PROBLEM
Co to za moduł prosze o dane
-
MODUŁ BLUETOOTH AUDI CONCERT 1 PROBLEM
Hej sory ze się wtrącę tez bym chciał kupić taki modul wg mnie jeśli wspinasz ta niebieska w tyczkę zamiast zmieniarkę musisz wcisnąć CD pozd
-
Elektryk z Krakowa lub okolic pomocy
Witam szukam elektryka z Krakowa lub okolic Krakowa macie jakieś namiary cos kradnie mi prąd w audi pozdr
-
pobór prądu
Witam od jakiegoś czasu coś kradnie mi prąd poza bezpiecznikami poza stacyjka dotarłem do listwy z "plusami " pod nogami obwód z climatronikiem i obwód zapłonu jest podejrzany tylko cos co jest z nimi połączone dlatego ze po odłączeniu tych obwodów jest ok czy miał ktoś taki przypadek pobór jest rzędu 700mA !!! na postoju oczywiście czy może ktoś posiada schemat tych obwodów plusów bylbym wdzieczny dodam że jedna rzecz zauważyłem po wyciągnieciu bezpiecznika od zegarów podświetla sie climatronic to chyba nie normalne !! pozdr
-
Lewy pobór prądu
Witam u mnie cos pobiera poza bezpiecznikami alternator i rozrusznik wykluczony pod nogami kierowcy jest listwa z plusami od akumulatora jak tam odepne jedna wizje 4 kabli pobór spada czy ktoś wie co to za obwody bo innaczej musz pruć cała instalacje pomocy
-
Pobór prądu w czasie postoju
Witam dolacze się u mnie audi na postoju bierze 700 mA ;-( i co ciekawe poza bezpiecznikami pod nogami kierowcy jest listwa z plusami jest tam wiązka 4 plusów i po dopięciu jej spada do 2 mA ale nie wiem co to za obwody trzeba by rozciąć i sprawdzać po kolei każdy obwód no i oczywiście pruć instalacje czy nie wiecie przypadkiem co to za obwody są zasilane
-
Coś wysysa prąd z akumulatora - kontynuacja
Witam od dluzszego czasu borykam sie z tym ze cos rozladowywalo mi akumulator nawet nowy czytam duzo na forum waszych podpowiedzi a ja znalazlem u siebie pier**le tak mi sie wydaje wyciagalem po kolei zamki i w lewym tyle po rozlaczeniu wtyczki mega skok pradu popsikalem kontaktem i wszystko ok :-) wczesniej przelutowywalem kable w harmonijkach bo byly popekane mrugal trojkacik w roznych odstepach czasowych czyli on zglasza usterka po rezystancji skoro nie bylo przejscia we wtyczce mysle ze przyda sie to komus pozdr
-
Przycisk od awaryjnych ciągle świeci i rozładowuje mi akumulator
witam mam taki sam problem w swojej a4 auto czy zamkniete czy otwarte trojkat mruga na fisie wszystko ok zegary gasna lampki tez a jednak po 3 dniach zjadlo nowy aku macie moze jakiś pomysl
-
[A4 B6] Kraków serwis klimatyzacji
Dokladnie macedonska 9 polecam :-)
-
Naprawa, diagnostyka skrzyni Tiptronic. Gdzie najlepiej w Krk ?
Hej tyrknij do goscia robi z tym 534808507
-
Serwis klimy krakow
Witam mam problem z klima 3 raz z rzedu w ciagu roku zerwalo mi sprzegielko ze sprezarki gdzie w krk jest dobry serwis pewnie cos trzeba wykienic przeplukac itd pozdr
-
Spolszczenia do Navi DX w zegarach
witam kolegow mam bns 4,2 mam taki problem probowalem wgrac spolszczenie z plyty w momencie kiedy wyskoczyl komunikat in progress przeskoczyl fis na komputer i wyplulo plyte :-(( teraz nie moge zalaczyc nawigacji przyciskiem navi vag sie nie chce polaczyc kod 01300 mozecie cos doradzic mozna jakos wrocic do ustawien fabrycnych dzieki i pozdr