Treść opublikowana przez blachy
-
1.8T Quattro 250km 340nm /film ze strojenie/ Gregor10. Pl
Tylko wtryski i drugi bex'owy cooler dodales, czy jeszcze jakies mody mechaniczne poczyniles w stosunku do wczesniejszego setup'u? Wynik piekny, brawa dla Grzeska.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No to mnie trochę uspokoiliście. Rozważę zatem fakt założenia tak jak jest i do momentu zakupu opon może się uda nic nie popsuć
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie, czy zrobię wielką krzywdę napędowi, jak założę w swoim quattro na miesiąc góra dwa, dwa rodzaje bieżnika na osiach (to wiem że jest często / gęsto stosowane w Q i raczej nic się nie dzieje) ale o różnym zużyciu bieżnika - konkretnie mam na myśli 3mm na przodzie i 7mm na tyle. Wiem że idealnie jest gdy zużycie jest podobne a bieżnik taki sam wszędzie, ale jakieś odstępstwa też raczej producent przewidział. Wiadomo że opony na osiach będą się różnie zużywały, na przodzie szybciej, na tyle wolniej co na przełomie kilku lat też może zrobić różnicę gdy użytkownik nie robi przekładek między tyłem a przodem. Bo jeżeli mam jednak zrobić napędowi coś nie tak, to pewnie przejeżdżę na zimówkach do czasu aż nie kupię letnich opon o równomiernym zużyciu, a na te tymczasowo funduszy brakuje :/
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Poka poka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wiesz, sprzedawała to osoba bez pojęcia o felgach, która odzyskała je za długi - więc szansa była. Dobrze że dokładnie je sprawdziłem
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No i nie nabieram. Dwie okazały się krzywe tak że do prostowanie, dwie kolejne od bidy by uszły. Opony tak jakby ktoś jeździł bez zbieżności odpowiedniej - zużyte bardziej od środka niż na zewnątrz, do tego chińskie nankangi no i co najgorsze - felga to zwykły chamski chińczyk, więc pewnie proste byłyby do pierwszej dziury.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Swojego czasu sporo tankowałem na Orlenie, potem długo śmigałem na ropie z UA a od jakiś 2-3 lat tankuję tylko na lotosie. I jak dotąd problemów nie miałem. A co tam Ci Orlen wykręcił?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Zimowe paliwo nawet latem można stosować więc na luzie można lać. Wałów też bym się nie spodziewał po orlenie.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Kasa panowie, kasa. Tutaj jest okazja, a i nie wyglada tez zle bo przystawialem do auta.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tyle że nic w dobrej kasie znaleźć nie mogę a letniej gumy brak na ta chwilę A taka felga mi się trafiła w przyzwoitych pieniądzach. Jak się dogadam co do kasy, to na jeden sezon może wezmę, chyba że wyjątkowo dobrze będzie leżało po założeniu to się pomyśli czy nie na dłużej.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
I nam było miło. A tymczasem, co powiecie o takim "felunku" na lato
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Kilka fotek ode mnie. Jak dobrze liczyłem to w szczycie było nas 14.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Sluszna decyzja. Ostatnio tloczno w stylowym a pogoda ma byc zacna jutro.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mann lub knecht
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Każdy się szykuje na niedzielny spot
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Felgi nie moje. Ciagle odkladam kase i szukam. A po warsztatach smigam bo wszedzie koledzy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Jeszcze chyba nie pora W nocy może jeszcze złapać a kto wie co będzie w marcu. Niemniej jednak, ja już przymiarki poczyniłem.
-
Szumi wiatr w środku auta.
Pytanie, czy wymiana / montaż tych uszczelek od lusterek pomogła? Też mam szumienie w tych okolicach i o ile po mieście czy przy muzyce nie przeszkadza, tak jadąc bez muzyki w trasie od 70-80 zaczyna dmuchać jakby wiał na dworze nie wiadomo jak silny wiatr. Zawiasy i ramka ok. Uszczelki też wydają się być ok.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A mnie się przyciemnione szyby tylko w tylnej części nadwozia nie podobają wcale. Jak już to po całości, ale wtedy wiadomo jakie konsekwencje. Wożę też małe dziecko z tyłu i jak świeci jej po oczkach to przyklejam na przyssawkę jakąś "chmurkę" do szyby i też jest elegancko. Co do alarmu, to dobry złodziej ori pewnie otwiera tak samo jak my pilotem. Kwestia odpalenia i droga wolna Dlatego najlepsze są ukryte zabezpieczenia. Muszę o takowym pomyśleć - może kogoś w tym temacie możecie polecić co nie kroi i dyskrecję zachowa na patent
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja tez zajade
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Musi milo pociskac. Jak wyszla seria?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A u mnie już siedzi FMIC
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
I o to chodzi. Jak tylko odbiore fure po fmic i tip to ogarne
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Wylamie plastik i do wkreta sie jakos dobiore chocby szczypcami. Taki mialem plan. Bo jak inaczej to rozwiazac. A plastik mam w stanie kiepskim wiec szkoda nie bedzie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie czy przypadkiem któryś z Was ma na zbyciu lampkę podświetlenia rejestracji taką ja ta: http://allegro.pl/lampka-oswietlenie-tablicy-audi-a3-8p-8e0807430b-i5055124092.html Padła żarówka a gwint w śrubie jest tak zjechany że tego nie wykręcę i pozostaje tylko wyłamywać i zastąpić nowym Numer 8e0807430b Dzięki