Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slepy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slepy

  1. no włąsnie ogarniete jak orginał, także coś musi być dobrze pokombinowane, tyle że jak obszyte boczki to i konsole i dechę by trzabyło obić co by niebyło różnic...
  2. no w miarę, tylko zastanawiam się jak to jest ogarniete, czy caly boczek malowany? czy jak?
  3. u mnie siedzą już 3 rok i nic im nie jest, grunt to porządnie to wykonąc teraz możesz wziąść od Kowiego z PCV dystans, ja się przymierzam do tych PowerBass S-6C
  4. no o mechanikę mi chodziło bo chyba musze coś mojego grzebnąć, i tak myślę jakieś turbo wieksze i fmica załozyć i powinno coś wyjść z tego, Graty za 1 miejsce, masz jakiś dyplomik czy cuś? a jakie masz głośniki na przodzie założone?
  5. zapas by sie znalazł pewnie Kamilo a co Ty masz tam wsadzone do siebie? jakie turbo i wtryski?
  6. slepy odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie miał ktos styczność z tym zamiennikiem dokladki? warte to co? czy lepiej szukać ori? http://allegro.pl/audi-a4-b6-00-04-spoiler-hokej-dokladka-zderzaka-i4494859695.html
  7. dawajcie jakie foty, bo widziałem pare fajknych furek po drodze
  8. ale od a4 czy obojetne od jakiego auta.? W sumie to każdą tarczę przyjmę chętnie jak byś miał Kto leci na Zakliczyn bo szykuje się sporo ludzi ? ile płacisz?bo moge zapytac znajomego co auta rozbiera.ostatnio rozbierał golfa 4. moze podjade na chwile. Dzięki prezesy za szlif na zakliczyn ekipa dopisała i przy okazji wyszły mi druty w oponie nie ma ktoś jakiejś dopadlonej opony 18 za grosze ? Co do tarcz to najlepiej jakeiś dojechane 5x112 tez za grosze Kamil, za***iście sie z przodu prezentuje ta Twoja czerwonaka, ale te fele, a konkretniej kolor to padaka, maluj je jak najszybciej..., mijałem was za Czhowem, leciałem na Sącz na pociskaczu:)
  9. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No teraz będę musiał kupić dwie, także rozejrze się za tymi wzmacnianymi;) Hamulce na pokładzie, wpadła też nowa opona, czekam za nowy szyberdachem, sufit się obszywa w przyszłym tygodniu montaż, a tym czasem Koza:
  10. Ma ktoś numer do czikity? Pilne
  11. Nie ma ktos szyberdachu elektrycznego do a4? chyba coś ujepałem u swojego bo się podnosi ale nie odsuwa a potrzebuje na jutro, bo w poniedziałek daję sufit do obszycia
  12. wysyłaj zgłoszenie i wbijaj
  13. Ja dotoczylem nowe śruby do Ori odbojow i jest ok, a kosztowało mnie to 40zł, całe kły od eski to pewnie ze 100zł trzeba dac
  14. Wybiera się ktoś? ja już na pokładzie
  15. Ok tyle chciałem wiedzieć
  16. Nie nie myślałem o tych wspornikach krzyża czy są konieczne
  17. Bez tych wzmocnień by nie przeszlo? Jaki kolor wpadnie?
  18. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    No te miały być niby wzmacniane, całe szczęście że się nic nie stało,Zamontowalem przy okazji osłony pod 312mm, te Stare od 280mm to śmiech na sali
  19. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Oponę wybulilo w dwóch miejscach, W jednym na długości 5cm, w drugim jakieś 25cm: facetami: , felga prosta...
  20. slepy odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Oto i przyczyną bicia, a ja wymieniłem tarcze i klocki, wziąłem się za mycie koła A tu taka niespodzianka, dobrze że nie jeb*a po drodze bo by było nieciekawie: (
  21. Kamil na zderzaku Ci ładnie wyszło malowanie, przynajmniej na fotach , to weź psiknij te koło na biało, bo tak to do niczego to nie pasuje
  22. Zdjęcie jest quattro, ale może ma do oski

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.