Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. mam ten sam kolor i czarne mierzyłem i jakoś do mnie nie przemawiają Ale jak wiele rzeczy to jest sprawa gustu
  2. ja przekładałem całą górną połowę tego przełącznika bo miałem ten sam problem żadnych zatrzasków w środku nie odpinałem. jak go wyjmiesz to mniej więcej w połowie jest składany. dokładnie ci teraz nie powiem gdzie ale wiem że 3 wsówki do włosów od młodej wystarczyły i wyszła cała górna połowa i nałożyłem ją na tą którą miałem w aucie ori założoną tak żeby elektronika została stara i nie wyskakiwały żadne błędy i śmiga bez problemu ---------- Post dopisany at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ---------- jak będę wieczorem w domu to zrobię foty i wkleję jak to wyglądało u mnie
  3. muszę oblukać na żywo na którymś spocie no chyba że zawitasz do BB jak się zbierze więcej niz 5 osób chociaż jak sie rozpowie że przyjedziesz to na pewno nawet w BB ruszą leniwe zadki ---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ---------- powiedz jeszcze jak wiesz oczywiście czy sufit jest ori obszyty alcantarą czy to było robione
  4. to życzę abyś skończył szybko i byle przy drzwiach obyś tam nie został siedzieć w koncie
  5. Widziałem kilka dni temu na necie, są już filmiki na yotube. Niby ładne, ale ciekawe czy będzie tak podatne na podniesienie mocy co RS6 C6. Czytałem co użytkownicy C7 piszą o swoich nowych autach i bał bym się to kupić (gdyby mnie oczywiście było na nie stać ). Ciekawe czy system start/stop engine można wyłączyć w tym RS6 C7? Jeśli nie to kupa ze względu na turbiny. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że jak jedziemy spokojnie to pracują tylko cztery z ośmiu cylindrów, ale w takim aucie uważam że to nieporozumienie, przecież nie po to się kupuje takie auta żeby liczyć każdy litr paliwa. ten system wyłączanych cylindrów montują żeby spełniał wyższe normy spalania które unia wymusza. W audi też uważają to za zbędny bajer ale muszą coś wymyśleć żeby ci V8 spełniało EURO 5 a za niedługo EURO 6, NIESTETY
  6. ---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ---------- jest i nowe RS6 Audi RS6: randka z szatanem (pierwsza jazda)
  7. żałuj ,że Cię nie było...auto RS6 miałem juz okazję jechać ale takich wrażeń nigdy za wiele
  8. Na Żorach RSami latają na spotach a tutaj czapkami rzucają
  9. Ale mnie ominął spot ale tak jak już któś pisał jedni w robocie a drudzy się bawią
  10. Ja cały rok mam gumowe założone mniejszy syf w aucie mi się robi, a welurowe mi leżą w szafie.
  11. przy tym aucie co się dziwisz, też bym wolał jechać 400km, niż te parę km do ciebie i stać pod blokiem żebyś mógł się
  12. ładny smerf Gdybym wcześniej wiedział że masz Sproteci do sprzedania bym RSowych nie kupował
  13. Ja też nie mogę mam robotę w domu. Wiosna przyszła i w ogrodzie pobojowisko:facepalm:
  14. zobaczę jak się wyrobię to może też zawitam
  15. na 1BA by była tragedia ale tu aż tak źle nie ma ale teraz rozumiem siemiana dlaczego ma takie wielkie heble, S4 są takie malutkie
  16. ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- lato założone, koza jest ale tragedii nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.