Treść opublikowana przez laser32
-
[b6 bfb]
Pewnie skrzynka była zmieniana bo na tabliczce zanamionowej jest bfb. Ciekawi mnie jaka jest różnica w dynamice/elastyczności skrzyni 5 i 6.
-
[b6 bfb]
No to ci musieli silnik wymieniać bo skrzynie 6 to raczaej tylko BEXy miały, sprawdż jeszcze wlepkę w bagażniku (wlepka prawdę ci powie).
-
[b6 bfb]
Sądząc po skrzyni 6 to kolejny BEX w klubie. Gratulacje wyboru jedynego słusznego napędu
-
[B6 1.8T Quattro 196KM 2001] Dolphin szary Latający Holender
Zastanawiam się tylko co ci syczy przy zmianie biegów, bo mi nic nie syczy w czasie jazdy. Mi tylko syczało jak pękł mi wąż gumowy łączący turbo z filtrem więc może warto sprawdzić.
-
Remont silnika a4 b5 1.8T przybliżony koszt ?
około 6000 km
-
Remont silnika a4 b5 1.8T przybliżony koszt ?
Mi po remoncie śmiga jak ta lala no i wyskoczyło na hamowni 159KM/217Nm.
-
Remont silnika a4 b5 1.8T przybliżony koszt ?
Jak już silnik robisz to jeszcze przyda się regeneracja turbiny. U mnie regeneracja turbo + nowa uszczelka pod głowice + planowanie głowicy + nowe szpilki + czyszczenie głowicy + szlifowanie kanałów wydechowych + pierścienie + cztszczenie bloku silnika i miski olejowej + uszczelki + kolanko od odmy + świece irydowe wyszło 3000zł.
-
[B6 BEX] Czerwony Avant S-line 1.8T Quattro
Popieram sevesa czrny "dyfuzor" na pupce powinien być oki + oczywiście pakiet czerń. Powstało by coś na kształt bajk'owego B7 tyle, że to był sedan ale moim skromnym i tak był piękny.
-
[ALL B6] Audi A4 1.8T BFB
U mnie przed remontem silnika i turbiny było 12,0 teraz jest 10,0 więc jest ok.
-
[ALL B6] Audi A4 1.8T BFB
Autko zacne, ale spalanie 5,5 jakoś mi nie podchodzi, no chyba że z górki masz do domu .
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Szaleństwo, ale jaja to mają ogromne i to ich trzyma przy ziemi (wiadomo im niżej środek ciężkości tym lepiej).
-
Dobry i tani mod wydechu w Audi A4 B6 1.8T quattro
Szukaj wydechu ( ja znalazłem za 400 plus KW) a reszta na samym początku opisana. Spróbuje nagrać czymś co nagrywa ładnie dźwięk, bo z mojego telefonu to rempolenie tylko słychać. Witam. Ja znalazłem za 550 + kw więc jak możesz to daj jakieś namiary.
-
[B6 BEX] Moje 190 KM przyjemności
Gratulacje i popieram zero LPG. Mam bardzo podobnego tylko silnik niestety BFB. Ja też nie mogę doczekać się zimy :quattro:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich ma imię mama Marek mieszkam w Lublinie. Nie mam jeszcze audi ale właśnie jestem na etapie szukania. W opcjach jest A4 B6 1.8T lub B7 2.0T, manual, Quattro. Innych opcji nie ma (żaden LPG lub ON) .Pozdrawiam i czekam na porady i propozycje (sam oczywiście siadam do lektury forum).