Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

laser32

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez laser32

  1. laser32 odpowiedział(a) na rookie5 temat w Audi A4/S4 B6
    Pewnie skrzynka była zmieniana bo na tabliczce zanamionowej jest bfb. Ciekawi mnie jaka jest różnica w dynamice/elastyczności skrzyni 5 i 6.
  2. laser32 odpowiedział(a) na rookie5 temat w Audi A4/S4 B6
    No to ci musieli silnik wymieniać bo skrzynie 6 to raczaej tylko BEXy miały, sprawdż jeszcze wlepkę w bagażniku (wlepka prawdę ci powie).
  3. laser32 odpowiedział(a) na rookie5 temat w Audi A4/S4 B6
    Sądząc po skrzyni 6 to kolejny BEX w klubie. Gratulacje wyboru jedynego słusznego napędu
  4. Zastanawiam się tylko co ci syczy przy zmianie biegów, bo mi nic nie syczy w czasie jazdy. Mi tylko syczało jak pękł mi wąż gumowy łączący turbo z filtrem więc może warto sprawdzić.
  5. Mi po remoncie śmiga jak ta lala no i wyskoczyło na hamowni 159KM/217Nm.
  6. Jak już silnik robisz to jeszcze przyda się regeneracja turbiny. U mnie regeneracja turbo + nowa uszczelka pod głowice + planowanie głowicy + nowe szpilki + czyszczenie głowicy + szlifowanie kanałów wydechowych + pierścienie + cztszczenie bloku silnika i miski olejowej + uszczelki + kolanko od odmy + świece irydowe wyszło 3000zł.
  7. Popieram sevesa czrny "dyfuzor" na pupce powinien być oki + oczywiście pakiet czerń. Powstało by coś na kształt bajk'owego B7 tyle, że to był sedan ale moim skromnym i tak był piękny.
  8. U mnie przed remontem silnika i turbiny było 12,0 teraz jest 10,0 więc jest ok.
  9. Autko zacne, ale spalanie 5,5 jakoś mi nie podchodzi, no chyba że z górki masz do domu .
  10. Szaleństwo, ale jaja to mają ogromne i to ich trzyma przy ziemi (wiadomo im niżej środek ciężkości tym lepiej).
  11. Szukaj wydechu ( ja znalazłem za 400 plus KW) a reszta na samym początku opisana. Spróbuje nagrać czymś co nagrywa ładnie dźwięk, bo z mojego telefonu to rempolenie tylko słychać. Witam. Ja znalazłem za 550 + kw więc jak możesz to daj jakieś namiary.
  12. Gratulacje i popieram zero LPG. Mam bardzo podobnego tylko silnik niestety BFB. Ja też nie mogę doczekać się zimy :quattro:
  13. Witam wszystkich ma imię mama Marek mieszkam w Lublinie. Nie mam jeszcze audi ale właśnie jestem na etapie szukania. W opcjach jest A4 B6 1.8T lub B7 2.0T, manual, Quattro. Innych opcji nie ma (żaden LPG lub ON) .Pozdrawiam i czekam na porady i propozycje (sam oczywiście siadam do lektury forum).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.