Treść opublikowana przez dawid97531
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
witam mam podobne pytanie jakie produkty musial bym zakupic aby uzyskac wysoki efekt polysku lakieru jakie beda tego koszty dodam zdiecie pogladowe auta
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
no trzeba przyznac ze kabonik wyglada o wiele lepiej niz drewno ramka jak najbardzie spoko ( sam mam czarna hehe) pozdro
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
witam kolego z racji tego ze mieszkasz nie daleko odemnie mam prozbe dalo by rade umowic sie na jeden dzionek na przekladke felg chce swoje zamianic na 9" i chcialbym sie dowiedziec czy przy tej glebie bedzie problem z przycieraniem pozdro
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
a jak to jest dokladanie z oponami widzialem ze na przodzie masz węższe nisz na tyle dla quattro to nie jest przeszkoda bo spotkalem sie wiele razy z teoria ze opony musza bycz równe
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
nie chcesz sprzedac felg?
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
- [ALL] a4 1.8t aeb quattro.
bedzie bankowo zalozony tylko jeszce nie wiem kiedy .... aha z przeplywki wyszlo troche ponad 180 km- [ALL] a4 1.8t aeb quattro.
tak zadowolony graty zamatowane wyglada to tak dolozylem tylko jeszcze jedna blache z kwasowki zeby do filtra nie dolatywalo cieple powietrze bo ta oslona mocno sie grzala a to link do filmiku ktory nie oddaje pelnego efektu psss w zeczywistosci jest naprawde glosno [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 20:47_________________________________________________- [ALL] a4 1.8t aeb quattro.
gratki dotarly ,juz zamatowane fotka przed matarzem juz nie dugo jakiś filmik jak to cyka [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 19:39_________________________________________________- [ALL] a4 1.8t aeb quattro.
lampy napewno zostaja srebrne ewetualnie pojda do regeneracji zeby odnowic ich wyglad ale to w dalszym czasie . w piatek TIP filtr ITG forg 007 i oslona filtra[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 21:15_________________________________________________ gdzieś mailem mala dziurkę wydech ograniety końcówka spolerowana tylko zapomnialem fotki strzelić [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 20:33_________________________________________________- [ALL] a4 1.8t aeb quattro.
przod jeszce delikatnie do dolu natomist tyl zostaje zmiana opon na dunlop 235/35/19 wymian gwintu z tylu najlepsze okazalo sie ze stry po za peknieta sprezyna jest ok wiec stary jest na sprzedaz [br]Dopisany: 09 Marzec 2011, 17:49_________________________________________________witam po malej przerwie przyszedl czas na male zmieny a wiec jeszcze do mnie nie dotarly ale zakupilem filtr ITG forga 007 TIPa oraz oslone filtra mysle ze w piatek nastepnego tygodnia graty beda zalozone sprubuje nagrac jakies filmik i strzelic jakies foty[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 22:07_________________________________________________- [B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
jestem tego samego zdania fela pasuje bardzo dobrze do zderzaka esy i wg do auta ... powodzenia w modach- [ALL] a4 1.8t aeb quattro.
zobaczymy juz nie dlugo tez mam nadzieje ze wytrzyma- [ALL] a4 1.8t aeb quattro.
dokladnie mialem do wyboru doplacic 500 i wziac ori 9 lub 500 mniej i repliki 8 padlo na 8- [ALL] a4 1.8t aeb quattro.
te maja et 33 i szerokosc 8 nie chcialem 8,5 ani 9 udalo znalesc sie 8 wiec niezastanawialem sie ani chwili- [ALL] a4 1.8t aeb quattro.
mysle ze czarna ramka do okolo zrobi swoja robote- [ALL] a4 1.8t aeb quattro.
felgi sa juz sprzedane jezdrza u ojca w pasacie b5 ale moze zamienil bym je na ladne 18" rs6[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 06:21_________________________________________________ zdrapany lakier z lamp lecz to jeszce nie ostateczny wyglad ......... felgi rs6 19 juz sa:P- [ALL] a4 1.8t aeb quattro.
xenon zakladalem sam nie mam spryskow . kierka poliftowa zrobie fotki ale jak bedzie trche ladniejsza pogoda- [ALL] a4 1.8t aeb quattro.
jest napisane fotki stare wiec wyglad auta troche sie zmienil tzn zdematowana bleda na szybie , wymiana przednichi tylnich lamp na ori poliftowe aha felgi juz sa sprzedane [br]Dopisany: 23 Luty 2011, 20:30_________________________________________________- [ALL] a4 1.8t aeb quattro.
witam to moja pierwsza furka i jedno zdanie o niej to diesel 1.9td bez zadnego dlubania wiec mietowe 75km kilka malych przerobek i auto wygladalo troche lepiej fotka przed a tu juz po wszelkich wizualnych przerobkach auto dostala siostra i niestety miala dachowanie wiec sprzedaje auto na czaesci teraz chcialbym nie tyle pochwalic sie a przedstawic moja a4... a to kilka zeczy ktore posiada *naped quattro *kubelkowe fotele *duze prawe lusterko *zmieniarka na 6 cd *podswietlane podnozki i lampki w drzwiach *szyber dach *klimatronik *ori radyjko naglosnienie bosse *pelen fis *kierownica s4 *stozkowy filtr ITG *gwintowane zawieszenie super sport *wydech supersprint *xenon chce wprowadzic troche zmian w aucie jezeli chodzi o wyglad jak i zarowno o silnik *ciemne szybki *ramka grila na czarno *raczej inne lampy na tyl *felga rs6 19oponki 235/35/19 *troche wieksza gleba *podswietlane kratki nawiewu *nawi lub radyjko pod 2 din *zawor forg 007 *tip z kwasowki *moze FMIC *program choc jak na moje auto jak na 150 km idzie chyba za dobrze wiec wydaje mi sie ze juz cos tam siedzi *filtr ITG auto zaraz po zakupie- Efekty mojego skromnego modzenia -zmiana tylnych lamp -zmana przednich lamp ori xenony -dematarz blendy -filtr stozkowy K&N - nie dlugo na miejsce K&N wszedl ITG tip z kwasowki forg 007 i oslona filtrapużniej -wymiana tylnengo gwintu -ramka grila na czarno 19" rs6 opony 235/35/19 - felgi prysnite na bialo nizej juz nie bedzie Dzis wpadl IC-ek alfy (od kkrawata)kilka fotek kierownica powietrza delikatnie przerobiona niestety jest dosc nisko wiec trzezba uwazac- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie .mysle ze bede mogl sie tutaj dowiedziec wiele o naszych autach poradzic sie gdzy bedzie taka potrzeba badz tez przyda sie tez na cos moja skromna wiedza:P pozd - [ALL] a4 1.8t aeb quattro.