Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. przed zimą miałem założone niskie sprężyny i jeździło się super tylko tak jak piszesz uwaga na krawężniki - doświadczyłem kilka razy.
  2. wyglądają ok a jak się jeździ na profilu 45 ?
  3. ok czyli 17" spokojnie można zamontować i nie będzie straszyć teraz jakie ? obecnie mam 205/50/16. 215/50/17, 225/50/17 profil 45 ?. Tak żeby można było normalnie jeździć (wiadomo dziury i koleiny) i spalanie było normalne- nie jeźdżę sportowo - raczej rodzinnie
  4. czyli 17 oki. dajcie jeszcze info jaki profil oponki - 45 na nasze lekko dziurawe drogi wystarczy ?
  5. no własnie ten komfort. a jeszcze na lato obniżam autko na sprężynach i chcę dokupić dystanse żeby wyrównać w miarę oponę z błotnikiem - i tu jest dylemat
  6. Witam. Obecnie mam opony 16" 205/55/R16 z conti contact II razem z oryginalnymi felgami audi - i jest ok. Ale chce kupić nowe felgi na wzór rs i teraz zastanawiam się: - czy kupić pod opony które mam czyli 16ki czy raczej kupić cały kpl na 17". Zdania są podzielone tzn. podobno na 17kach jest mniejszy komfort jazdy. Proszę znawców o opinie i rady. Pozdrawiam
  7. niestety nie, kierownica jest bez multi. ja dorwałem symphony 3 na alle i naprawdę gra super (w moim przypadku już jest w drodze do naprawy - mechanizm zmieniarki w czasie transportu chyba się zablokował)
  8. no właśnie co radio audi to audi :> jeżeli chodzi o navi to nie musi być na 100% - nie pokonuje tysięcy kilometrów miesięcznie. ważne żeby się ładnie wkomponowało w całość i było funkcjonalne tzn. minimum cd [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 08:12_________________________________________________Panie i Panowie. Temat navi tak mi się wydaje powoli upada Znalazłem na alledrogo takie coś, ma w środku już zmieniarkę więc spoko z muzą: http://allegro.pl/audi-symphony-3-do-a4-b7-6cd-sprawdz-i2013414981.html i do wyboru jeszcze trochę tańszy z niby navi: http://allegro.pl/audi-b7-nawigacja-navigation-plus-a4-polskie-menu-i2023901557.html Który waszym zdaniem będzie najlepszy ? Dzięki za odpowiedzi [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 12:57_________________________________________________ok,bez pomocy kupiłem radio symphony 3 - na alle prawie 600 zł (nie wiem czy drogo czy może być ale było tylko jedno a na forum cisza). z opinii i czytania netu wyszło że super gra - więc na to radyjko się zdecydowałem. zostały do kupienia tylko kabelki zgodnie z danymi forumowiczów i akcja wymiany niedługo się rozpocznie. pozdrawiam i wszystkiego naj w 2012r[br]Dopisany: 01 Styczeń 2012, 17:18_________________________________________________witam. mam do sprzedania cały kpl składający się z kosza, radia audi chorus oraz klimatronika - wsjo 1din. cena za całość to 280 zł. jako że nie mam jeszcze wymaganych 100 wiadomości a chciałbym to tutaj ogłośić i zaznaczyć że nie jestem sprzedawcą części - kpl. został wymontowany i dzięki informacją kolegów z forum zamontowany nowy zestaw 2din. dzięki i pozdrawiam
  9. masz rację, przepraszam za zamieszanie i dzięki za odpowiedz. pozdrawiam
  10. Nawet karty z bankomatu nie włożysz. Radio kupiłem i dzisiaj zamontowałem a tu taka niespodzianka.
  11. Witam ponownie - ciąg dalszy radia. Radio zamontowane - gra :> CD niestety nie, mam komunikat: CD ERROR SERVICE Nie można płyty włożyć - wsjo zablokowane. Teraz mam pytanie - awaria zmieniarki czy sprzedający zabezpieczył radio do transportu - czy jest taka możliwość ?
  12. może i tak ale kurde kupiłem sprzęt ze sklepu na alle i wsjo niby miało działać , gwarancja jest więc zostanie mi chyba tylko wysyłka
  13. ale nie można wcale włożyć płyty i tu jest piesek ..............
  14. jestem zima w tym temacie ale zaraz Szwagra wołam i niech sie bawi dalej jak mam odpowiedź :> narka dzięki dam znać co i jak[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 15:59_________________________________________________wsjo zmostkowane, radio działa ale cd zima komunikat : cd error service. więc po niedzieli muszę się skontaktować ze sprzedającym. jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
  15. Witam kolegów i proszę o wskazówkę. Aktualnie jest po przeróbce kosza 1 din na 2 din - klimatronic i radio. Kupiłem radio symphony 3 i redukcje iso-iso2 - podobno to miało być do radia No i po podłączeniu nic nie wyświetla, nie prosi o kod - zasilanie dochodzi. Jest jeszcze możliwość że radio jest zepsute - wtedy wyśle do gostka bo mam jeszcze na gwarancji. Jeżeli miał ktoś podobny problem lub wie jak to rozwiązać to bardzo proszę o informację. Pozdrawiam
  16. witam Kolegów jasne - pojadę montować manetkę do pełnego fisu z kodowaniem to poproszę o wykonanie tzw. logów potem dam znać na forum co wyszło i poproszę o diagnozę jak u dr. housa
  17. Witam Forumowiczów Mam pytanie jak w temacie czyli: dać turbinę do czyszczenie czy raczej regeneracja. Jaki objaw -przeładowanie turbiny. Do 120 km/h ok potem mogę wcisnąć pedał do asfaltu i zima - nie jedzie szybciej. Po wyłączeniu autka i załączeniu wraca wszystko do normy. Jako że jestem zielony z mechaniki samochodowej proszę o opinie i informację. Pozdrawiam
  18. na alle są takie zabawki, jeżeli ktoś może polecić lub od razu wybić z głowy to zapraszam rozważałem zakup symphony 3 ale cena jest wyższa niż tych poniżej http://allegro.pl/audi-b7-nawigacja-navigation-plus-a4-polskie-menu-i2023901557.html http://allegro.pl/nawigacja-navi-audi-dx-a6-a4-radio-cd-dvd-tv-i2021218834.html http://allegro.pl/nawigacja-audi-a6-a4-mapa-polski-gratis-i2011513039.html
  19. ha dokładnie i się teraz zastanawiam co i jak. mam trochę czasu do namysłu i zobaczę
  20. Jeżeli chodzi o przeróbkę to aktualnie jestem na etapie kupowania części pod 2 din - kosz już jedzie a clima będzie chyba docinana. Oglądałem za symphony III ale obecnie nie ma go nikt w ofercie. Co do nieoryginalnych to oglądałem pionki fajne ale 1000 zł musiałbym dać. Co fajne to fajne i kasa też :>
  21. Witam. Temat modernizacji dobiega końca teraz przyszedł czas na kupno radia - jakie polecacie ?? które czyta cd-ry, mp3 Nie wiem czy mają możliwość czytania z kart sd - ale raczej nie Myślałem jak na razie tylko o firmowych czyli concert III, chorus - chyba że macie ciekawsze propozycje łącznie z navi ale w rozsądnej cenie Pozdrawiam
  22. jeżeli chodzi o samochód to niestety muszę się zdać na operatywności tych co się znają i mam nadzieje nie duże koszta (120 zeta na razie najtaniej)
  23. czyli: manetka która do mnie jedzie nie jedzie nadaremnie ?? dzisiaj lub jutro jadę na komputer żeby facio sprawdził czy ten moduł pod kierownicą obsłuży po zmianie manetki pełny fis bo coś mi nawijał że może nie i trzeba będzie kupić nowy - to wole jeździć bez pełnego fisu :>
  24. coraz bardziej zastanawiam się nad docinką mojego climatronica - jest w bdb stanie obecnie jestem w fazie manetki do pełnego fisu ale jak skończę ten projekt ( ciekawe czy moduł w kierwonicy obsługuje pełny fis jak nie to temat szybko zamknę) zabieram się za radio lub navi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.