Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lele

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lele

  1. :hi:A czemu wiekszość ma zdj Madasa w swoim profilu?:decayed:robimy spota w niedziele??
  2. Również dzięki:decayed:
  3. no to M1 o 16.30:decayed:moze ciut szybciej sie zjawimy:wink:
  4. to gdzie robimy?? M1 czy KC??
  5. Wiadomo, stanąłem koło swojej to niebo do ziemi;-) I jak tam robimy jakiegoś spota jutro? Jest ktoś chętny?
  6. wyszło zaj....scie:wink: dzwoń jak skończysz:decayed:
  7. To na nastepnego spota sie zgadamy, bo jak teraz w niedziele bedzie to juz raczej nie zdarzysz?? Vario jak tam Audiczka??
  8. Tera mówisz jak auto puściłem Czy na spota wpuścicie mnie z japońcem ?? Z Dżapańskim sprzętem nie będzie na pewno kłopotu:decayed:to może byś mi tą przetwornicę wziął na spota?? pewnie zapomniałeś??
  9. Lele odpowiedział(a) na august temat w Audi A4 B5
    No właśnie, jak tam Custom FiS?? Ja pierwszy zamawiałem go jeszcze zanim założyłeś wątek:decayed:manetki do Fisa juz mam:wink:
  10. Dzięki i również pozdrawiam:decayed:lekko zajechany dzisiaj byłem po wczorajszym melanżu
  11. Potwierdzam sprawę - ojciec tankuje na Shellu i zimą auto zamarzło Ja tankuje różnie , jak mam po drodze - Łukoil , Shell , Lotos chyba te najczęściej Mam pytanie - dziś wymieniałem sobie osłonę przegubu i zauważyłem że gumy w łącznikach stabilizatora są popękane , jakiś wyraźnych luzów nie ma - w zawieszeniu coś tam popukuje , wahacze wyglądają OK , możliwe że to one się odzywają? Ale tylko na takich licznych drobnych nierównościach. Tak raczej to one. u mnie tez na chwile ucichło jak je wymieniłem. później wahacze wymieniłem i jest cisza. jak są jeszcze ori, to ciężko się je ściąga, znaczy się ciężej jak lemfordery, które założyłem:wink:
  12. Vario ja mam teraz na przodzie brigdestone turanza er 33 i na mokrym sa duzo lepsze jak conti sporty 2:wink:musiałbyś sie na ling longach przejechac w deszczu, to dopiero się lodowisko robiło:grin:
  13. :hi:Ja z gier to moge w sieci pograc w Warcrafta III:decayed:
  14. No to zrob liste:decayed: Papuga i ja napewno wpadniemy:wink: A foto najwyzej przy okazji:decayed:
  15. Spoko, a wziąłbyś aparat? Bo robisz fajne zdj, a na tych felach jeszcze nie mam fotek:wink:
  16. Siema. To robimy w niedziele spota??
  17. Dzisiaj delikatnie tylko:decayed: Ile można??
  18. A ja odpadam jutro. Idę na chrzest bratanka na 12:decayed:także jutro dzień pełen wrażeń
  19. A na która Vario planujesz spota na tym drifcie??
  20. :hi:Siema chłopaki, wczoraj w Bydgoszczy dojrzałem ładną B7 niebieska nr rej. CT??22H To jest jakaś klubowa??
  21. Również dzięki za spota, jak zwykle trza zacząć cięzki tydzień pracy:wink:Ale jeszcze 5 dni i weekend:decayed:
  22. Jak ma sie podzielic to lepiej M1, najwyzej usiadziemy w mc'donaldzie jak bedzie padac:decayed: Chlopaki do ktorej grandziliscie na MTP? Bo mysmy jakos po 15 dotarli:wink:
  23. tak jechałem wczoraj o tej porze :hi:No to sie mijalismy:decayed: A ja już w NL własnie skonczylem prace na dziś
  24. Również wszystkiego dobrego na po świętach:decayed: PS Madas nie jechałeś czasem dzisiaj przez oborniki chwile po 13? Bo mi się wydaje że Cie mijałem:wink:
  25. spoko. tylko 300zl z glowy:decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.