Treść opublikowana przez Speedhuman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
22 Czerwiec Niedziela ZAWODY ZBIÓRKA 8.30 SCANIA GLIWICE PRZY WJEZDZIE NA AUTOSTRADE A4 WYJAZD 9.00 ta skania jest jak zjedziesz na z autostrady A4 na zjezdzie 311 gliwice rybnik Thx
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
wyrażam chęci tylko jak w sb lub ndz jaka h ?? i kaj ta scania jest bo ja jestem freesh
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://motokiller.pl/uimages/services/motokiller/i18n/pl_PL/201302/1361205057_by_xXxBlachaxXx.jpg?1361205058 heheeh nooo nieeee costy az tak to nie bylo , bylo delikatnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Powiem ci zbiera sie ładnie z dymkiem nie ma co przepraszać sam kopce jak smok wiec z dymkiem za pan brat
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki wszystkim za spota , rownież dziękuje za podprowadzenie bym wiedział ze to tak daleko bym was nie fatygowal . Następnym razem postaram sie wrócić o własnych siłach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To wpadne za 15 min
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Same a4 są czy trafiają sie tez a6 jakieś na arenie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam ...3799str nie wiem czemu tam sie foty dodały
-
22.06.2014 - NIEDZIELA - Automaster Show (Kamień Śląski) Wyścigi 1/4 mili
Panowie ja odpadam niestety .... Praca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nigdy nie godej nigdy ---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 02:39 ----------
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
wpadnij kiedy na kopca bych sie looknal te postojowy bo takie mom szczescie ze mi nic nie podlazi- Spoty Katowice i okolice
jo tys sie dzis melduja- [B7 BKE] Do jakiej mocy i gdzie na śląsku
:> Chetnie tez sie przejade heheh- Spoty Katowice i okolice
w czwartki ja ??? no to fajnie nic tylko czekać na sezon hehehe , no co do wt to dla mnie tez ciężka sprawa . Dziś wyjątkowo mam szanse wpaść i myślę te szanse wykorzystać , trzeba się parę rzeczy wypytać gdyż dopiero co parę dni posiadam a4 i jestem łysy na temat tej budy.....- Spoty Katowice i okolice
czym więcej tym lepiej no nic nie pogardzę i wpadnę jak nie będzie trzęsienia ziemi czy czegoś podobnego- Spoty Katowice i okolice
o kurde no szkoda ze tak lipnie może taki okres czy jak , czy też zawsze tak jest ?- Spoty Katowice i okolice
nie wiem jak teraz bo na ostatnim na jakim byłem było aż 15-20 autek , potem kolejny spocik tez coś tak kolo 20 ,było w ubiegłym roku w tym na ani jednym nie byłem- Spoty Katowice i okolice
no to gitara ciekawe czy więcej ludzi będzie niż na spocie a3 bo tam coś biednie było heh- Spoty Katowice i okolice
siemano mam małe pytanko będzie dziś ktoś na tym spocie , z chęcią bym se zerknął na jakieś a4 aby nabrac weny- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich - [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!