Treść opublikowana przez WydRos
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Czyli jednak coś musze dokodowac ok
-
B8 TrOOOOp
Nie przejmuj się, ciągnij za ramkę nic się nie stanie
-
B8 TrOOOOp
Pierwsze pociąg za ramkę bo najpierw musisz zdjąć ramkę srebrna potem nawiew
-
B8 TrOOOOp
Założone i stwierdzone ze jest naprawdę ok:) guma dość miękka ale jest cicho i trzyma się alfaltu
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Po majowce przyciemniam szyby komplet razem z przodem i myśle na jaki procent dzis dokodowalem sobie klimatronik z polifta czy przy naciskaniu podgrzewania fotela w polifcie wyświetla się na mmi? Bo reszta gra a to nie wiec myśle czy tak jest ori
-
B8 TrOOOOp
Hehe szybko skorygowane Ja tam u ciebie balona nie widzę, ładne opony będę wiedział ze można zakładać 235/40, poki co trafiłem na hankooki w dobrej cenie 255/35 i będzie ok:) Co do koloru niku się nie wypowiadam lepiej
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
No i w końcu jest jak trzeba z oponami, 255/35/19 ori Pompei ET 42 z 8.5 szerokości nowe dywaniki wpadły, wykonanie jak ori
-
B8 TrOOOOp
Patrzyłem po cenach to te v12 evo2 są droższe (k120)
-
B8 TrOOOOp
No i o to chodzi ?jutro montuje A one maja runflat? wahalem się między pirelli i Dunlop Sport maxx rt z 2017 tez i cena podobna
-
B8 TrOOOOp
A HANKOOK VENTUS V12 EVO2 ktos poleca ? Jakies opinie, bo jutro musze coś zamontować i są 255/35/19 2017 7.7 bieznik w dobrej cenie
-
B8 TrOOOOp
To coś stosunkowo do kormorana/Dębicy podobne ? Czy Polka wyżej
-
B8 TrOOOOp
No bo wpadły mi Pompei oryginały i tylne dwie są ok ale na przód na już potrzeba 2letnich sa wszystkie 255/35 mowisz ze jak wrzucę 235/40 to nie będzie widać różnicy? No i na tył dystans lekki by się zdał PS duzo lepiej siedzą jak te 18 z a5:)
-
B8 TrOOOOp
Panowie zamiennik opon 255/35/19 jaki można wsadzić? Fela 19 Pompei 8.5 szerokości są 255/35 i wyglada ok co powiecie o firmie nankang?
-
Ledy
Sprecyzuj dokładnie bo nie kumam
-
B8 TrOOOOp
Panowie kto ma udostępnić głowice VAS 5054 z okolic Oświęcim Bierun tychy Pszczyna ?
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
-
B8 TrOOOOp
W 19 gateway wejdź w instlation list, odznac 07 control, media palyer 01, navigation, a zaznacz 5F, bo aso przywróciło oryginalne kodowania co tam dokldales do auta jescze to to zaznacz
-
B8 TrOOOOp
Odezwij się na Prywatna Wiadomość Trzeba zmienić w gateway kodowanie i w 5F zależnie od wyposażenia
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Poleca ktoś jakaś przetwornice napięcia do usb? Montował ktoś w aucie? Będę zmieniał schowek w tunelu i wrzuciłbym tam gniazdo na usb żeby nie musieć mieć ładowarki w gnieździe zapalniczki cały czas tylko bezpośrednio kabel usb, wiem ze w b7 ktoś montował
-
B8 TrOOOOp
Jak dla mnie 5000 to już max, kwestia co ci pasuje
-
B8 TrOOOOp
Jak dla mnie nie ma lepszych, kupiłem w poprzedniej b8 nowe i byłem mega zadowolony z światła, ale 6000 odpada, za zimno, ja miałem 5000 i było już i tak „niebiesko”
-
A4 B8 niebieskie LoVe
I w jakiej cenie
-
A4_B8_Black_Avant_B&O_3G+_LED_Alcantara_Klima_Kiera_Zad Lift RS4
Najlepiej poduche z taśma od @Gibonsa bo na necie porażka, i nic nie trzeba zmieniać p&p do tego ja szukam manetek poliftowych bo są wygodniejsze w użytkowaniu
-
B8 TrOOOOp
W sumie ja tez Miałem i zmieniłem na mmi 3g i dalej jest później popatrzę na schemat