Treść opublikowana przez fantastic
-
Wypadek samolotu
na Polsat News pokazują transmisję - widać że mgła jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwujcie obywatele coś na szybkie otwarcie oczu obama girl
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hipopotam lol można i tak wstałem rano po czym umyłem twarz, następnie wstawiłem wodę a w czasie kiedy woda gotowała się zrobiłem kanapkę którą skonsumowałem wraz z kawą którą po zagotowaniu wody zrobiłem .... a potem ciężka praca ..... :evil: [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 21:09_________________________________________________a teraz oglądam mecz Lecha z Arką :kox: Więcej opisałeś przygotowań do rannej komsumcji niż całodniowego opisu dnia z twojego życia hehe bo Madas oprócz zjedzenia śniadania , obiadu i kolacji i kilku meczyków w tV nic więcej nie robi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hipopotam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uff doczytałem :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uaaaaahhhh dzindobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanderos
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U nas obywatelu spokojnie jak na wojnie, wyjątko w tym roku bez picia i lania a u Was co tam nowego :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witamy na forum
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
narazie nieświęcone - ale jutro sie zanosi wielki dyngus
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Swięta jak co roku będą i po po świętach :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a potem ją tak bezczelnie sprzedałeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oglądałem przed chwilą avatara na kompie - chyba sie wybiorę do kina tego filmu sie nie oglada na kompie, tylko w IMAX-ie w lambo pewno w środku takye drewniano jak w fordach z lat 90 kiedyś bardzo dawno temu zanim jeszcze kupiłem moje 1 audi przymierzałem się do hondy prelude tej nowszej z lampami wyższymi niż szerszymi i kuwa ja wsiadłem do środka to wyleść ni mogłem siedziało sie w tym wozie z 10 cm od asfaltu - wtedy stwierdziłem że za stary jestem żeby po czworakach z auta wysiadać i musze znaleść coś wygodniejszego, jak wsiadłem B5 od razu mi spasiło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oglądałem przed chwilą avatara na kompie - chyba sie wybiorę do kina
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestety [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:11_________________________________________________nie moge tak tyrać - jestem na to już za stary :gwizdanie: ja chcialem juz po podstawowce isc na rente ale sie quwy nie zgodzily [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:15_________________________________________________dobla ja musze spidalac, milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:17_________________________________________________narson 3 maj sie ramy cobyś nie spadł :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestety [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 09:11_________________________________________________nie moge tak tyrać - jestem na to już za stary :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedy zawitasz w PL
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zdrastwujcie malciki i dziewuchy ! pogoda to widze średnia u nas - pochmurno itepe. jutra ma sie poprawić podobno[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 08:31_________________________________________________ joooł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bramkę - bo tej w poznaniu nie ominiesz,
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też i to nawet ekstra długi - min 4 tyg :gwizdanie: :kox: [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 00:18_________________________________________________wstałem 2 godz temu , chyba sie położe i odeśpie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
elokwencją ...... nowe trudne słowo - trzaaaa w słowniku poszukać [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 23:01_________________________________________________ zdrastwuj laska
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale ten czas sie zbiera, lete mocz odaać i wio aasiu - nara ziomy :yeah: :yeah:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale szambo :sick3: :sick3:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 22:55_________________________________________________ albo "...ciemno jak w pupie u murz*na" :polew: weź już daj mu spokój :decayed: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
te cfaniak dawaj 2 dychy za prawa autorskie łeee sory Fan :doh1: nawet zapomniałem serio idż do kąta i sie zacznij wsydzić :gwizdanie: .... przez godzine !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hyhy sprawdza sie powiedzenie "po kolana w błocie" czyt. gófnie