Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. ---------- Post dopisany at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ---------- Tak Siemian coś o tym wie tylko u niego 2,0TDI A tak w ogóle jak tam skrzynia siemianku??
  2. ---------- Post dopisany at 18:06 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ---------- za późno...Hammer był pierwszy:decayed:...a z tego co chyba Artur pisał ma też na zbyciu Artur to ma jak lubisz puzzle to bierz bo po spotkaniu z autobusem będziesz miał co składać :polew::polew:
  3. ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ---------- myślałem też nad desiere s:whistling: Zobacz sobie na nowe NOKIE Lumie są na Windowsie i ponoć spoks fungują. ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------
  4. Ja wczoraj wróciłem o 21:30 do domu już mi się chciało jechac do was zobaczymy jak będzie za tydzień
  5. Dzięki za spocik. Do zobaczenia jutro w Żorach
  6. ---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------
  7. Co racja to racja. Nie ma to jak odkrywać amerykę po raz wtórny
  8. Tak tu masz rację tylko jeżeli było cały czas płacone ---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ---------- a może tak jeżeli zapłacisz jak ma 9 lat to potem mozesz kontynuować nawet jeżeli by wcześniej nie miało ---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ---------- a może tak jeżeli zapłacisz jak ma 9 lat to potem mozesz kontynuować nawet jeżeli by wcześniej nie miało
  9. Jasne że da rade co ty gadasz
  10. ja płacę przezorny zawsze ubezpieczony. Mam kumpli co też przestali płacić a potem zonk i z własnej kieszeni szło
  11. ---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ---------- Siekierką to co najwyżej cię leśniczy może zdzielić ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- Twardziel pokazał tym po drugiej stronie jak się autobus na klatę przyjmuje ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:22 ---------- Arutku z ciebie to ciamajda jest. Współczucia od Papy smerfa ---------- Post dopisany at 11:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ---------- Arutku z ciebie to ciamajda jest. Współczucia od Papy smerfa
  12. ---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ---------- Fsystkie tsy ---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ---------- coś mi się emotki pomyliły ---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ---------- coś mi się emotki pomyliły
  13. SIEMIANa nie ma to prowiant bezpieczny
  14. jak to zwykle bywa w BB spoty żyją tylko z przyjezdnych
  15. a była nadzieja na porządny fight będzie w czwartek i będzie dodatkowa motywacja do przyjazdu a tu lipa znowu się poigłaskali :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
  16. to wiem tylko że chce ode mnie URL a tu moja wiedza informatyczna się kończy
  17. Panowie jak tu umieścić zdjęcie w odpowiedzi??
  18. No gryfi całkiem całkiem tu i ówdzie kilka zmian i będzie git. ---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ---------- no mistrz fotoszopa to z ciebie nie jest ale ten wzór mi osobiście się nie podoba ale o gustach się nie dyskutuje ---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ---------- no mistrz fotoszopa to z ciebie nie jest ale ten wzór mi osobiście się nie podoba ale o gustach się nie dyskutuje
  19. szkoda że mi się nie udało jechać no ale jeszcze wszystko przede mną nastepne zlociki będą
  20. No i właśnie czar prysnoł dzisiaj mam już zaplanowany "familytime" także jadnak odpadam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.