Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kwinto69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kwinto69

  1. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czeka mnie tylko 10 h pracy i niedziela wolna
  2. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Drift Masters w Jastrzębiu http://radom24.pl/artykul/czytaj/23258 Sie ma Był już ktoś na tym torze chodzi mi o to że trybuny to nie duże i obawiam się że pewnie lipton jest jak więcej ludzi się zleci? https://www.facebook.com/torjastrzab/photos/a.202024946625545.1073741826.202024299958943/408650719296299/?type=1&theater
  3. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  4. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wrzućcie na luz ktoś w sobotę przybywa do Parku https://www.facebook.com/events/647380978728263/ Może spot rowerowy już raz byłem na Mireckiego
  5. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ap ropo turbin http://www.wiocha.pl/1218667,Zaplecze
  6. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    http://regiomoto.pl/portal/aktualnosci/nowe-fotoradary-w-regionie-radomskim Moskalu czy pokrywy od studzienek będą tradycyjnie pod prawymi kołami na Struga? Kali, jak zwykle bzdury opowiadasz.
  7. u mnie tez zaczęło się sączyć i na glebe jutro na podnośnik i diagnoza
  8. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ciekawy eksponat wczoraj ustrzeliłem lecac z buta https://plus.google.com/117382505785150543258/posts/1GdfxWNgwqB?pid=6140137397219416306&oid=117382505785150543258 usa klapa jak dobrze pamiętam karny kut.s już dzisiaj poszedł pod blokiem peżo sie załapało Dokładnie tak, jest USA klapa nom spoko wyglada https://www.facebook.com/ministryofsound/videos/10153208654999840/?comment_tracking=%7B%22tn%22%3A%22O%22%7D jak to było z tym wklejaniem by było widać filmik?
  9. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    yo! usa klapa jak dobrze pamiętam karny kut.s już dzisiaj poszedł pod blokiem peżo sie załapało
  10. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to twój często widuje zaparkowany obok parku i drugi w sedanie? Tak mój granatowy avant z przodem od ski, a kolegi szary sedan to widuje was prawie co niedziele czasem sie mijamy fajny sedan a 4 i a 3 stoją pod samochodówką na tygodniu
  11. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    to twój często widuje zaparkowany obok parku i drugi w sedanie?
  12. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To nie moja sprawka
  13. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Znaczy się prowadzisz tę stronkę? Chyba czas zainwestować w lustrzankę. sa inne wydatki a kalkulator zawsze jest w kieszeni NAwierzchnia ulic Radomia nie pozwala mi na jazde czym innym niz TRUP Gdzie mieszkasz ? Ul Kolberga
  14. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    wjedzie wjedzie to i pewnie obok mojego bloku tez sabotaż mi zrobił bo widzę że za chodnik sie wzięli to i ulice tez Troche spamu jak ktoś jeszcze nie był moja strona parku do którego mam rzut beretem https://www.facebook.com/pages/Radomski-Park-Le%C5%9Bnicz%C3%B3wka/237563863080716?ref=hl
  15. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pisząc to miałem na myśli nie przekręcone
  16. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    same kierowniki byle kto nie ma
  17. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jeden to buda o ktorej pisze a 20m dalej jest budynek betonowy (stary) gdzie tez daja kurczaki , Oszuście moze chodziło Tobie o ten drugi ? jeden america a drugi mexico
  18. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Rower już wyciągnięty pierwsze kilosy zrobione Moskal jak zamknie Struga to dopiero sie porobi w centrum,,, Proszę o podpowiedz jakie klocki hamulcowe na przód?
  19. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ok dzieki przedzwonie
  20. koniecznie sprawdź na pb bo inaczej nie ma co gdybać
  21. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    raczej nikt wcześniej nie kupował u nas OC sie kończy ktoś może coś polecić przysłali mi zaproszenie do zapłaty za kolejny rok 453 zł propozycja z Gererali z NNW
  22. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wesołych Panowie
  23. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    pługi rozbrojone piach poszedł na budowę domów a sól na świąteczne stoły ja moje wczoraj udekorowałem na swinta https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1584126705179297&set=p.1584126705179297&type=1&theater https://plus.google.com/117382505785150543258/about?pid=6133433712656249634&oid=117382505785150543258 dobrze że sie najebałem w zeszłym tygodniu i nie wsiadałem do auta bo miałem lato założyć Makki jaki kolor twojego wisienka ze zderzakiem po prawej po przejściach? Jak ktoś dzisiaj bedzie jeszcze o 21 to mam nie daleko wdepnąć na spota
  24. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Wczoraj wracałem z Gliwic były odcinki na 7 że top Gear to 4 Co ciekawsze że nie minęła mnie ani jedna bulwarówka (typu jeep) typu 4x4 masakra błoto zamieniające się w lód zero pługów na całej drodze
  25. Kwinto69 odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Kilka jest b 5 nowsze czasem też... bo od nas sa sprzedawane na cały kraj To uważaj w samym ścisłym centrum na zasadę prawej reki wczoraj wymusił na mnie i mało nie wjechał małolat z mietka odmalowanego chyba slk WO KRUK i zaczął drzeć piz.e to uchyliłem szybę i mu tylko powiedziałem tata kupił auto a jeździć się nie umie? zamknął szybę szybciutko a szkoda bo mam pękniętą szybe przednią to by za sponsorował i przy okazji zderzak z polifta ok ledowa tak i takie miałem w metalowej oprawce za grosze ale teraz jak mi w takiej oprawce przysłał inny antek to masakra milicja chodzi o to ze nie chce zółtej zwykłej tylko białą led 4300 - 5000 w5w zakupiona barwa ciepła http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5150625839&ars_source=ars&ars_socket_id=10&ars_rule_id=76 ledzik w postoju by ładnie świecił musi mieć z 7-10 wat mocy...teraz mam 7,5 watowe i powiedzmy ,że jest w miarę...ściągałem z tej stronki od tego samego brałeś tylko te po 18zeta?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.