Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

avionik

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez avionik

  1. czy jest jeszcze gdzies miejsce gdzie wiszą fotosy do pierwszego posta z naprawą?
  2. no ja juz mam dzisiaj przyszło , jak dla mnie bomba , narazie tylko podłączyłem do sprawdzenia ale działa ładnie i co dla mnie najważniejsze pieknie sie sparowało z Blackberry 9700 w niedziele podłączam na stałe i zapominam o temacie .montaż bajecznie prosty [br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 17:49_________________________________________________dla zainteresowanych , działa już wszystko ok , na FIS'e podczas dzwonienia wyswietla sie tylko napis PHONE ale niestety numeru dzwoniacego nie ma być może to trzeba ustawić ale ja nie potrafie , poza tym wszystko ładnie . jestem zadowolony
  3. Hejka czy ma ktoś w swojej Audi zainstalowany http://allegro.pl/show_item.php?item=1912031637&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 pytanie takie mam . posiadam AUDI CONCERT będzie działać? i czy sie paruje z terminalami Blackberry ? i ogólnie jaka jest jakość prowadzonej rozmowy ?
  4. poszukuje jak w temacie nr 8EO 145 834 P
  5. Panowie, miałem wskazówki które się świeciły non stop i będąc na serwisie kazałem zmienić jezyk na Angielski z Niemieckiego , po jakimś czasie zauważyłem że wskazówki mi sie nie świecą , sprawdziłem kodowanie na kanale 19 w instrumentach i jest 1000 czyli jedynka z przodu oznacza siwecenie wskazówek po przekręceniu kluczyka , zresztą zaświecały sie zaraz po otwarciu drzwi razem z licznikiem i zegarem . na pytanie "może ściemnione " odpowiadam ze próbowałem wszystkiego i nic , macie jakąś podpowiedz co może być namieszane ? pzdr. PJ
  6. W telefonach Blackberry jest funkcja namierzania telefonu co do 5 metrów. Telefon ma w sobie GPS wiec nie ma problemu, poza tym to najstabilniejszy OS jaki widziałem nie ma mowy o zwisie . wchodzisz na stronke BB i po chwili już widzisz gdzie masz swój telefon , idealne rozwiązanie . W Play już funkcja BB jest karte. Polecam.Telefon BB8310 z GPS na allegro to koszt max 200 pln i po kosztach
  7. nie zarejestrowałem żadnego bzyczenia ani innych efektów ubocznych , zakładałem ok miesiąca temu i wszystko dyla
  8. Będziesz sobie mógł mrugać ile będziesz chciał , cena z przed miesiąca 42 zł
  9. Kolego podłącz dokładnie wg tego jak napisane jest tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=126510.0 tylko daruj sobie ten włącznik czasowy . Ja tak zrobiłem i działa pięknie ,
  10. Hej . kupiłem SD-2 u Kogela i dzisiaj zrobiłem całą instalacje , czas potrzebny ok 2h ale kilka porad praktycznych : w moim audi nie ma bezpieczników oddzielnie na lewą i prawą stronę ale załatwiłem to podłączając kobelki niebieskie pod wtyk w module świateł to akurat było proste , kabel wyłączający pod ten sam wtyk w module i to też nie było trudne. kabel zasilający uzbroiłem w dodatkowy wyłącznik i bezpiecznik 10A i podpiołem się pod bezpiecznik 36 odpowiadający za pompę paliwa i tu niespodzianka , owszem jest na nim przez sekundę po kluczyku prąd ale jest on na krótki wiec światła nawet nie mrugną . Wszystko zaczyna pięknie działać po odpaleniu , nic nie piszczy nic się nie grzeje jest cacy . mam tylko jedno pytanie może ktoś zna odpowiedz . w trakcie aktywacji światła się poziomują czy w związku z tym nic złego się nie dzieje w reflektorach? Czy ktoś powie jak długo Wam działa i nic złego się nie dzieje? ja generalnie jestem bardzo zadowolony i skłądam ukłony Kogelowi za kawał dobrej roboty . jak by jeszcze ktoś powiedział gdzie jest kabel od alternatora pod kierą było by cacy. z okolic Kalisza pomogę z instalacją jak ktoś bedzie miał problemy [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:35_________________________________________________ ja tak działam i wszystko pięknie funguje . Włączyłem funkcję AUTO i zapomniałem o sterowaniu świateł na Amen
  11. Witam , Opiszę dzisiaj wam przypadek jak zwariował mój paliwomierz i doprowadza mnie do pasji , Przewaliłem całe FAQ i znalazłem kilka podobnych wątków , ale żaden nie dał mi odpowiedzi na moje pytanie . Jeżeli jest gdzies odpowiedz na moje pytanie to proszę o przeniesienie tematu lub zamknięcie go . kupiłem moje audi jakiś czas temu i wszystko było ok aż do momentu kiedy wybrałem się w pierwszą podróż dalej niż granice miasta , Wyjeżdżając z domu miałem ok pół zbiornika paliwa i zasięg 500 km . Niby wszystko ok ale uwaga teraz , Po przejechaniu 50 km paliwomierz i zasięg zaczął topnieć jak śnieg w maju , i nagle po 80 km od ruszenia mam już zasięg 90 km , ikonke rezerwy i wskazówke na czerwonym polu . Tankuję więc za kolejne 100 zł zeby dojechać do celu i wlaniu 20 litrów okazuje sie że mam prawie pełno i zasięg 800 więc siadam i jadę , i wszystko od nowa zasięg maleje po 10 km ca pare sekund . na 100 km ginie jakieś połowa zbiornika i zasięgo ok 350 -500 km . Co ciekawe średnie zużycie średnia za ostatnie 1000 km to 5,9 l/100 km . średnia prędkość 43 km/h . Wróciłem do domu na rezerwie i do garażu następnie piwkiem zalałem smutek że mi sie skopsało OUDI.Rano wsiadam kluczyk do stacyjki i co widzę ? pół kotła diesla i zasięg 460 km . Myśle przeszło i bedzię dobrze, więc wsiadam i jadę i jak ostatnio wskazówka w dól i po 30 km mam już zasięg 150 km i wskazówka dochodzi do czerwonego pola .Na początku myślałem że może gubie paliwo ale nie , auto suche , nie śmierdzi . Wkurzam się bo teraz to już nie wiem ile mam paliwa . Macie jakiś pomysł ? A może ktoś z rejonu Kalisza podłączy VAGa? jestem świeży w tych tematach więc wole nie ryzykować .
  12. Hejka wszystkim

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.