Treść opublikowana przez Lele
-
Wymiana zawiasu drzwi kierowcy ( dolny )
Ja mam przedlifta i też mam 2 przeskoki:wink:
-
Montaż kompresora PES G2 w silnikach V6 audi a4 b5
Jaki koszt tego zestawu??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Grzesiek jeszcze jechał Robimy wieczorem mini spot pod złotym???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poszukuje zacisku tylnego prawego do b5?? ma ktoś może albo wie kto by miał
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My też się pewnie zjawimy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:wszystkim, ja tez potrzebuje właśnie, ale chyba zobacze czy kolumne nie lepiej wymienic od polifta:wink: Właśnie zobaczyłem że forum mi zrobiło swap silnika:polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema. Dzisiaj przymusowy postój w Koninie Spota jakiegoś robimy??
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Dzisiaj u was na rejonie pauze kręce:decayed: lotos za koninem w stronę ślesina
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Papuga jest waszym sąsiadem:decayed: Ale koło grosza bardzo chetnie z wami wypije browar, tylko w tygodniu przeważnie mnie nie ma, tez po niemcowni śmigam:grin: Ja ostatnio w hansa parku byłem, także nastepny raz to pewnie też do soltau się wybierzemy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również dziękujemy za Spota:decayed: A przed chwilą jeszcze spotkałem na niestachowkiej kolege ze srebrnej B6 PO 7**AS. To chyba kolega Rosoool?? Nie wiem czy mnie poznał bo Astrą kulałem:grin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
My też podjedziemy z Papugą Tym razem moim
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U mnie cos podobnego było jak jechaliśmy na BT i już wiecej sie nie pojawiło:decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
El Martinez ma takową chyba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Spota jakiegoś by się zrobiło:decayed: ktoś chętny??- Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
Cena nie jest tragiczna:decayed: A funkcji o wiele wiecej jka w serii:grin:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario a te komorniki to kiedy?? za tydz??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:No ja staram się nie opuszczać, ale przeważnie pogjeżdżam nie swoim autem:decayed: może za tydz bedzie lepsza pogoda to można by coś zrobić??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No zaszalała z tym czyszczeniem:decayed: ciekawe jaki koszt tego wyszedł?? A w niedziele planujemy jakiegoś spota??- Uchwyt na napoje z Audi A4 B5 99r do przedlifta 96r zamiast schowka.
Dobry patent:decayed: u siebie też w niedalekiej przyszłości go zrealizuje:decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Gzresiu jeszcze raz wielkie dzięki za pakiet light:decayed: ja jeszcze dzisiaj kończe majówkę bo nie ma pracy:grin:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
DO:bry:Co tam Pany??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:długi weekend czas zacząć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
PRZÓD opony 195/65/15 letnie felga 7j Et 39 Tył opony 195/65/15 zimowe felga 6j Et 45 wcześniej tył z przodem był zamieniony i auto było przyklejone do drogi. Teraz tył zarzuca. Pewnie przez to że zimowa opona jest bardziej miękka przy tej temp co teraz mamy:decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również Również dzięki i postaram się nastepnym razem swoim autem zawitac:decayed: Lele ja też chce zobaczyć :whistling:bo u Varia jak byliśmy to brata byłeś cwaniaczku:kox: Spoko loko, następnym razem będę swoim:decayed: Dzięki Vario to moja audiczka nie wygląda najgorzej:wink:Dzisiaj dałem boczki Grześkowi to w środku trochę się rozjaśni:banan: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00