Treść opublikowana przez Lele
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mi w lbn większość dróg już naprawili i cały czas coś robią także elegancko się robi Lucky U. Co tam u Ciebie Bartku? sprzedałem ałdi...występuje z klubu niEdługo na 3 dni wpadam do poznania więc można się spotkać w starej ekipie Bardzo chętnie. Gokarty czy kręgle? jak bede na miejscu to na gokarty tez bym sie wybrał :> dajcie tylko termin
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez mysle ze tez wpadne. PS Maxcudo ogarnales te problemy z cisnieniem w turbinie??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tez postaram sie byc jak za mocno nie zapije, bo w sob jak wroce to opijamy wczoraj urodzonego Mikolajka :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W lusówku jest kolo ktory naprawia i zakłada webasta. Ja bym tam podjechał :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam. blind to kiedy bedziesz na kolejnym spocie?? :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to co chłopaki w niedziele znowu na KC Spocik?? Ja na 99% bede :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki również :> kilka autek sie zjechało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez mysle ze sie ogarne na spota. Napiszcie tylko gdzie :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mam AB - (minus) jakby co to tez moge oddać. tylko o 11 ide do dentysty bo juz 4 dni mnie zęby bolą. nie mogłem wcześniej iść.[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 03:10_________________________________________________cześć. A co z ym jutrzejszym spotem?? :>[br]Dopisany: 22 Październik 2011, 10:27_________________________________________________
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam blind1 to w niedziele wpadniesz znowu?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jak wróce do domu na weekend to tez moge w niedziele wpasc :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To kiedy chłopaki następny spocik?? :> byłem teraz i myślałem szczerze że więcej aut bedzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3 auta były :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
2 x Scania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A kiedy ten miedzynarodowy?? :>
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
tzw stan nieważkości jest jedno ale.....gdzie jest słońce ciągle pada brak słońca to też nie przeszkoda :>
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
wypadało by byście się sami dobrali bo nie chce potem słuchac że ktoś ma kogoś w pokoju co chrapie,albo w nosie dłubie,albo śmierdzi itd A skąd kto ma wiedzieć czy chrapie, czy w nosie dłubie, czy smierdzi?? jak na moje to nie ma czym sie przejmować
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
ja tam moge spac i pod golym niebem byle by nie padalo :>
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
No ale jakby co to jeszcze jest przed;)
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Jak dla mnie to mozemy pod gołym niebem spac :> byle termin zostal niezmieniony
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
To co tam, gdzie i kiedy jedziemy?? mi ogolnie czas pasuje idealnie, bo zaczynam urlop
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Moze ktos mi powiedziec co, gdzie i jak trzeba zrobic zeby sie zapisac?? ogolnie zaczynam urlop w tymczasie i tez na 100 jade :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ogolnie jestem posiadaczem o stycznia A4i ale podobna(moja benz 2.6, rodzicow 1.9 110) juz jezdze prawie 5;)