Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WhyMe?

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez WhyMe?

  1. Dobrej nocy ---------- Post dopisany 17-04-2012 at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany 11-04-2012 at 23:15 ---------- PUMA łap Audi z silnikiem trabanta, środek wymiata A filmik masz poniżej http://www.sadistic.pl/audi-z-silnikiem-trabiego-vt112711.htm?sid=6c6fc3d9d619101544b96df83f6f7905
  2. Dzięki za pomoc
  3. Witam. Mam do was takie pytanie czy podpasują zegary z audi A6 C5? Znajomy ma takie w A6 2.8, różnią się od mojego tym że ja mam analogowy zegarek a tak wszystko identyczne. Mam już FIS więc wszystko to samo. Konkretnie chciał bym w swojej audi mieć białe podświetlanie, wiem że wychodziło takie w B5 ale nie umiem takiego nigdzie wyszukać
  4. Na zderzaku wygląda fajnie lecz w tym w miejscu znaczka nie sądzę. mam tak dość porysowane i dobrze coś tam nakleić. Dajcie jakieś pomysły jeszcze ---------- Post dopisany at 00:52 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ---------- Patrzcie co znalazłem, będzie się nadawać? http://allegro.pl/emblematy-s-line-bez-nadruku-do-audi-kpl-2szt-i2266741257.html
  5. Tomasz padłem ze śmiechu Najchętniej dałbym takie coś tylko bez tego napisu S4, wyglądało by nieźle http://www.auto.strefa.pl/allegro/images/E21C54EE-E83C-48E4-B6F0-3B54088FB5BD.JPEG
  6. Tylko nie czarne, mają być normalne po lifcie ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2012 at 00:02 ---------- Chłopaki takie pytanie co bym mógł nakleić ciekawego zamiast tego S4 na klapie. Będzie kicha bez niczego po za tym w tym miejscu mam trochę porysowane więc przydał by się jakiś skromny emblemat. Nie mam żadnego mądrego pomysłu więc rzućcie jakąś propozycję a chętnie wysłucham
  7. WhyMe? odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Dzięki MAGIC
  8. WhyMe? odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Nie spamujmy mu w temacie bo będzie wpier** A tak na serio to z czasem na pewno może pod koniec roku, albo na nowy sezon. Na razie skupiam się wizualnie
  9. WhyMe? odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    A spadaj i tak cie (kiedyś) dojdę
  10. WhyMe? odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    MAGIC powiedź mi jak się dokładnie nazywa twój turbo boost. Bo z tego co widziałem masz 2 zegary, jak możesz to żuć nazwą
  11. To dziwne że coś mu świruje, po prostu auto się rozpada
  12. Masz oryginał czy jakiś allegrowy?
  13. A tam lans od razu, od fryzjera wracałem Na na ul. Mickiewicza dopiero się kapłem że to ty, bo ten twój ksenon ładnie oślepia Ps. Lewy postój ci nie pali
  14. Na razie i tak brak funduszy. Więc będę polował za radiem bo resztę sprzętu mam
  15. Może jednak jeszcze zaczekam i kupię oryginały i przerobić na bixa, fakt co fakt nie ma się co śpieszyć
  16. To kolega zainteresowany czy nie? ---------- Post added 13-04-2012 at 00:58 ---------- Previous post was 12-04-2012 at 23:03 ---------- Panowie proszę o szybką radę czy się opłaca kupić te lampy? http://allegro.pl/audi-a4-b5-lift-lampy-reflektory-przod-nowe-okazja-i2269026304.html
  17. Dobra wygraliście. Jutro go ściągam a koledze devastation opchnę go za 30 PLN, pasuje?
  18. PUMA weź już zejdź ze mnie i patrz na swoje auto, okej? Nie miałem dzisiaj czasu żeby cokolwiek z tym zrobić po za tym miałem inne obowiązki które przerwał deszcz..
  19. Dzisiaj przyszły oczekiwane lampy tylne po lifcie. Na początku miałem trochę problemu bo nie miałem żadnego okablowania i musiałem kombinować ze starych. Całkowicie inne wtyczki. Trochę zabawy i gotowe, jak na moje oko to wygląda na prawdę nieźle
  20. Dokładnie tak, tomaszu zemsta będzie słodka
  21. Ten drugi filmik już fajnie fajnie, ale jak obiecałem że Tomasz następnym razem zostanie ominięty
  22. Wszedł w zakręt jak dzik w sosnę
  23. Nie wrzucajcie bo wstyd. Ale Tomasz następnym razem cię dojdę Też nie ma się co śmiać, bo auto mam zaledwie 10 dni i wszystkiego się uczę
  24. Przelot syśka niczego nie pobije
  25. Mi również się podobało. Dzięki za spotkanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.