Treść opublikowana przez Lele
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Blind jechałem wczoraj obok Solingen:decayed: jakbym miał Twój nr to może jakiś mały spocik byśmy zrobili. teraz stoje w holandii i czekam za robotą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest tłoczno ale nie ma tragedii:decayed:ale na szamotuły też masz teraz nówke asfalt i się tam fajnie jedzie,km są podobne:wink:A z czarnkowa można jechac za rzekę i DW 174, jest spokojniejsza ogólnie:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok. mogłoby przyjsc do konca tyg bo juz musze auta umyc:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Vario i jak tam, dodzwoniłeś sie do kolesia od chemii??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jestem za gokartami:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sam zmieniałes zawiechę? Jak tak, to szacun. Jeszcze zbieżność do ustawienia, co? Po samodzielnej wymianie przegubu z wyciąganiem półosi itd. nabrałem odwagi No powiedzmy że sam - pomagał mi wujek co ma mały warsztat w Koźminie Wlkp. ma też maszynkę do ustawiania geometrii/wulkanizacja/tłumiki zawieszeniami się nie zajmuje ale kanał był , klucz pneumatyczny też no i kuzyn do pomocy. Sam wujek pił piwo i ustawiał zbieżność Kłopotów nie było - oprócz zapieczonych śrub końcówek drążków które poddały się po siłowej perswazji. O dziwo śruba wahaczy wyszła ręką Po 300 km zawieszenie się trochę uleżało , czuć że trochę twardsze ale jest ok. W końcu tył nie stoi wysoko , chyba muszę podjechać na ustawienie świateł bo wydaje mi się trochę za wysoko świecą. Aha mógłby ktoś kto ma B5 z 1BA zmierzyć wysokość zawieszenia - bo przed zmianą zapomniałem zmierzyć i jestem ciekaw jaka jest różnica Ja też niedawno zmieniałem na 1BE i tez mi tył siadł mocniej:decayed: zmierzyłem, najwyżej jak znajde moje zapiski to napisze, tylko nie wiem czy to coś Ci da bo ja mam Alu 18" 225/40:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również dziękujemy za spota:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oczywiście - komendy głosowe też mają wybór języka. Przestawię Ci w niedzielę. Już dopisuję ---------- Post dopisany at 01:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:09 ---------- Spot w niedzielę 26 sierpnia, godz.16:00 (parking przy McDonald's - Franowo) 1. Madas 2. Bart-S 3. Gwerty 4. Drosdek 5. Burrows 6. Qbazulu 7. slo 8. daniel_sen4 9. bendzji 10. Lele 11. Wajsik86 12. Papuga 13. Tetis 14. miedzikos 15. Pepin 16. ... Ładnie się zapowiada koniec wakacji, prawie wszyscy wrócili już z urlopów:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wiem, wiem, a ta buteleczke Ci po urlopie podrzuce, ok??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Pogoda jest jaka jest, czyli zajrzymy na spota z Papugą:decayed:BTW chciał bym immo zdjąc z auta, ogarnął by to ktoś??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gwerty, a jak bym jednak pojawił sie na spocie to imo byłbyś mi w stanie rozłączyć??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za tydz chcemy na weekend nad morze wyemigrowac, ale to zalezy od pogody:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart a co z tym weekendem?? Bo jak nic nie wypali to mozna chociaz spota zrobic, takiego lekko pijackiego:decayed:
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
To ja, przyznaje się bez bicia:kwasny:No w sumie to takiego juz praktycznie kupilem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No widzisz, w zeszlym roku tez nie pojechalem na letni zlot, bo zamiast w pt, wrocilem we wt nast tyg:decayed:A historia lubi sie powtarzac, ale jak wroce to 3 tyg bede odpoczywac:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bym stawiał na to i to:decayed:Ale co zrobic, ludzie kupują nowe auta z salonu i po 3 latach sie dowiaduja że ich auto to jeden wielki szpachel:decayed:nic ide w kime, bo od rana trzeba dalej czekac za robota, bo ogolnie lipa lekka sie zrobila, jak jutro nic nie zalad to pewnie weekend zostane na wygnaniu:kwasny:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i znalazłem, moje kolorowe audi:decayed:widac lakiernik był fachura:grin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szukałem tego wątku, ale z marnym skutkiem:kwasny:daj jakiegos linka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gratulacje Daniel:decayed: ja może w sob wrócę to wpadnę po moją B5:wink:ogólnie mam zacząc urlop od pn, ale mogę czasem wrócic po weekndzie, A co z tym grillem u Bart-S'a??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja myślę że po twoim urlopie bym Ci podstawił, miejmy nadzieję że będzie ładna pogoda, chyba że teraz na weekend?? to mi napisz albo zadz na tel bo śmigam za chwilę na niemcy:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aja jednak wyjezdzam w sob takze mnie nie bedzie na spocie:facepalm:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to bedzie spot;p drosdek ja chce te przetwornice, 300W12v i 500W24v. jak masz takie to mi wez na spota, na 99%bede:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin wziales juz ten szampon?? ja bym tez chcial podjechac kupic, to moge sie dolozyc, chyba ze za pozno juz jest:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie:decayed: Co ze spotem?? Gwerty ogarnął byś mi te imo? Bo wkurza mnie co jakiś czas:kwasny:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tam na grzyby chodziłem jak bylem maly z rodzicami, teraz jakos nie mam weny, ale duzo ludzi jezdzi do dabrówki lesnej za oborniki, jak na górke wjedziesz to w lewo skrec sobie i tam caly czas prosto w las:wink: Vario dotarla Pw. Dzięki, dzisiaj zamawiam bo trzeba auto w końcu umyc:decayed: