Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo 100-lat! Wyebao wszystkie posty z wczoraj?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oj Matej Matej Ja to nie mam czym się lansować. Za to Cubrową furę to z daleka widać i takim to by się pobujał... A tak w ogóle... Matej bo Fantomas się z Ciebie śmieje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chwile człowieka na forum nie bylo i tu taka rozpusta. Ciesz sie ze nie widziałeś Inoxa...Jemu odrysowali na brzuchu Mi przynajmniej odrysowali mojego. Matej z tego co słyszałem dzierżył w dłoni co najmniej kilka do przymiarki. A tak z innej beczki, Wszystkiego Dobrego Koledzy i Koleżanki na te Święta! PS: Zdrówko!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemka Paniska Ten gość za monitorami to rozumiem codziennie darmowego roentgena ma?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie że da się zmienić, podnosisz auto na podnośniku i dajesz... Tylko w Twoim przypadku będzie ciężko wleźć pod auto z takim brzuchem.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gratulacje Miodek dla Was. Panowie dzięki za spota meczowego wczoraj. Kerczi dzięki za podwózkę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i fajnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty to jesteś raczej piesek leszek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zaczyna się od rana...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No teraz się nie dziwie że nie tylko themon na takie ciacho leciał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tyś widział smutnego... Byłem czujny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
taaa, jasne szczególnie przy hamowaniu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na zwrot towaru zakupionego przez internet masz 14 dni (od grudnia 2014) EDYTKA: a jeszcze bardziej uściślając to jest chyba jeszcze takie cuś (nie pamiętam dokładnie) że jeśli sprzedawca nie poinformuje kupującego o możliwości odstąpienia od umowy to można odstąpić nawet do 12 miesięcy po jej zawarciu- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Uderz w stół...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dlatego zapłać bo czekam tylko na Ciebie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też dzięki za spota.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przekraczam, ale tylko jak dostanę skurcz w nodze.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam te oponki. za***iście ciche, mają male opory toczenia. W porównaniu do poprzednich Conti SportContact 4 mimo że tańsze, są o wiele lepsze. Też klasa premium a tańsza o 100zł na sztuce. Jedyną wadą może być fakt ze są troszkę bardziej miękkie, wiec bardziej trza na dziury uważać. Ale opona warta swojej ceny. Kupowałem nóweczki. Polecam.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo Łukasz jest przyzwyczajony że guma jest zawsze za duża- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niby dlaczego? Ja miałem nominał 235 na feldze 7.5J... Teraz mam 225 na tej samej feldze i jest punio.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Musisz jakieś LEDy w środku zapodać bo uja widać na zdjęciu.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To są pomówienia. Ja chce na przykład wypróbować- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I odpada bo bez full ledów...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jest taki człowiek wielu pasji... bij do niego! - Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS