Treść opublikowana przez aborygen
-
Szkoda z AC
będzie to z Twojego AC ? jeżeli tak to odpuść daj lakiernikowi i ogarnie temat za +- 500 zł a zwyżka AC może być zabójcza
-
Myjnia
powiem Ci że jestem zadowolony pierwsza wersja po oględzinach rzeczoznawcy 900 zł potem telefon w sprawie ugody i stanęło na 1500 zł
-
Myjnia
Samochód i tak był przeznaczony na korektę lakieru bo Niemiec nie dbał zbytnio. Wszystko po dwuetapowej korekcie jest ok Myjnia ubezpieczona i kasę miałem w dwa dni po zdarzeniu na koncie
-
Myjnia
Chciałbym się podzielić informacją z myjni automatycznej (w tym przypadku na BP) Jako że ostatnio były mrozy a byłem umówiony na wycene korekty lakieru podjechałem umyć autko na automat . Niestety po opuszczeniu myjni okazło się że coś poszło nie tak Myjka źle odczytała start i zamiast zacząć od kół przesunęła start o kilkadziesiąt cm - w tym przypadku baza była na drzwiach Dobrze że myjka ubezpieczona i odbyło się bez zamieszania Poniżej fotki po myjni i w trakcie prac nad korektą lakieru
-
VW CC - jakie głośniki
dzięki , widzialem właśnie jak zamontowali do cc i odsłuch podobno lepiej niż bose w audi
-
VW CC - jakie głośniki
cos takiego: https://direktkauf.idealo.de/portal/checkout;jsessionid=E782051CDF83E49AEEA69AAC7D580944?execution=e1s1 https://direktkauf.idealo.de/portal/checkout?execution=e2s1
-
VW CC - jakie głośniki
masz wygłuszone drzwi matami ?
-
VW CC - jakie głośniki
priorytetem jest przód
-
VW CC - jakie głośniki
jeżeli chodzi o budżet to myślałem coś w granicach 2 tyś zł
-
VW CC - jakie głośniki
No właśnie zastanawiałem się dlaczego w superbie tak dobrze grało mi audio - a tam były zamonotowane przez Niemca głośniki Audio System (miałem takie logo na głośnikach)
-
VW CC - jakie głośniki
Witam Jakie polecacie głośniki które znacznie poprawią jakość dzwięku w samochodzie. W CC mam wszystko oprócz Dynaaudio Poprzednio w superbie II miałem dedykowane sound system i byłem zadowolony Nie chce mi się rozwalac pół samochodu żeby wymieniać całe wiązki itp pod Dynaaudio Szukam alternatywy dla Dyna
-
Wyłaczenie spryskiwaczy lamp CC
Dzień Dobry Mam pytanie dla wtajemnieczonych - jest możliwość programowego wyłaczenia sprysków na zenony ? Pacjent to VW CC Strasznie mnie wkurza jak jest zasyfiona maska itp
-
Jaki soundbar ?
wybór padł na yamaha 306 z racji ceny w PL zamówienie przez rodzinę w DE różnica w cenie prawie 500 zł
-
korekta lakieru śląsk
dzięki już sie kontatkowałem w w/w sprawie
-
Felgi firmy Racing Line
Może ktos ma albo miał w/w felgi na swoim samochodzie i może podzielić się opinią. Chodzi mi po głowie ta felga do VW CC : http://allegro.pl/felgi-18-5x112-audi-a4-a5-a6-skoda-kodiaq-superb-i7018619240.html
-
Polecane opony letnie
Zamówiłem Dunlop dobre opinie i najmniejsze opory toczenia Zamówione w sklepie sklepopon.com Jeżeli chciałbyś Dunlop Sport Maxx RT 2 215/45 R17 maja obecnie po 395 zł/szt
-
Polecane opony letnie
Jakie opony polecacie na lato ? Jestem na etapie wyboru i zamawiania 235/40R18 Dunlop SP SPORT MAXX RT2 lub 235/40/R18 FULDA SPORTCONTROL 2
-
Opony bieżnikowane
Witam. Jeździ ktoś na takich oponach lub miał styczność ? Mam kilka samochodów i zastanawiam się właśnie nad takimi - powód jak zwykle ten sam koszta
-
korekta lakieru śląsk
witam możecie polecić profesjonalna firmę z okolic Tarnowskich Gór może ktoś był i robił pacjent to vw cc
-
Wakacje w Chorwacji
poczatek maja to zazwyczaj około 20 st natomiast pod koniec maja temperatury juz powyżej 25 st musisz przeliczyć sobie całkowity koszt przejazdu w stosunku do ilości dni - czy ma to sens (1000 km to kawałek jest) jeżeli chcesz namiary to mogę polecić fajna miejscówkę niedaleko Primostenu i Rogoznicy
-
Co to za felga?
dzięki bardzo za info za kpl + wysyłka trochę by wyszło
-
Co to za felga?
- Silnik CCZB
-
B&O do Q5
Witam. Czy zestaw B&O z Q5 podejdzie bez żadnej przeróbki do Q5 z nagłośnieniem audi sound ?
-
Wakacje w Chorwacji
ja też mykam od 27.08 ale z tego co słyszałem nie jest już tak jak ostatnie lata dochodziło nawet w sezonie że klienci którzy mieli zarezerwowane pokoje/kwatery po przyjeździe dowiadywali się że nie ma dla niech miejsca towarzystwo obrosło w piórka