Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lele

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lele

  1. "-1 zielony" to tam gdzie zawsze?
  2. :hi:Też jestem za KC:decayed:
  3. spoko. to najwyzej przed spotem bym podjechal bo po nim od razu smigam do tyry:kwasny: chyba ze bedzie w pozniejszych godz to wtedy w przyszlym tyg podjade do wrzesni:wink:
  4. No pewnie tez:decayed:ale i tak wole moja audiczke:grin:szkoda ze jej czipa zrobic nie moge bo momentami czuje ze troche juz za wolna:wink:
  5. powiem szczerze ze nie pamietam:polew:To juz autopilot mnie prowadził:decayed:aż w końcu i on wymiękł BTW Ja też się zjawię na spocie:wink:Ale zaraz po do tyry:kwasny: ---------- Post added at 17:19 ---------- Previous post was at 16:44 ---------- i ta B7 za nim:kox:1 fela warta tyle co moje B5:decayed:
  6. Przeholowany to mało powiedziane:wink: mnie to musieli kuźwa zanieśc do pokoju:polew:
  7. Spoko. Ja spadam spac bo do poludnia musze sie ogarnac a byl bardzo ciezki weekend:decayed: oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu
  8. Jeszcze masz letni na koniec wakacji Na ten tez sie pewnie wybiore bo ponoc gdzies na mazurach bedzie, a mam zamiar sie jeszcze wybrac w tym roku na wilczy szaniec. To połaczymy pewnie sobie to:wink: BTW i jak tam mój Climatronic? Dało się go zreanimowac? Odświerzone połączenia elektryczne ale to niestety nie to - raczej panelu trzeba będzie szukać. Zobaczymy co będzie się działo po podłączeniu... Będziesz we Wrześni w tygodniu czy na spota mam przywieźć? ---------- Post added at 00:44 ---------- Previous post was at 00:37 ---------- Papuga zadowolona z wyjazdu? Wiadomo:decayed: Wydaje mi sie ze nie bylo osoby nie zadowolonej(przynajmniej nie spotkalem) A clime to na spota wez. mam nadzieje ze bede na miejscu w niedziele:wink:
  9. Lele ciesz się że nie musiałeś kabli podłączać bo Ci uratowałem akumulator dzieki:wink: przy okazji piwo stawiam, ale z moja skleroza to pewnie bedzesz musiał mi przypomniec:kox: ---------- Post added at 22:31 ---------- Previous post was at 22:29 ---------- No my jakos ok 14 ruszylismy z zakopca i przed polnoca w domu. Ogólnie tempo spacerowe i przez kalisz bo siore goudy zgarnialismy z kalisza własnie. ---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:31 ---------- Jeszcze masz letni na koniec wakacji Na ten tez sie pewnie wybiore bo ponoc gdzies na mazurach bedzie, a mam zamiar sie jeszcze wybrac w tym roku na wilczy szaniec. To połaczymy pewnie sobie to:wink: BTW i jak tam mój Climatronic? Dało się go zreanimowac?
  10. Również dzięki za zlocik. Za rok też nie omieszkam zawitac:grin:
  11. My tez niedawno wróciliśmy. Było dużo lepiej jak się spodziewałem.Za rok pewnie też pojedziemy:decayed:
  12. Dobra ja uciekam bo przed wyjazdem jeszcze trzeba flaszke zrobic i wytrzezwiec:wink:
  13. 4 kolo mc donalda komorniki:decayed:
  14. :hi:Jeszcze ostatnie przygotowania i lecimy. Vario godz bez zmian?
  15. spoko, najważniejsze ze mam skad wziac na zastepstwo do BT:grin: Vario a miałem Ci mówi ze byłem dzisiaj w twoich rejonach:wink: w zalasewie na os Leśnym:grin:
  16. To kolo który wypija tyle ze oka bieleja:kox: i to jest on:polew:
  17. Ja nie, to cube co z nami jedzie. Ja nie mam fakebuka. No mam nadzieje ze chociaz pare zdan zamienie z nim:decayed:
  18. Damy rade:kox:
  19. Vario a wiesz juz kto ma byc gosciem specjalnym?? Bo mi kumpel mowił ze Kuba Bielak tez jest na FakeBuku wpisany ze leci na nasz zlot:kox:
  20. Nie no wiadomo. w nocy to raczej normalnym ludziom pogawedki nie przeszkadzaja na 19. Ale to sie na bierzaco ustali.
  21. albo narty ---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:29 ---------- Nie, widły bo ładny gnój tam bedzie:grin: Z tego co zdarzyłem się naczytac
  22. Zapomnialem isc po CiBidibi, ale jutro juz nie zapomne:decayed: A jest jakis kanal klubowy??
  23. Poznamy sie w BT wszyscy:kox:tylko trzeba zabrac widły...
  24. Juz po piciu:decayed: Rano trzeba byc trzezwym i auto jeszcze doszykowac:wink:
  25. nie no mam nadzieje ze nie bedzie az tak zle:grin: nic ja spadam sie hartowac na BT. dzisiaj przepalanke mojego ojca testujemy. Narka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.