Treść opublikowana przez Rafi83
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
uciekam dziś na Tomaszów troche czasu mnie nie będzie,dzięki za fote,pozdrawiam i czekam na nowe spoty
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hejo i jak ze spocikiem widzimy się dzisiaj czy a dzietam
-
[B5 ADP] Olej w dolocie przepustnicy
witam dzis odkręciłem dolot powietrza do przepustnicy,olej pojawia się od odmy,troche mnie to dziwi,czy takie zdażenie ma miejsce czy możliwe jest by olej dostawał się dp przepustnicy,jak mam wyczyscic przepustnice teraz i czy muszę do czyszczenia ją wykręcac i jak ograniczyc dostęp oleju w odmie
-
[B5 ADP] Szarpie silnikiem
mam te same objawy jeśli komuś uda się rozwikłać problem to czekam na wskazówki[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 22:27_________________________________________________w jaki sposób można sprawdzic cewke
-
[B5 ADP] Przerywa przy dodawaniu gazu
a w jaki sposób wyczyscic wtryskiwacze
-
[ALL B5] Zapowietrzony układ
witam wymieniałem dziś tłoczek i nie mogłem założyc gumy która jest na tłoczku czu obejdzie się bez tej gumy i czy przy zapowietrzonym jegnym kole muszę odpowietrzać wszystkie [mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]
-
[B5 ADP] Problem z silnikiem, dławienie i strzelanie.
doradzicia jakie kupic przewody zapłonowe do świec w silniku adp
-
[B5 AAH] Chwilowe spadki obrotów
panowie a w jaki sposób czysci się przepustnice i jak ją zaadoptowac
-
[B5 AAH] Chwilowe spadki obrotów
mam 1,6benzyne nie kojaze nr silnika
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
panowie a czy w okolicy Rzeszowa słyszał ktoś może o regeneracji zawieszeń
-
[B5 AAH] Chwilowe spadki obrotów
chłopai a na czym polega czyszczenie a apaptacja przepustnicy jak ja mam z powrotem zaadoptowac[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 21:50_________________________________________________a i interesuje mnie tez cena cewki ponoc troszke za nią trzeba zabulic
-
[B5 ADP] Falowanie obrotów (przepustnica czysta)
takie same zjawiska występują u mnie spróbuje z tym odłączeniem akumulatora może cos z tego będzie[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 21:36_________________________________________________które przewody są od podcisnienia
-
[B6 AWA] Problem po wymianie cewek
czy cewka ma wpływ na to ze w deszczową pogodę jest mi tródno odpalic zimne autko
-
[Inne] Na zimnym nie zapali
kolego z corsy miałem te same problemy i był to jak pisał Wojtek czójnik temperatury
-
[B5 AAH] Chwilowe spadki obrotów
hej u mnie występuje natomiast takie foalowaniena obrotach występuje to w trakcie jazdy na biegu jałowym gdy np.dolatuje na luzie do krzyrzówki a gdy juz stoje w miejscu sytuacja z obrotama się normuje,falowanie występuje tez gdy stojąc wprowadzam silnik na wyszsze obroty wracając zafaluje kilka razy i sytuacja sie stabilizuje spodkał sie ktoś może już ktos z tym
-
Nowicjusz - wątek powitalny
A4 1,6 benzyna