Treść opublikowana przez Lele
-
Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
My również dziękujemy wszystkim za super zabawe jak co roku.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema, tez mnie chwile tu nie było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lelki i Papużki też jadą. Jak dobrze pójdzie to i nasza maskotka pojedzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również dziękujemy za spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I co z tym spotem, bo też wpadniemy w razie co
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ile czasu zajmuje caly zabieg??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My też z Papuga może zawitamy ;-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Siema, Miedzik wracałeś dzisiaj z Obornik na Poznań bo bardzo podobne do Twojego audi minąłem wracając do domu:wink: mam nadzieję że na następnego spota zawitamy:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również dzięki:decayed: cali i zdrowi już w domu:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:My na 16 możemy podjechać tak na godzinkę to niech ktoś ustali o której:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My też byśmy podjechali:wink: to w niedziele na 16??
-
Dywaniki welurowe
Ja 2lata temu od kolegi Musti z forum kupiłem i dają radę do dziś, tylko nie pamiętam ile dałem bo odbierałem je w BT pod lekkim wpływem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fiestą jeździłem na nowych ecocontrolach ale rozm 165/60 R 14 i dawały radę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miedzik dotarł na sam koniec spota
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki również za spocika, a najbardziej dla Grzesia za wyrezanie kiery:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Szkoda że się z Bukowiną termin złożył bo bym się z chęcią przeszedł na Motor Show
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poznań pochmurny ale jutro dojedziemy i będziemy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem zmuszony, choć niechętnie, sprzedać audi:kwasny: dlatego mam pytanie, czy ktoś nie chciałby grilla od RS'a B5 albo Bix'ów od Grzecha? Możemy podmienić za pewną dopłatą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1- niestandardowy 2- slo ( obowiazkowo ) 3- Gwerty 4- Maciej 6001 5- Maxcudo(90%) 6- Lele 7- Papuga
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Ładna furka. Przyjedź na spota się nią pochwalić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lele jeździ w pl do inowrocławia, gniewkowa i czasem piotrków trybunalski:wink: ale jakby jakimś cudem dostał trase w ten rejon to się odezwę
-
Cyrk z wolnymi obrotami
chłopaki ja mam podobnie, plus jeszcze jeden wkurzający problem, a mianowicie przy ruszaniu auto sie zdławi, schodzi na ok 400 obr. ostatnio zaczeło mi się to nasilać i sporadycznie mi zgaśnie:wallbash:. Brat miał podobnie w borze 2.0, padł mu czujnik obrtów i po wymianie przestał się dławić. Kojarzycie może ile ohmów powinno być u nas na tym czujniku??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również dzięki może częściej teraz będzie taka frekfencja:wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No my też może zawitamy na spot:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario we wt może zdąrze wpaść na chwilę zanim prace skończysz bo lecę do gazownika na przegląd na 14:wink: