Treść opublikowana przez #Przemo#
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi: No to robi się bielski wątek. Też się przyłanczam do wesołego czapkowania po "zapomnianym" weekendzie.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 10:55_________________________________________________ Daniel ja Ci wczoraj mówiłem jak tam w Bielsku piją :gwizdanie: :decayed: :decayed: Tak Arturoo i Minio w spółce i wszystkie flaszki pękną zanim je otworzymy :polew: :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi: [br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 14:02_________________________________________________pierwsza 100 już tuż tuż i tempo spada A tu należałoby przyspieszyć żeby flaszeczki pękały imprezka się kręciła :>
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi: Ja dzisiaj nie dam rady ale za tydzień kto wie jak się ułoży ARTUROO sorki za wczoraj nie dałem rady a może inaczej byłem ale za późno i was już nie było
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: H4mm3r zamiar był ale życie inaczej się potoczyło i jak ja było to was już nie było Gargamelu[br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 11:05_________________________________________________Co do Jaśka jak najbardziej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
sorki Pany ale dopiero teraz zawitałem do domu jak jechałem to już nikogo nie było ;(
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
zapraszamy zapraszamy[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 15:11_________________________________________________może w końcu coś się ruszy w tym BB
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ale du.pe Pan mu wylizał :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 15:04_________________________________________________ Zobaczę jak się wyrobię ale tak czy tak tamtędy będe jechał do domu także zaglądnę niezależnie od pory
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak MINIO sie odezwał to możemy jechać. Gdzieś ty był chłopie???
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Czy ktoś dzisiaj się wybiera do Nałęża?? czy dalej macie szlaban po ostatniej imprezce?? :polew: :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 07:22_________________________________________________ Te Gargamel ty się od smerfów odstosunkuj bo ci się klakier skrzywi[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 07:23_________________________________________________ :shocked: A nie powiedziałbym Na codzień Arturoo całkiem normalnie wyglądasz Teraz już wiem dlaczego tak często do Siemiana jeździsz i dlaczego te teksty o jego zazdrości No ale każdemu swoje :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 09:40_________________________________________________NAJLEPSZEGO I BEZAWARYJNYCH FUREK WSZYSTKIM[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 09:40_________________________________________________ 2:39 - Siemian a mówiłem że jazda na rowerze to nic dla ciebie :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Właśnie widze a tu by się przydał klinik na kacyka pierwsza setka to by była dobra okazja słyszałem gdzieś że organizator wątku stawia też flaszeczki :gwizdanie: :gwizdanie: To trzeba zorganizowac ekipę na taką okazję to ze 100 furek byłoby w sam raz na spociku :polew: :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi: Najlepszego i bezawaryjnych furek w nowym roku wszystkim Dopiero teraz mam na tyle niski poziom promili żeby cos napisać [br]Dopisany: 02 Styczeń 2012, 14:14_________________________________________________ale Panowie wyhamowaliście z drukiem stron setka się zbliża wielkimi krokami a po sylwestrze to chyba nikt nie chce stawiać tych flaszek że tak powoli to idzie :polew: :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Siemian przyznaj się że to tam twój MAT stoi tyłem obrocony
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dzieki Pany za wczorajszego spota. Widzę że Siemian reprezentuje Bielsko w swoim najlepszym stylu :polew: [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 10:15_________________________________________________najlepszy of korz siemian :polew: jak mijał Szałas to na tempomacie ze 110 może miał :gwizdanie: ale jak zawrócił to wpadł z piskiem na parking jakby nie wiadomo jak szybko jeździł :decayed: On tak wpadł na ten parking żeby tego brzęczenia z pod furki nie było słychać, jak leciał w drugą stronę to już 2km wcześniej go było słychać :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: się ruszyło- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi: do zobaczenia o 19:00 :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tez się przyłączę do wesołego czapkowania. A co se bede :>[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 10:46_________________________________________________A tu jak zwykle pożoga ;(- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
[br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 10:42_________________________________________________ korzystaj póki nie musisz się wyżywać na pieluchach [br]Dopisany: 28 Grudzień 2011, 10:44_________________________________________________ A pytałeś Erwina? On w zeszłym roku siemianowi załatwił.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Siema wszystkim na 95% będę w czwartek[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 18:10_________________________________________________ O co kaman z tymi fotelami chcesz je sprzedać?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi: 3 dni mnie nie było a tu znowu tyle stron do nadrobienia wesołych świąt, zdrowia i zera problemów z furkami. - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu