Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

luck109

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez luck109

  1. Zdecydowałem się na ten model, bo był dostępny w salonie od reki i co najważniejsze w dobrej cenie, a już byłem trochę znudzony poszukiwaniami auta B9 z podobnym wyposażeniem to o wiele większy wydatek To też dla mnie jest niezrozumiałe,dlaczego nie dodali podstopnicy Będę musiał zaopatrzyć się i założyć do kompletu A czy to duży problem z dołożeniem? Co do gwarancji to nie 3, ale 5 lat Ale i tak jest to dobra wiadomość, że można dokładać 'gadżety'. O którym paneliku mówisz? Z tego co się zdążyłem zorientować to każdy posiada. Masz rację, że giną, strasznie hula tam wiatr Wydaje mi się, że z czasem coś też z tym zrobię A miał być biały z tym samym pakietem, ale jak zobaczyłem tego to było...NO WAY Powiem Ci, że widząc na zdjęciach nie mogłem się na początku przekonać do tego wzoru felgi, który obecnie posiadam, ale na żywo to już zupełnie inna bajka
  2. Witam Chciałbym pokazać Wam moje autko Rocznik: 2015 Silnik: 1.8 TFSI CJEB Kolor: Misanorot Perleffekt - LZ3M Wyposażenie: - Pakiet S-Line zewnętrzny i wewnętrzny; - Pakiet Sport Edition Plus - Competition Plus w skład którego wchodzą: Nowo zaprojektowany spojler dachowy; Nowo zaprojektowany przedni zderzak z dużym wlotami powietrza wykończony w czerni na wysoki połysk; Tylny zderzak w sportowym wykonaniu; Ramki wokół szyb i dyfuzor w wykończone w czerni na wysoki połysk; Emblematy S-Line na przednich błotnikach; Progi aluminiowe z wkładką wykończone z logo S-Line; Ramka wokół zegarów wykończone w Piano Black; Nakładki na pedały ze stali nierdzewnej; Pakiet Xenon plus; Felgi 8,5Jx19" aluminiowe felgi Audi Spor;t 5 – ramienne, Titanoptic mat; Kolor nadwozia Misanorot Perleffekt Przyciemnione szyby (Privacy glass); Pakiet połysk; Czujniki parkowania przód i tył z wizualizacją; Pakiet połysk czerń Audi exclusive z czarnymi lusterkami zewnętrznymi wykończonymi na wysoki połysk. Poza tym jest jeszcze: Czarne relingi; Elektrycznie ustawiane i ogrzewane zewnętrzne lusterka MMI 3G plus z Google Maps; Kolorowy komputer pokładowy - FIS; Tempomat; Podgrzewane przednie fotele; Audi Connect; Siedzenia sportowe z pompowanymi odcinkami lędźwiowymi; Skórzany podłokietnik; Czujnik światła/deszczu; Pakiet oświetlenia; Odtwarzacz DVD; Audi music interface; Wewnętrzne lusterko fotochromatyczne; Tapicerka skórzana z tkanina Sprint; Wewnętrzne oświetlenie LED; Wykończenie wnętrza w matowym szczotkowanym aluminium; Zabezpieczenie antykradzieżowe kół; Przygotowanie do montażu haka; 3-ramienna multifunkcja sportowa kierownica ze spłaszczonym dołem; Audi Sound System; System komend głosowych dla nawigacji; Bluetooth; Elektryczna tylna klapa; Pakiet Business. I to chyba na tyle, ale pewnie znalazłoby się jeszcze parę gadżetów, których nie wymieniłem Czas na foty: Jeśli chodzi o plany to ciężko powiedzieć, bo auto jest na gwarancji i to mnie ogranicza Ale już wiem, ze na tą chwilę przydałyby się składane lusterka zewnętrzne z fotochromem oraz 3-strefowa klimatyzacja. [update 20.12.2015] Zimowy set (Wybaczcie za jakość)
  3. luck109 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie chce założyć na zimę 17x7,5 i gumę 225 Jakie ET powinna mieć ta felga?
  4. luck109 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Postaram się wrzucić coś po niedzieli,bo obecnie jestem na urlopie
  5. luck109 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @Hohe, Tak, nówkę
  6. luck109 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Felga jeszcze nie była ściągana więce nie mam pojęcia, ale tak - to 19"
  7. luck109 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja właśnie nabyłem taką sztukę w pakiecie Sport Edition Plus
  8. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @niestandardowy http://vag-codes.info/
  9. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wygląda jak Vossen CVT
  10. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Asystent zjazdu. Podpowiada jak zjechać z autostrady i tego typu rzeczy
  11. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @serfin, ten świst to najprawdopodobniej turbina. Ale to będzie normalne jak ma usuniętego DPFa. Bo nie ma kolejnego elementu który tłumi dźwięki i w ogóle. Więc nie masz się czym przejmować. Najwyżej niech mnie ktoś poprawi
  12. @julo23, no i możesz sobie darmowy multiroom w domu teraz zrobić
  13. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Towar exclusive
  14. Zasada taka - choćby nie wiem co to wysyłaj wypowiedzenie. Wtedy niemal za wszelką cenę będą chcieli Cie zatrzymać.
  15. Teraz pytanie - dlaczego nowe gniazdo siadło? Czy przypadkiem zasilacz nie jest winowajcą - tam bym jeszcze sprawdził, żeby potem nie zdziwić się, że płyta poleciała. Teoretycznie powinny być tylko dwa przewody. Oznaczenie który jest który powinno być na zasilaczu
  16. @Duch^, zapytaj o ofertę Start+ za 19,90pln. Dostajesz tam kartę nie parowaną z tunerem. Podpisujesz umowę i w każdej chwili możesz zmienić na fulla abo
  17. Nie, będzie przez niego płynął stosunkowo duży prąd. Ciepło które się będzie na nim wytwarzać musi się jakoś rozpraszać
  18. Na Blue PB bardzo przyjemnie się pracuje... Ahhh ten zapach Efekt też jest bardzo fajny na czarnym lakierze
  19. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Temat takich listew był gdzieś na forum. Materiał z których są zrobione - kiepski. Jak nie zdejmiesz na zimę to się powyginają od zimna Poszukaj tematu to znajdziesz. Tak jak @H4mm3R, pisze - odpuść sobie. Chyba, że chcesz zaryzykować.
  20. luck109 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Był ktoś z kolegów na Home of quattro w Warszawie?
  21. Ciężko Ci będzie znaleźć te środki w zwykłych sklepach motoryzacyjnych. Na allegro może być łatwiej, ale też może być problem. Możesz poszukać np na: Profesjonalne kosmetyki samochodowe - Meguiars sklep, detailing POLISHANGEL Auto kosmetyki samochodowe auto detailing kosmetyka aut - MrCleaner.pl
  22. Można to nazwać środkiem konserwującym dającym nam efekt końcowy, np matowy albo błyszczący PLAK można "nazwać" dresingiem
  23. Straszenie na nich nie działa. Wyślij wypowiedzenie a się przekonasz co Ci mogą naprawdę zaproponować.
  24. Wyślij wypowiedzenie, od razu będą inaczej rozmawiać
  25. @wrclaguna, a musisz zwrócić? Jak tak, to do najbliższego NC+

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.