Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. zamiast subrau wolałbym EVO, podobno bardziej się nadaje do codziennej jazdy niż sti. ale i tak wolę audi
  2. póki co hak jest poza domem (jeden zainteresowany wziął - znajomy, ale nie pasuje mu gdyż ma model po liftingu i jest inna wiązka elektryczna) :/
  3. wszyscy kupują prezenty dla żon/dziewczyn/mężów/chłopaków kurde... nie macie kogoś kto by chciał ode mnie kupić tą lampę albo hak do C5 kombi (I generacji)? kasa na grill potrzebna bo jest okazyjnie do kupienia
  4. przy takim zderzaku to Twoja furka musi pójść w dół
  5. no ładne, ładne
  6. piękne... dużo czasu zajęło składanie auta?
  7. fajna, fajna - ale felg nie zmieniam
  8. te felgi co są w VT będą założone na wiosnę 18 cali 8 cali szerokości
  9. nie będzie tak zostaje tak jak jest teraz, dość mocno przyciemnione z tyłu - nie podobają mi się przednie - zresztą przednie są już trochę fabrycznie przyciemnione
  10. no na zimę też mam jakieś pirelli i się dobrze na nich jeździ... też skłaniam się ku p zero rosso[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 18:41_________________________________________________Oto mały VT tego jak będzie wyglądać po modach : SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA RENIA ZA ZROBIENIE VT!
  11. Reniu jesteś wielki! dobre piwo na spocie Ci kupię... no to tak będzie wyglądało moje A3 po modach
  12. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f8f4a31674ebbc8.html jakby dało radę to czarny grill, ciemne szyby (które są, ale nie ma na tym zdjęciu), czarne relingi i jakby dało radę to te felgi co mam na lato (od RS6), ja próbowałem ale nie umiem jeszcze się photoshopem obsługiwać z góry dzięki
  13. Reniu zrobiłbyś mi mały VT mojego samochodu?
  14. ale tu cicho...
  15. Tomek obrzydziłeś mi tłusty czwartek
  16. mój kolega, więc raczej da się namówić
  17. kurde zaraz muszę znowu odśnieżać... :/ może niedługo ładne, czarne B6 kombi kolegi Damiana (nick Wanted) będzie się pojawiać na spotach
  18. będzie link jak będzie kasa i się zdecyduję
  19. no furka kozak! pora niedługo obadać, mi się tylko nie podoba jasny środek, ale to rzecz gustu, wrzuć jakieś 18-stki na lato
  20. ja poświęcę walentynki dla A3 może w ramach tego święta umyję ją... znalazłem już taki grill jak chciałem więc tylko odłożyć kasę i kupuję
  21. u mnie wywieźli wreszcie mogę bez problemu z garażu wyjechać i nigdzie nie haczę
  22. Grzechu, za Tobą bo zrobiłem zakupy i wyjeżdżałem z Piotra i Pawła :gwizdanie:
  23. no chyba, że tak ;P
  24. w ogóle to Wam fordoniacy powiem, że zamulaliście trochę... hbd zawsze tak szybko, a tym razem Cię wcale nie widziałem... w 12 minut byłem w galerii fordon
  25. no Reniu fotki teraz jeszcze tylko fotki od Majkiego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.