Treść opublikowana przez szymonb
-
[B6 AVF] Światła do jazdy dziennej.
A co sądzicie o tym
-
Dobrzy chiptunerzy
Co sądzicie o tym tunerze Cyffer autoelektronika. Współpracują z GOODHOPE TEAM z Pleszewa.
-
Termin inspekcji
Witam komputer pokazuje że zostało 6 dni do serwisu. Powiedzcie mi co się stanie jak nie skasuje inspekcji serwisowej? Czy jeżeli mam jeszcze do przejechania kilometry to mogę przedłużyć same dni?
-
Śruba mocująca rygiel maski
Gajos coś ostatnio nie działa. Jak u siebie w ETKA mam tę śrubę pod nr WHT 001 308. który numer podać w ASO?
-
Śruba mocująca rygiel maski
Witam, proszę o numer części nakrętki mocującej rygiel do otwierania maski. Ktoś się orientuje jaka cena tego cuda? Pozdrawiam
-
Uszczelniacz błotnika
Oki dzieki ---------- Post dopisany 29-05-2012 at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2012 at 17:55 ---------- to jednak nie jest ta czarna pianaka
-
Klima z jednej strony grzeje, z drugiej chłodzi - Adaptacja Siłowników Klap
Do potencjometrów ja używałem tego http://www.micro-chip.pl/index_elektronika.php Cleanser PR. Teraz wszytko śmiga aż miło. Nastawy zrobione i zero błędów.
-
Prośba o analizę logów
Nie bardzo jak mam podmienić zawór n75. A co powiedzie o przepływówce?
-
Prośba o analizę logów
Witam proszę o analizę logów dynamicznych mojej furki Grupa 000 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_83222.html Grupa 001 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_83224.html Grupa 003 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_83226.html Grupa 004 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_83220.html Grupa 008 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_83223.html Grupa 010 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_83225.html Grupa 011 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_83221.html
-
[B6 AVF] Prośba o analize logów
Czy po tych logach statycznych szczególnie w grupie 003 widać że coś jest nie tak z przepływówką? P.S Jak dla mnie to troche duże wartości ale niby w normie - prosze o porade fachowców.
-
Uszczelniacz błotnika
Czy uszczelniacz o nr 8E0821355 to jest ta czarna pianka na błotniku jak sie otworzy maskę?
-
[B6 AVF] Prośba o analize logów
A4 1.9 B6 AVF Statyczne Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74375.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74366.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74367.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74368.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74369.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74370.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74371.html Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74372.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74373.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/godzill_74374.html
-
[ALL B6] Demontaż anteny dachowej AVANT B6
A tak wyglądała moja stara uszczelka anteny
-
[ALL B6] Demontaż anteny dachowej AVANT B6
Nie prawda To jest numer uszczelki pond Antenę GPS do Avanta B6 1K0035349
-
[B6 AVF] Antena GPS
Pozostaje kupić nową antenę na Allegro za 30 zł z wtykie smb.
-
[B6 AVF] Antena GPS
Navi wyciągnięta wtyczka od anteny GPS była w gnieździe.Wyciągnąłem parę razy i nadal nie widzi satelit. Rozumiem, że satelity powinien widzieć od razu w momencie włączenia navi ?
-
[B6 AVF] Antena GPS
żeby sprawdzić wtykę z tyłu navi to muszę zdemontować boczek tapicerki?
-
[B6 AVF] Antena GPS
No niestety nie łapie satelit. VAG pokazał winę anteny. I teraz chcę to sprawdzić, wykorzystując trochę mniej czasochłonny sposób niż ściąganie boczku z tyłu. ( i to jeszcze o tej porze:)
-
[B6 AVF] Antena GPS
Witam czy jeżeli kupię najtańszą antenę GPS na Allegro (jak na zdjęciu 1 ) i podłączę przewód tejże anteny do śruby oryginalnej anteny zamontowanej na dachu (zdjęcie 2) to wtedy będę wiedział czy walnięta jest sama antena montowana na dachu czy też problem jest z przewodem we wzmacniaczu antenowym. zdjęcie 1 zdjęcie 2
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
Byłem dwa dni temu w ASO i zawołani mi za regulacje xenonów 140 zł. Pojechałem do PZM-tu i gościu ustawił mi ręcznie światła za 10zł. Czy teraz mogę zrobić nastawy podstawowe bez regulacji śrubami.
-
[B6 AVF] Numer z ETKI plastkowej śruby
Witam potrzebuję numeru z ETKI plastikowej śruby w przednim nadkolu jak na zdjęciu. Przepraszam za masakryczną jakość - zdjęcie robione komórką i to jak na dworze było już ciemno.
-
[B6 AVF] Podstawa pod reflektor
Czy może mi ktoś powiedziec gdzie znajdę insturkcję montażu/demontażu podstaw pod reflektor przedni?
-
[B6 AVF] Śruba reflektora
OKi, dzięki za odpowiedź. Pójdę dzisiaj dokręcić tą śrubę i może nie będzie mi lampa drgała
-
[B6 AVF] Śruba reflektora
A tą śrubę trzeba dokręcić tak z wyczuciem czy do oporu ?
-
[B6 AVF] Śruba reflektora
Panowie do czego służy ta śruba (w kółku) w lampach przednich?