Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. kurde to muszę się nimi nacieszyć przez te kilka lat
  2. Bartek, a gdzie Ty włosy zgubiłeś? ja się nie wyrobiłem dzisiaj :/
  3. fajna suka mam nadzieję, że następne auto będzie właśnie takie... lub A5;)
  4. na 18:30 nie dam rady
  5. no ja też na 20 jestem umówiony
  6. Felipe powiem Ci, że pomysł całkiem dobry z tą piłeczką tylko znaleźć teraz salę to będzie problem. jak z chłopakami z mojego roku szukaliśmy sali to obdzwoniliśmy połowę bydgoskich szkół i znaleźliśmy jedynie w liceum dla dorosłych na Wiślanej, w sobotę od 19 do 21. a co do spotu to ja nie wiem jeszcze jak znowu zacznie padać to znów nie wyjadę z garażu :/
  7. no da się nawet dziś swoim samochodem już mogłem jeździć
  8. jeden pies ale przynajmniej skuteczne i dzięki temu da się jeździć..
  9. u mnie na osiedlu koparka sobie zasuwała
  10. u mnie na osiedlu odśnieżyli drogi więc jest git i można spokojnie jeździć... tylko ulica Cechowa to tragedia
  11. nie tylko fordon... całe miasto to masakra. a najgorzej nakielska jak jechałem.. ale jak wracałem ok 17 to już był luzik wszędzie
  12. A3 dziś stało w garażu gdyż... nie szło wyjechać i robiłbym za pług na ulicach....
  13. moi rodzice wczoraj do Niemiec pomykali to mówili, że w Niemczech autostrady tak samo ciulowo odśnieżone jak u nas i ojca tylko ratowało
  14. a później się ludzie dziwią, że dachy w marketach/halach sportowych się zawalają...
  15. właśnie w panoramie słyszałem... podobno 5krotnie za dużo śniegu
  16. była potem sól ale wziąłem inny samochód i tak jakoś już nie musiałem wyjeżdżać ;P
  17. no dziś o wiele lepiej niż wczoraj... tylko kur.. 3 godziny odśnieżania... ale z garażu nie bata nie dam rady wyjechać - na podjeździe sam lód się zrobił :/
  18. piękna eSka... ma w sobie ogromny potencjał.. powodzenia w modach
  19. ja na zimówkach się orałem dziś jechać... a jak corsa, która jechała przede mną nie mogła ruszyć spod świateł to zacząłem podejrzewać, że miała letnie... nie mówiąc o panach z mercedesów klasy c (taxi) którzy ślizgali się jak głupi
  20. kurw* oni są normalnie popier******. a później będą gadali, że wypadki są bo ludzie nieostrożnie jeżdżą. masakra
  21. ja dziś po mieście jeździłem Mondeo bo A3 nie mogłem wyjechać z garażu i nie przekraczałem 40 km/h... oby jutro padało mniej albo najlepiej wcale..
  22. w tym, że nie wyjadę z garażu w taką pogodę
  23. bo to jest koło z A6 zobaczymy - obyś się mylił! ale i tak dzięki za sugestię
  24. nie zauważyłem Cię

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.