Treść opublikowana przez szefu89
-
A4 b8 3.2 fsi bierze olej
Dzięki za info :)
-
A4 b8 3.2 fsi bierze olej
Witam, posiadam a4b8 3.2 fsi Cala, przebieg potwierdzony 120000km, wymieniona odma, silnik zużywa około 1l oleju na 1000km. Czy ktoś może polecić jakiś warsztat zajmujący się naprawa tych silników? Może miał ktoś podobny problem?
-
Wady i zalety Audi A4 B8 3.2FSI V6
Witam, jeśli możesz napisać jak się zakończyła ta sprawa?? nie wymieniłeś uszczelki to co było przyczyną ubytku oleju??
-
MMI 2G HIGH i złącze AMI
Rozumiem, że nikt na forum nie posiada MMI 2g high ze złączem ami ...
-
MMI 2G HIGH i złącze AMI
Witam, Zakupiłem ostatnio audi a4 b8, mam wersję mmi 2g high i złącze ami w schowku. Co mogę podpiąć aby działało do tego? Kupilem kabel USB z bluetooth ale to nie działa, pytanie czy jak kupie samo USB to będzie działać? Mam też kabel pod ipoda, ale brak ipoda żeby przetestować. Może ma ktoś to i powie co można podpiąć?
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
nie
-
[INNE] Kolizja drogowa co dalej?
Jak odmówisz przyjęcia mandatu to w jaki sposób policja ma sprawę zakończyć na miejscu ??
-
[B5 AVG] Zaniżona wycena z PZU i ich odpowiedz, prosze o komentarz co mam im odpisać...
hmm, a i tak wydawało mi się, że powinieneś się dochodzić o swoje... jestem jeszcze ciekaw jak zakończyła się sprawa kolegi emay
-
[ALL] Kolizja - pytanie kogo wina? - rysunek sytuacyjny
tak ale czy na pewno nie doszło do kolizji już na pasie do skrętu w lewo?? pojazd 2 już chyba zjechał z zebry i zaczął się pas i wtedy doszło do kolizji
-
Spociki w Kielcach
tu nie ma nic do "śmiacia"
-
Spociki w Kielcach
to podrzuć na pw dane do przelewu :>
-
Spociki w Kielcach
a to od kupię od Cb tą jedną
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
a nie zapomniałeś podpiąć czujnika??
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
Witam właśnie jestem po tym "zabiegu" wystarczyło przeczyścić pastą polerską to płytkę przy pływaku i u mnie to załatwiło sprawę, była już taka "ciemnawa" tylko nie stety wziąłem się za to jak miałem pełny bak więc dobrze, że miałem puste bańki po płynie do spryskiwaczy 5l, i spuściłem 20l do baniek :>
-
Spociki w Kielcach
ktoś tu ma jeszcze naklejeczki?
-
[B5 AEB] Moja AUDI A4 1.8 Turbo
kolego ile dałeś za te fotele? kupiłeś komplet?(tył przód?) czy tylko 2 przednie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich :beer1: