Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powiem Też Cię lubię
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co powiesz na to:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podobno pies mojego sąsiada po wykastrowaniu tak miał.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Te co miałeś w B8 najlepsze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fakt, przelew zaksięgowany a FURKA KOX Prowadzi się bajka. LEDy miażdżą system. Pierwszy stopień odwagi: O czwartej nad ranem wracasz narąbany do domu. Żona stoi w drzwiach z miotłą, a ty pytasz: - Zamiatasz czy odlatujesz?! Drugi stopień odwagi: O czwartej nad ranem wracasz kompletnie pijany do domu. Żona leży w łóżku, nie śpi. Bierzesz krzesło i siadasz przy niej. Na pytanie: "Co to ma znaczyć?" odpowiadasz: - Chcę siedzieć w pierwszym rzędzie, jak zacznie się ten cyrk! Trzeci stopień odwagi: O piątej nad ranem wracasz pijany do domu. Czuć od ciebie damskie perfumy, masz ślady szminki na kołnierzu. Klepiesz żonę w tyłek i mówisz: - Teraz twoja kolej! Czwarty stopień odwagi: O szóstej nad ranem wracasz do domu pijany w towarzystwie dwóch panienek. Stojącej w drzwiach żonie, mówisz: - Stara, nie bądź świnia, powiedz, że jesteś siostrą!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Słowa, które trudno wypowiedzieć po pijaku: Rewaloryzacja Wyreżyserowany Aksjologiczny Słowa, które BARDZO trudno wypowiedzieć po pijaku Adenozynotrifosforan Południowowschodnioaustralijskie Pięćdziesięciogroszówka Słowa NIEMOŻLIWE do wypowiedzenia po pijaku: Dzięki, ale nie mam ochoty na seks. Nie, dziękuję, już nie piję. Sorry, ale nie jesteś w moim typie. Dobry wieczór panie władzo, uroczy wieczór, prawda? Ale ja nawet nie znam zwrotek do „Hej Sokoły”. Masz rację, nie wdrapię się na tę latarnię.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Widzę że już jest w krk. No pikna Panie Ale jak to MOD forum A4 jeździ A6? Oblukamy na żywca...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie wszystkiego najlepszego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro w pracy sprawdzę. Sprawdziłem, trochę szumi ale nie jest to głośne. Słychać wszystko inne bardzo dobrze. A sprawdzałeś u siebie jak działa w nocy? Bo powiem Ci że szału nie ma...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota. Jutro w pracy sprawdzę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zacnie Panie to wygląda. Zdrowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol 100weczka kolego. Ojciec wychodząc rano do pracy zwraca się do syna: - Trzymaj się synek! - A ja? - odzywa się z kuchni żona. - A Ty się ku*wa nie puszczaj.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i czy sprawdzałeś miernikiem dach?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zwłaszcza że to to samo co B6 BTW
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie zadziała. Za zimno jest. Przywiozę Ci na spota.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie przesadzaj, lewa strona nie jest wcale taka zła...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeszcze rocznik 2008, w Q, Pb i lepiej żeby było bliżej 20kzł? kup B6, to to samo co B7
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry dzionek pany Ruks, nie założyłem. Czeka w kolejce. Czy jakiś telefonista może mi przywieźć na spota jakiegoś kondona do LG L7 II? Pomarańczowy, ładny, cienki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Komórkowcy, potrzebuje jakiś fajny case do LG L7 II. Najchętniej pomarańczowy silikon, cienki, ładny.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaki pieniądz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dawaj szacun .... jest branża , w której można Cie zaskoczyć ?? Chyba tylko sutenerstwo i dewocjonalia Mógłbyś się zdziwić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany, potrzebuje na wczoraj tanio wizytówki. Ktoś coś? Mam swój projekt tylko wydruk cyfrowy potrzebny.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W takim razie prostej matematyki się uczyłeś bo to bardzo spłyciłeś i uprościłeś. 1. Zauważ że oprocentowanie kredytów w CHF było (nie wiem, może nadal jest) kilkukrotnie niższe od oprocentowania w PLN, więc te odsetki są 2-4 razy wyższe w PLN niż w CHF, dlatego też raty były duużo wyższe 2. Uprościłeś tak jakby biorąc kredyt 15 stycznia, franek zdrożał do 4,2 czy tam 5zł już 16 stycznia. Ja jednak jakiś czas spłacałem niższe raty niż na początku bo franio poleciał w dół. 3. W każdej racie nawet stałej, a w szczególności w racie malejącej spłacasz kapitał. Zdaje się że dla raty malejącej spłacasz przez cały okres równo kapitał a maleją odsetki, więc nijak się ma Twoje twierdzenie że jeszcze dłuugo nie spłacam kapitału 4. Kto powiedział że jest dobrze? To że powiedzmy ja jestem jeszcze jednak lekko do przodu na kredycie w CHF to nie znaczy że jest dobrze. Dla mnie tragedi nie ma, ale kurna dobrze nie jest.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie wziąłeś jednej rzeczy pod uwagę. Ja brałem kredo jak byłstosunkowo wysoki kurs frania Znam takie osoby które brały kredo jak franek był po 1,86. Teraz podstaw sobie tą wartość do moich wyliczeń, dzieląc przez nią ratę w złotówkach i otrzymany wynik we frankach pomnóż przez 4,30zł czyli obecny kurs... (3610zł) Teraz będziesz wiedział dlaczego napisałem że mi się opłacało EOT
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ech... OK.