Jacek895

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jacek895

1. mam radio galla znam kod ale od czego mam zacząć proszę o pomoc z góry dziękuje
  2. dziwne w c zęstochowie nie spotkałem audi z naszego klubu .Ale ważne jest to że mam kontakt z klubem
  3. ja mam podobny problem i też kiedy silnik jest nagrzany. podczas jazdy jest ok.może zbyt gorące powietrze z turbiny lub jakiś czujnik podaje złe dane.spróbuje zmienić jeszcze stacje paliwową.jeśli ktoś znajdzie powód tego szarpania na jałowym biegu to proszę niech napisze coś o tym.
  4. Ja bym nie przekreślał jeszcze tego auta.wyłożyłeś forse to teraz dopilnuj blacharza jak to montuje. staraj się odwiedzać go nie uprzedzając.najlepiej przed założeniem nadkoli i malowaniem miejsc grzanych itp.dopilnuj malowania podkład,lakier,uszczelnienia,przelotki,czy przewody nie nadpalone a na koniec geometria,Powodzenia..
  5. to fajna sprawa oznakować autka. ja pomykam dużym mobilem to fajnie byłoby spotkać na trasie kogoś z klubu. można sobie pomagać lub zagadać na radyjku.dobrym rozwiązaniem są fajne naklejki.wtedy okleiłbym także ciężarówkę i swoją audi. :hi:
  6. moim zdaniem nie powinieneś martwić się ubytkiem płynu podczas wymiany, uzupełnisz nowym to poprawisz właściwości płynu w układzie.
  7. po wciśnięciu klawisza zapala się dioda lecz ogrzewanie szyby nie działa.proszę o rade
  8. ja też mam problem z pedałem hamulca.po zapaleniu silnika pedał wpada do podłogi.klocki przód nowe.zaciski ok. płynu nie ubywa.proszę o poradę.auto a4 1999 19 tdi
  9. Witam Wszystkich Klubowiczów! Jestem posiadaczem Audi a4 1.9TDI 90KM. Mieszkam w Częstochowie.Cieszę się, że będę mógł należeć do Klubu.