Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KingSoft

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KingSoft

  1. KingSoft odpowiedział(a) na lunatick temat w Audi A4 B8
    Wszystkie TFSI czy TSI robi się podobnie zależy, które turbo siedzi i jaki IC jest zamontowany to można zrobić więcej lub mniej. Mamy w ofercie mody na 350hp i 450Nm dla 1.8TSI ,a dla 2.0TSI/TFSI 420hp i 500Nm zależy od skrzyni. Kiedyś robiłem model 120hp i fajnie wyszło bo prawie 200hp na kołach i 300Nm, zmodyfikowaliśmy wydech na tłumikach MG Motorsport, oraz poprawiliśmy układ hamulcowy. http://www.facebook.com/media/set/?set=a.518164521550539.124351.165797800120548&type=3​ http://www.facebook.com/165797800120548/photos/a.518164521550539.124351.165797800120548/518164598217198/?type=3&theater
  2. Witam U nas "chiptuning" EDC15 (czyli takiego Audi 1.9TDI) 130hp to koszt 800zł brutto (diagnoza, pomiary i program). Mogę ustawić 170hp i 380Nm przy drugim SMICu 180hp i 380Nm max 400Nm. W Sobotę pracujemy również Pozdrawiam Kontakt zawsze łatwo znaleźć www.google.pl lub www.kingsoft.com.pl
  3. Turbo w tym samochodzie jest jak od MK V 105hp, więcej jak 145km nie powinno się ustawiać. Moment spada bo wydajność turbo spada. Tutaj jest bezpiecznie ustawione. Momentem się nie przejmujcie 420Nm wytrzymuje w A4. Modzimy 300hp 1.9TDI PD w A4 na tarczy sprzęgła 228mm i jeździ
  4. Z Lublina masz 110km do Ostrowca Św. obecnie trwa grupowy więc może się załapiesz http://www.bartpol-hamownia.pl/8/menu/kontakt/kontakt.html
  5. Co niby ma rozwalać sprzęgło? Moment jest przestawiony na trochę wyższe obroty z racji tego że auto ma trochę nalatane oraz ze względu na pewne nie znane stadium życia sprzęgła. Jak sprzęgło jest dobre to przy setupie z GT1749VA, FMIC, ustawiamy 320Nm i 170km. U jarka jest ustawione 300-310Nm i 140-145km w zależności od temperatury w małym SMICu. I moc którą widzicie na wykresach z Rototesta jest mocą dostarczoną do kół nie na silniku, i nie można tego porównywać z hamowniami rolkowymi.
  6. Z ciekawości zmierzę u Darecego Poniżej CBDC wersja niby 110hp z modem oprogramowania na 170km i 330Nm, wynik bez żadnej normy -> czysta różnica
  7. Witam Można również kontaktować się przez priva, w miarę możliwości odpowiem na wszystkie pytania Pozdrawiam
  8. Witam klubowiczów A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.