Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lennox

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lennox

  1. Podziękował za spocika Panowie
  2. Mam stację pogody która mierzy wilgotność, ale czy robi to dokładnie to nie wiem
  3. co w tym dziwnego jak moderatorowi pasuje czwartek?
  4. W niedziele u mnie z czasem kiepsko, ale się postaram...
  5. dzięki za spota fajnie zobaczyć fejsy na żywo
  6. Wpadłbym bo akurat będę wracał z pracy ale mam auto nie umyte No chyba że patrzyć nie będziecie
  7. na następnym - może być? no chyba że będzie w niedziele to nie gwarantuje, ale się będę starał.
  8. W ankiecie powinna być pozycja "jest mi to obojętne"
  9. Mi też pasi. Wt lub Czw 20.00
  10. Sobota - IMHO jeszcze gorzej niż niedziela. Najlepiej jakiś dzień w tygodniu... np pon czy wt około godz 20-21 Parking otwarty do 22. Co Wy na to?
  11. O taką odpowiedź chodziło. Jak sprawdzę to dam znać. Dzięki wielkie.
  12. ja też witam wszystkich z KRK Co do spocików, to już jak odbierałem ramki od Jarko mówiłem że niedzielny termin z pupy... A na następny raczej przyjadę...
  13. Dzięki za radę, wrclaguna ale na forum nie ma konkretnie jak sprawdzić czy jest BT. Widziałem tylko info dot. wykrywania przez telefon i dot. rozkręcania jeśli się ma zamiar zakładać taki moduł. Chciałem się tylko upewnić że może inaczej da się sprawdzić czy taki moduł jest np: VAGiem.
  14. Witam, ktoś z Was jest w posiadaniu płytki z językiem PL do BNSa 5.0? Najlepiej z KRK lub okolic. Chciałem podłączyć pod navi telefon, ale BT w tel nie wykrywa nic w aucie. Jak mogę sprawdzić czy mam podłączony moduł BT do mojego BNSa? No chyba że trzeba to magicznie aktywować gdzieś w menu serwisowym navi.
  15. Witam, Trzeba sprawdzić dokładnie w tamtym miejscu co podał antonio. Byłem w zeszłym tygodniu u mechanika (pracuje w serwisie Audi) i pokazał mi w tamtym miejscu dwie niepodłączone do niczego wtyczki. Powiedział że moje BRB z Holandii nie ma i nie miała DPFa, a tylko jest przygotowana do montażu takiego modułu. Mam w kodach wyposażenia 7GN = Koncepcja spalin eu4 i przygotowanie do filtra cząstek stałych.
  16. od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B7 BRB Avant z 2007r Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.