Treść opublikowana przez fantastic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u Wojtka za ośke płaciliśmy 70pln-ów i z tego co wiem to 4x4 też robi, zadzwoń może do niego i zapytaj, może będzie za pół ceny :gwizdanie: http://chiptuning.poznan.pl/Hamownia.html http://chiptuning.poznan.pl/Kontakt.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
....ale błagam tylko nie M1 cały Poznań musze przejechać kur.wa ja, bart-s czy Adaś musimy co spota przejedzać przez cały poznań i nie narzekamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
PREZES sie pojawił i od razu ruch jak na łol strit
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
baczność :brawo: :brawo: :brawo: [br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 22:23_________________________________________________ a wszystko w porządku :gwizdanie: stara bida :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: co robita
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to co zawsze, za pół godziny robię obiadek co robisz dobrego?? bo ja dzisiaj na pusto prawie od rana dzisiaj spaghetti ja musze dzisiaj też do składu zajechać bo w lodówce z jednej strony światełko a z drugiej echo sie odbija
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
noooo były wentyl chyba ma Q co nie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jeszcze w S siedze, w przyszłym tyg. powrót
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi z taką wiedzą do milionerów się zgłoś kurde z każdej dziedziny normalnie - ooo nie wiesz jak tam giełda stoi lub możesz przewidzieć spadki, wzrosty ew. nieruchomości zagraniczne lub obligacje przedsiębiorstw
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taki topór może być wartościowy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe aaa dzisiaj mam lenia wiec sił brak takze będzie spokojnie zresztą my z malutką juz zakopaliśmy topór ciekawe w którym miejscu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 20:29_________________________________________________malutka gratulacje szefowo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra to jak on ma na imię- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
średnio na jeża, nie najgorzej, da sie przeżyć ... w sumie to gitara jest :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj, .... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia .... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE :kox: :kox: zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie: ale glanc cyferki zapodałeś to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie: ale żeś mi doj**ał masz na myśli fakty czy pięknego kawalera ??? :thumbup:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:36_________________________________________________ .... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj, .... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia .... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE :kox: :kox: zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie: ale glanc cyferki zapodałeś to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie: ale żeś mi doj**ał masz na myśli fakty czy pięknego kawalera ??? te drugie [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:35_________________________________________________ .... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj, .... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia .... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE :kox: :kox: zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie: ale glanc cyferki zapodałeś to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie: ale żeś mi doj**ał :decayed: dobra ide bo już 3 minuty seee przerwe przeciągnąłem nara - do zobaczyska o 15:00 na korycie :gwizdanie: no narazie Rakuś nie przejmuj sie - ja nawet do dziewuch mówie piękny kawalerze więc ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj, .... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia .... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE :kox: :kox: zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie: ale glanc cyferki zapodałeś to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie: ale żeś mi doj**ał :decayed: dobra ide bo już 3 minuty seee przerwe przeciągnąłem nara - do zobaczyska o 15:00 na korycie :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wasz wybór nooo ale jak wrce to 5 tygodni będe leżał do góry kołami i innym narządem i niech mnie ktoś powstrzyma- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tu chyba tyram jak koń i to razem z Piotrkiem co też u adolfów sie panoszy po kraju [br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 10:32_________________________________________________ .... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj, .... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia .... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE :kox: :kox: zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie: ale glanc cyferki zapodałeś to fakty piękny kawalerze, fakty :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
.... jeszcze tylko 9 godz pracy dzisiaj, .... jeszcze tylko 71 godz. pracy do końca tygodnia .... jeszcze tylko 123 godz. pracy do końca pobytu w SE :kox: :kox: zajebiaszczo - - możecie sie wszyscy schować :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ino tam do Cie przyjde to Ci dam wypociny zwarty i gotowy jak zwykle zadzieram kiece i lece !!!! :polew: :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ino tam do Cie przyjde to Ci dam ... zwarty i gotowy jak zwykle- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sory sie nie przywitałem z paniami . . . Cześć dziewuchy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wole bokserki ale każdy ma inny gust - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00