Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lele

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lele

  1. Wiadomo, ja w końcu dorobiłem się normalnych (czyt. nowych nie z PRC:facepalm:) opon.
  2. Jak Arka:audi: jest kozą to moją zacznę nazywać jednooką żyrafą
  3. No te chińskie hidy przestały ogarniać przy ori palniku, ale już jest poprawione:decayed:
  4. :hi:Powiem wam że też ostatnio z Grzesiem zrobiliśmy u mnie lampki, efekt był taki że teraz w nocy mnie z satelity namierzą jak je zapale:decayed: jak się ktoś zastanawia nad tym modem to polecam:wink:
  5. Dzięki również za spota:decayed: Quba my również dziękujemy za browarek. Grzesiu dzięki za lampki:banan:( chociaż chińskie HIDy pasują do nich jak wół do karety:facepalm:), ale jutro myślę że ogarniemy już je do końca.
  6. Shymbii podeslal byś mi na pw nr tego kumpla z Dafa w komornikach?? Grzesiu jak będziesz miał kpl gratów do mnie to daj znac
  7. Dzięki za spota:decayed: Ja też mam popiskiwanie w lewym kole, myślałem że zacisk sie zaciera ze starości, wyczyściłem , wpadły nowe tuleje na których jarzmo pracuje (ori 4 tulejki na 2 koła tylko 143 zł) i dalej piszczy. Ale już się koło nie grzeje także tulejki już miały dośc po 18 latach:wink: Podejrzewam że łożyska wysiadają, także w tyg auto idzie do mechaniora i zobaczymy czy to łożyska.
  8. To co 16?? Grzesiu weź polar ten duży na przymiarkę
  9. Ja myślę że na KC-2 zrobimy:wink:
  10. :hi:Jak coś będzie to też wpadniemy z Papugą 1.Lele + Papuga
  11. Siema Nie tylko Vario uzależniony od mocy:decayed: Ja puki co to podwajałem moc każdego kolejnego auta:wink:
  12. Nie wpadło mi bo ja nie robiłem:wink: ale my doszliśmy do wniosku że olej był wymieniany kilka"dziesiąt" tysi wczesniej:facepalm: zwal miske i ją też wyczyść zanim ruszysz auto:wink:
  13. 2 lata temu miałem ta sama akcje, popychacze Ci stukają. Ja wymieniłem wszystkie ale teraz pewnie wymieniłbym tylko te wadliwe. U mnie całą miskę olejową musieli wywalić i czyścić wszystkie kanały. A pompe masz dobrą bo podaje na drugą stronę
  14. No zdarza się najlepszym to i kobietom się czasem zdarzy:wink: Jakby jutro ktoś nie miał planów to robię grilla w POB jakoś z wieczora,ok 19. Chętni wpaść to pisać na pw:decayed:
  15. Grzesiu Dzięki jeszcze raz za wymodzenie auta:decayed: większość drogi do obo jechałem na tempomacie:wink: na włączonych przeciwmgielnych:polew: w czwartek widzimy sie na grillu:drunk:
  16. My również dziękujemy za spocik :-) jak zwykle nie swoim autem:decayed: Ale A4 b6 była także jest si:grin:
  17. To my podjedziemy na 15.30
  18. Wiadomo:decayed:
  19. czy możemy zrobić spota na 15 bo mi i Papudze ta godzina najlepiej pasuje? ---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ---------- BTW pojawię się tym razem białą perełka B6
  20. Grzesiu a o pn pamietasz?? jestem od rana jak tylko wstaniesz
  21. Ale w niedziele Kuba, dzisiaj i tak w obo bede, bo jutro od rana mam dużo pracy, bo kumpla do ślubu wiozę
  22. Mi też średnio wychodzi 13l i to przy dość dynamicznej jeździe. Raz mi spalił 16l ale to była wina hu...wego gazu:wink:
  23. Ja mam podobny problem, oddaje w pn do magika, coś mi mówił że albo osuszacz, albo jakiś zaworek w sprężarce:wink:jak odbiore to dam znać co u mnie było
  24. Spota robimy??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.