Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WydRos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WydRos

  1. Czyli jednak coś musze dokodowac ok
  2. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie przejmuj się, ciągnij za ramkę nic się nie stanie
  3. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pierwsze pociąg za ramkę bo najpierw musisz zdjąć ramkę srebrna potem nawiew
  4. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Założone i stwierdzone ze jest naprawdę ok:) guma dość miękka ale jest cicho i trzyma się alfaltu
  5. Po majowce przyciemniam szyby komplet razem z przodem i myśle na jaki procent dzis dokodowalem sobie klimatronik z polifta czy przy naciskaniu podgrzewania fotela w polifcie wyświetla się na mmi? Bo reszta gra a to nie wiec myśle czy tak jest ori
  6. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hehe szybko skorygowane Ja tam u ciebie balona nie widzę, ładne opony będę wiedział ze można zakładać 235/40, poki co trafiłem na hankooki w dobrej cenie 255/35 i będzie ok:) Co do koloru niku się nie wypowiadam lepiej
  7. No i w końcu jest jak trzeba z oponami, 255/35/19 ori Pompei ET 42 z 8.5 szerokości nowe dywaniki wpadły, wykonanie jak ori
  8. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Patrzyłem po cenach to te v12 evo2 są droższe (k120)
  9. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No i o to chodzi ?jutro montuje A one maja runflat? wahalem się między pirelli i Dunlop Sport maxx rt z 2017 tez i cena podobna
  10. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A HANKOOK VENTUS V12 EVO2 ktos poleca ? Jakies opinie, bo jutro musze coś zamontować i są 255/35/19 2017 7.7 bieznik w dobrej cenie
  11. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To coś stosunkowo do kormorana/Dębicy podobne ? Czy Polka wyżej
  12. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No bo wpadły mi Pompei oryginały i tylne dwie są ok ale na przód na już potrzeba 2letnich sa wszystkie 255/35 mowisz ze jak wrzucę 235/40 to nie będzie widać różnicy? No i na tył dystans lekki by się zdał PS duzo lepiej siedzą jak te 18 z a5:)
  13. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie zamiennik opon 255/35/19 jaki można wsadzić? Fela 19 Pompei 8.5 szerokości są 255/35 i wyglada ok co powiecie o firmie nankang?
  14. WydRos odpowiedział(a) na jony 2 temat w Audi A4 B8
    Sprecyzuj dokładnie bo nie kumam
  15. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie kto ma udostępnić głowice VAS 5054 z okolic Oświęcim Bierun tychy Pszczyna ?
  16. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W 19 gateway wejdź w instlation list, odznac 07 control, media palyer 01, navigation, a zaznacz 5F, bo aso przywróciło oryginalne kodowania co tam dokldales do auta jescze to to zaznacz
  17. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Odezwij się na Prywatna Wiadomość Trzeba zmienić w gateway kodowanie i w 5F zależnie od wyposażenia
  18. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zmienia się pv
  19. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poleca ktoś jakaś przetwornice napięcia do usb? Montował ktoś w aucie? Będę zmieniał schowek w tunelu i wrzuciłbym tam gniazdo na usb żeby nie musieć mieć ładowarki w gnieździe zapalniczki cały czas tylko bezpośrednio kabel usb, wiem ze w b7 ktoś montował
  20. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak dla mnie 5000 to już max, kwestia co ci pasuje
  21. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak dla mnie nie ma lepszych, kupiłem w poprzedniej b8 nowe i byłem mega zadowolony z światła, ale 6000 odpada, za zimno, ja miałem 5000 i było już i tak „niebiesko”
  22. I w jakiej cenie
  23. Najlepiej poduche z taśma od @Gibonsa bo na necie porażka, i nic nie trzeba zmieniać p&p do tego ja szukam manetek poliftowych bo są wygodniejsze w użytkowaniu
  24. WydRos odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W sumie ja tez Miałem i zmieniłem na mmi 3g i dalej jest później popatrzę na schemat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.