Treść opublikowana przez slepy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no włąsnie ogarniete jak orginał, także coś musi być dobrze pokombinowane, tyle że jak obszyte boczki to i konsole i dechę by trzabyło obić co by niebyło różnic...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no w miarę, tylko zastanawiam się jak to jest ogarniete, czy caly boczek malowany? czy jak?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zależy jak sie to ogarnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
u mnie siedzą już 3 rok i nic im nie jest, grunt to porządnie to wykonąc teraz możesz wziąść od Kowiego z PCV dystans, ja się przymierzam do tych PowerBass S-6C
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no o mechanikę mi chodziło bo chyba musze coś mojego grzebnąć, i tak myślę jakieś turbo wieksze i fmica załozyć i powinno coś wyjść z tego, Graty za 1 miejsce, masz jakiś dyplomik czy cuś? a jakie masz głośniki na przodzie założone?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zapas by sie znalazł pewnie Kamilo a co Ty masz tam wsadzone do siebie? jakie turbo i wtryski?
-
B6 DIVISION
Panowie miał ktos styczność z tym zamiennikiem dokladki? warte to co? czy lepiej szukać ori? http://allegro.pl/audi-a4-b6-00-04-spoiler-hokej-dokladka-zderzaka-i4494859695.html
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to spoko, czekam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dawajcie jakie foty, bo widziałem pare fajknych furek po drodze
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ale od a4 czy obojetne od jakiego auta.? W sumie to każdą tarczę przyjmę chętnie jak byś miał Kto leci na Zakliczyn bo szykuje się sporo ludzi ? ile płacisz?bo moge zapytac znajomego co auta rozbiera.ostatnio rozbierał golfa 4. moze podjade na chwile. Dzięki prezesy za szlif na zakliczyn ekipa dopisała i przy okazji wyszły mi druty w oponie nie ma ktoś jakiejś dopadlonej opony 18 za grosze ? Co do tarcz to najlepiej jakeiś dojechane 5x112 tez za grosze Kamil, za***iście sie z przodu prezentuje ta Twoja czerwonaka, ale te fele, a konkretniej kolor to padaka, maluj je jak najszybciej..., mijałem was za Czhowem, leciałem na Sącz na pociskaczu:)
-
[B5 1Z] A4 TDi
No teraz będę musiał kupić dwie, także rozejrze się za tymi wzmacnianymi;) Hamulce na pokładzie, wpadła też nowa opona, czekam za nowy szyberdachem, sufit się obszywa w przyszłym tygodniu montaż, a tym czasem Koza:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Już mam
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ma ktoś numer do czikity? Pilne
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie ma ktos szyberdachu elektrycznego do a4? chyba coś ujepałem u swojego bo się podnosi ale nie odsuwa a potrzebuje na jutro, bo w poniedziałek daję sufit do obszycia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wysyłaj zgłoszenie i wbijaj
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja dotoczylem nowe śruby do Ori odbojow i jest ok, a kosztowało mnie to 40zł, całe kły od eski to pewnie ze 100zł trzeba dac
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wybiera się ktoś? ja już na pokładzie
-
[ALL B5] Audi S4
Ok tyle chciałem wiedzieć
-
[ALL B5] Audi S4
Nie nie myślałem o tych wspornikach krzyża czy są konieczne
-
[ALL B5] Audi S4
Bez tych wzmocnień by nie przeszlo? Jaki kolor wpadnie?
-
[B5 1Z] A4 TDi
No te miały być niby wzmacniane, całe szczęście że się nic nie stało,Zamontowalem przy okazji osłony pod 312mm, te Stare od 280mm to śmiech na sali
-
[B5 1Z] A4 TDi
Oponę wybulilo w dwóch miejscach, W jednym na długości 5cm, w drugim jakieś 25cm: facetami: , felga prosta...
-
[B5 1Z] A4 TDi
Oto i przyczyną bicia, a ja wymieniłem tarcze i klocki, wziąłem się za mycie koła A tu taka niespodzianka, dobrze że nie jeb*a po drodze bo by było nieciekawie: (
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kamil na zderzaku Ci ładnie wyszło malowanie, przynajmniej na fotach , to weź psiknij te koło na biało, bo tak to do niczego to nie pasuje
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zdjęcie jest quattro, ale może ma do oski