Treść opublikowana przez Lele
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
nie no bez przesady. chciałbym czesc z was poznac na pierwszym moim zlocie, a nie upic sie w godzine:zyzol: ---------- Post added at 00:34 ---------- Previous post was at 00:32 ---------- spoko spoko, jeszcze nie znasz chlopakow z obornik:punk:nie chce sie chwalic, ale jak idziemy na impreze to tez sporo wypijamy. Zreszta zobaczymy w BT
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Oj trzeba bedzie, trzeba:wink: tymbardziez ze teraz mam 2 tyg z glowy bo na antybiotykach jestem, ale w BT sobie odbije:drunk:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:siema:pierwszy dzien po antybiotyku i jest poprawa, takze niedziela o 16:00 sie zjawie na 99%
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co 2 tyg srednio. teraz w niedziele raczej bedzie:tongue4:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ford F150 V8 5.4l jak mnie pamiec nie myli.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Maxcudo i jak tam sprzedaz autka?? Pewnie jeszcze stoi bo sie nie chwalisz:zyzol: ---------- Post added at 01:44 ---------- Previous post was at 01:40 ---------- Przyjedz, koniecznie jak Vario bedzie, to zobaczysz:punk: No parking przy King Crosie, poziom -2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
potwierdzam:cool1: tez kilka razy juz bylem. nawet jedna "prawie A4" lekko przerosnieta przyjezdza:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam. Ja właśnie weekend zaczynam rano do lekarza tylko, ale jakby co to w niedziele postaram sie byc:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka chlopaki. Sorki ze dopiero teraz ale dopiero wróciłem, szkoda ze tylko na chwile i na weekend emigruje pod frankfurt am mainz ;(. Ogolnie tez chcialem podziekowac za spocika, bylo , foty tez .Musa sprawdzales mi te kąty?? Ogolnie mam pyt do Ciebie czy to jest mozliwe ze mechanior przestawil pasek rozrządu na pompie? Maxcudo, ja moge wymienic zderzak, nie bedzie trzeba lakierowac A V8 Varia jest . Tez bym chcial cos takiego. Sory ze z lekka uogólniłem wątek, ale troszku sie spiesze. Miłego weekendu wszystkm życze
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Poznaniaki mają jakiegoś tam Lecha swojego - w zeszłym roku dane mi było w BK popróbować - powiem że zacne piwko- Adaś na bank będzie miał jak jedzie Nie jakiegoś tylko Pilsa My bierzemy 2 albo 3 zgrzewki, także jak ktoś będzie chciał spróbowac to wystarczy nas poszukac [br][br]Dopisany: 18 Luty 2012, 02:33_________________________________________________ naturalnie u was w Ktc jakie jest regionalne piwko ? GKS :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2012, 22:43_________________________________________________ja piję tylko Tyskie + ew czasem coś na próbę ( w knajpce obok co chwilę są różne piwa regionalne z całej PL- ostatnio mi Ciechan zasmakował ) A piłeś Ciechana Miodowego??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez wpadne i tez bym chciał VAG'a podlaczyc, jesli jest mozliwosc?? :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja sie zjawiłem, ale postałem 20 min i jak nikt sie nie zjawił to pojechałem w swoją stronę za szybko lapka wył przed wyjazdem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez bede:) chciałem VAGiem auto zrobić ale pewnie nikogo z lapkiem nie bedzie?? Ale i tak o 16 jestem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szczerze to pierwszy raz spotkałem sie z tym w EU( czyt. Wrocław) A przez kilka lat troche pojeździłem po EU A na spota też wpadnę:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja już dzisiaj dwa autka odpalałem kablami na szczeście moje odpaliło bez najmniejszego zarzutu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również dzięki za spocika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też wpadnę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ja podobny objaw mam jak sprężyny z przodu wymieniłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja tak sobie stoję i myślę kto tu na kogo tak trąbi A potem patrze, a to Ty Ci przede mną to prawie pouciekali z krzyżówki :> A za mną ojciec się kulał miesięczną furką [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 12:47_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mogę wpaść Lele to byłeś Ty na ul. Polskiej?? :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 02:10 Wiadomo Jak mnie wyprzedziłeś to tak znajomo mi wygl Audiczka :> No i na bukowskiej zawyła syrena...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chłopaki to widzimy się w tym tyg?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I ja,o ile lampy bede miał gotowe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiadomo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez sie zjawie, tymbardziej ze mam romans do Gwertiego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Już dawno nie byłem to bym się wybrał :>